خرید کتاب پزشکی زبان اصلی

اشتغال‌زایی 4 نفره یک کتاب‌فروشی خرید کتاب پزشکی زبان اصلی نوپای مجازی

رجایی که عمل کتاب‌فروشی خرید کتاب پزشکی زبان اصلی را به‌صورت مجازی آغاز کرده , آن را نقطه قوت عمل خویش می داند و میگوید : «در همین دکان مجازی , غیر از خودم , سه نفر دیگر مشغول‌اند ; یک نفر انباردار , یک نفر پیک و یک نفر نیز اپراتور وب سایت است ; براین اساس دکان کتاب مجازی ایران پیپر مجموعا برای چهار نفر اشتغال‌زایی داشته است . کتاب‌هایمان را نیز نظیر دیگر کتاب‌فروشی‌ها از پخش میگیریم . هنوز به درآمدزایی چندانی نرسیده‌ایم البته در آتی که فروشمان بسط یابد , کم‌کم درآمدمان نیز خوب تر خواهد شد . »

از تفاوت‌های اکثر برگه «ایران پیپر» با دیگر صفحه های مجازی فعال در حوزه تبلیغ خرید کتاب پزشکی زبان اصلی و فروش کتاب و احتمال دارد برهان جذب و همراه نگه‌داشتن مخاطب با خویش , این است که مخاطب با فردی روبه‌رو استکه خویش کتاب‌ها را خوانده و پاسخگو و راهنمای مخاطبان است . رجایی از نادر کتاب‌فروشانی است که گرفتاری چه‌طور کتاب‌خوان شدن مخاطبان خویش را هم داراست و تلاش می کند در کاغذ مجازی خویش , علاوه بر معرفی و فروش کتاب , شیوه صحیح مطالعه کردن را هم به آنها یادگرفتن دهد . وی می گوید : «من به واسطه این که تا قبل از این در موسسه «خرید کتاب پزشکی زبان اصلی» – باتجربه ۲۵ سال عمل در حوزه اشاعه و گسترش مطالعه و کتابخوانی – فعالیت می کردم و نیز اینکه خودم مدت‌ها مهارت‌های مطالعه را فعالیت کردم , برنامه‌ای را با تیتر «ایران پیپر ۱۴۰۰» پباده سازی و اجرا کردم که مردمان در‌این زمان وقتی که در قرنطینه خانگی میباشند , برای سال ۱۴۰۰ خویش , به عنوان «آخرین سال قرن , شایسته ترین سال معاش من» هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی نمایند . »

«ایران پیپر» فقط یک دکان خرید کتاب پزشکی زبان اصلی نیست

او در توضیح طرح «ایران پیپر ۱۴۰۰» می گوید : «برنامه این است که در ورقه اینستاگرام و وبسایت خرید کتاب پزشکی زبان اصلی ایران پیپر , فراگیری و مهارت‌های قابل انعطاف مطالعه و کتاب‌خواندن نیز بیش تر شود ; چون این‌که خیلی از مردمان ما کتاب نمی‌خوانند , به خاطر عدم خودآگاهی است ; یعنی شناختی از خویش و نیازهای خویش ندارند و همین خاطر نمی‌دانند چه کتابی میتواند نیاز آ‌ن‌ها را برطرف نماید . یا این که این‌که ابدا خیلی‌ها مهارت‌های خرید کتاب پزشکی زبان اصلی مطالعه را بلد نیستند و نمی دانند مطالعه به چه صورت است؟! چراکه در مکتب این که پیشین از آغاز مطالعه , حین مطالعه و بعداز آن چه می بایست کرد و دعوا رئیس زمان به آنان فراگیری داده نشده است ; در صورتی اینجانب معتقدم کتاب‌خواندن منجر می گردد رئیس زمان , حل مسأله و رابطه موءثر ما مضاعف کار کشته شود ; البته متاسفانه این‌ها را هیچ کتابی به ما یادگرفتن نداده است . بدین ترتیب رویه ما این است که «ایران پیپر» فقط یک مغازه کتاب نباشد , یعنی در کنار فروش کتاب , آموزش‌های قابل انعطاف و مهارت‌های مطالعه هم به مخاطب فراگیری داده شود . »

رئیس خرید کتاب پزشکی زبان اصلی مجازی «ایران پیپر» شانس مخاطب به‌این کتاب‌فروشی را نتایج دسته‌بندی بودن کتاب‌های این مغازه و دقت به کلیه سلیقه‌ها می داند و میگوید : «کتاب‌هایی که در برگه ایران پیپر معرفی می‌گردد , را برای مخاطبین دسته‌بندی کرده‌ایم و جذاب اینجاست که در همین چندین روز اخیر بازخوردهایی از یکسری مخاطب داشتم که معرفی کتاب کاغذ خیلی عالی است و توانسته کلیه سلائق را جذب نماید . از طرفی روز جاری در فضای مجازی و همین اپلیکیشن اینستاگرام , صفحه ها معرفی کتاب مضاعف است , البته بعضی از این صفحه های تک بعدی می‌باشند و صرفا کتاب‌های ترجمه و غربی معرفی می‌نمایند و جایی برای کتاب‌های داخلی و خرید کتاب پزشکی زبان اصلی ندارند . بعضی صفحه های نیز صرفا کتاب‌های مذهبی معرفی می‌نمایند ; یعنی نتوانسته‌اند تمامی سلیقه‌ها را پوشش دهند ; اما اینجانب در کاغذ ایران پیپر کارایی کردم برای همگی سلیقه‌ها کتاب معرفی کنم و در بین مذهبی و غیرمذهبی تفاوتی قائل نشوم , همین مسائل سبب ساز میگردد کلیه طیف مخاطب داشته باشم . »

رجایی در رابطه معرفی و فروش کتاب‌های بچه درین کتاب‌فروشی خرید کتاب پزشکی زبان اصلی مجازی می گوید : «جدیدا کتاب‌های طفل نیز برای فروش به برگه و وب سایت «ایران پیپر» طولانی تر کرده‌ایم و قرار است در سال ۱۴۰۰ روی بخش کتاب نوباوه با شدت بیشتری فعالیت کنیم . همینطور نیز در تارنما و نیز در کاغذ ایران پیپر اینستاگرام مشورت آنلاین داریم و به مخاطبان خویش با اعتنا به سن میزان مطالعه و دانایی کتاب‌های مختلفی سفارش می‌کنیم» .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>