انواع اندروید باکس در بازار

مینی رایانه های اندرویدی که در همه جا با اندازه های کوچک اندروید باکس سینماتیو لایت قابل کلیک کنید استفاده هستند ، همه قابل حمل هستند زیرا از نظر اندازه و وزن کمی هستند ، برخی از آنها مستقیماً به عنوان یک دانگل به مانیتور وصل می شوند.

اندروید باکس ال جی

آنها را می توان به چند روش کلی طبقه بندی کرد:

1- براساس روش اتصال: برخی از جعبه های اندرویدی اندروید باکس سینماتیو لایت چوب هستند و مانند دانگل HDMI به پشت تلویزیون یا VIDEO PROJECTOR وصل شده اند یا جعبه هستند و با کابل HDMI وصل شده اند. پیشنهاد اندروید باکس سینماتیو لایت گجت سنتر به دلیل کوچک بودن جعبه ، از Android استفاده کنید این یک جعبه است (نه چوب) زیرا درگاه های بیشتری دارد و معمولاً از سخت افزار قدرتمند تری برخوردار است و از گرمای کمتری برخوردار است.

اندروید باکس دیوار

2- براساس قیمت: نحوه قیمت گذاری اندروید باکس سینماتیو لایت در تلویزیون های هوشمند یا رایانه های کوچک اندرویدی بر اساس RAM و CPU ، پشتیبانی از فرمت 4K و نسخه اندرویدی آنها. پس از آن ، برند و گارانتی در افزایش قیمت تأثیر دارند. پشتیبانی از تماشای فیلم های 4K است و دارای یک CPU قدرتمند اندروید باکس سینماتیو لایت برای اجرای برنامه ها (4 هسته و بالاتر). RAM نیز در سرعت بخشیدن به کارها موثر است. رم DDR3 سرعت بسیار بالاتری نسبت به RAM معمولی دارد. اندروید باکس سینماتیو لایت همچنین قطعاً 2 گیگابایت رم و بالاتر نیز توصیه می شود.

اندروید باکس سینماتیو

3- خروجی ها و ورودی ها – اتصالات: اندروید باکس سینماتیو لایت این که آیا جعبه اندرویدی شما در یک کابل شبکه وصل می شود یا فقط به Wi-Fi وصل می شود یا دارای اتصال بلوتوث است و چندین ورودی USB دارد برای بسیاری از افراد مهم اندروید باکس سینماتیو لایت است و شما باید یکی را که استفاده می کنید شناسایی کنید. گجت سنتر پیشنهاد می کند یک جعبه اندرویدی با حداقل 2 USB و HDMI و بلوتوث را انتخاب کنید.

4- دارای یک تیونر داخلی و IPTV: برخی از انواع جعبه های اندرویدی ، که به آنها هیبریدی گفته می شوند ، همچنین توانایی ضبط شبکه اندروید باکس سینماتیو لایت دیجیتال رادیو و تلویزیون ایران را دارند و برخی دیگر با داشتن کابل LAN ، توانایی استفاده از اتصالات IPTV را دارند. ورودی ارائه شده اندروید باکس سینماتیو لایت در مراکز علمی و تفریحی.

قیمت اندروید باکس شیائومی

جعبه اندرویدی ارزان قیمت با قابلیت پخش بلوتوث 4K
چه لوازم جانبی را می توان برای مینی اندروید باکس سینماتیو لایت کامپیوتر و یا جعبه اندرویدی خریداری کرد؟
جعبه های اندرویدی معمولاً دارای کنترلی هستند اندروید باکس سینماتیو لایت که به نوعی دارای بوت لودر هستند ، اما تجربه نشان داده است که از آنجا که این وسایل برای مرور وب استفاده می شود و بیشتر از تماشای فیلم ، می توان اندروید باکس سینماتیو لایت به ماوس هوا یا صفحه کلید و ماوس بی سیم مجهز شد. دو مورد از این ابزارها را اینجا ببینید.

ایندکسر