لازم است مطالب عمدهی علمی منتشرشده را که کار تحقیقیتان مبتنی بر آن است، با نقلقول از چند کار ابتکاری و مهم، از جمله مقالات مروری اخیر، معرفی کنید. این قسمت از کار کمی خسته کننده است، اما سعی کنید طفره نروید و کارتان را با دقت انجام دهید. حال از کسی که در رشته ای دیگر، روش هایی را بکار گرفته است، بخواهید برای ساماندهی مقاله در قالب آن روش تحقیق به شما کمک کند. مطمئن باشید با این دیدگاه هیچ وقت نمی توانید یه مقاله درست و درمان چاپ کنید، زیرا در اولین مرحله ای که به تولید رسیدید، فقط می خواهید که سریعا مقاله را بفرستید و از تکمیل آن خودداری می کنید و همین عجله کردن یا صبر و تحمل اندک به محتوای کار ضربه ای کلیدی می زند… جامعه محققین ایران با حجم بالای تولید علم ودانش در کشور روبرو است و این افتخار بزرگ باید در صحنه های بین المللی با قدرت تمام به ثبت برسد .

سایت دانلود مقاله های حقوقی
همانطور که می دانید در پایگاه سیویلیکا مقالات کنفرانسی ایران به فروش می رسد و محققین و دانشجویان ایرانی گاها نیازمند مطالعه و استفاده از سایت دانلود رایگان مقاله لاتین مقالات همایشی هستند. این پایگاه های اطلاعاتی در واقع موسساتی هستند که به چاپ و انتشار محتوای علمی می پردازند و مجلات مختلف را نمایه و رتبه بندی می کنند. مثلا، بعضی از مجلات به آمار و ارقام اهمیت بالایی می دهند، ولی بعضی دیگر تحلیل نویسنده و نتیجه گیری برای آنها خیلی اهمیت دارد. برای استفاده از پینترست، نیاز به حساب کاربری مخصوص خودتان دارید. مسئله بسیار مهمی که بیشتر دانشجویان با آن مواجه می شوند، دانلود ژورنال های خارجی وابسته به ISI به طور رایگان است که برای دانلود کردن مقالات ISI نیاز دارید که در یکی از وبسایت هایی که این مقالات را ارائه می دهند عضو شوید. یکی از اساتید (با درجۀ استاد تمام) نقل می کرد که در رشته شیمی یک نفر یک گرم طلا را با ماده ای دیگر مخلوط می کند و نتیجه را یک آی اس آی چاپ می کند و فرد دیگر می آید همان آزمایش را با دو گرم طلا انجام می دهد و یک مقاله آی اس آی دیگر چاپ می کند. به همین جهت هزینه ای نوشته نشده است اما شما میتوانید با مراجعه به کارشناسان موسسه هدف ریسرچ از قیمت های دقیق و به روز ژورنالهای اسکوپوس مطلع شوید.

دانلود رایگان مقاله بیونت
منابع باید کاملا دقیق نوشته شوند . عنوان مورد نظر باید کاملا واضح و دارای لغات کلیدی تحقیق باشد. د- با توجه به بخشنامه ارزبابی کیفی پایان نامه ها در مورد دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۵ به بعد ، مقالات کنفرانسی دارای نمره نمی باشد و صرفا چاپ مقاله در مجلات علمی-پژوهشی وزارتین و مجلات ISI(WOS – داراي ضريب تأثير- در ارزيابي پايان نامه لحاظ مي گردد. باید در جستجوی راهکارهایی باشند که به مجلات آنها از سوی مجلات منبع ISI Thomson ، استناد شود. شاید یکی از راهها تشویق محققان دانشگاه در استناد به مدارک مجلات داخلی، در مقالات ارسالی به مجلات تحت پوشش نمایه های سه گانه ISI Thomson باشد. البته با معیارهای زیر نیز می توانید در مجلات آی اس آی، به دنبال عناوینی بگردید که برای جامعه علمی تازگی دارد. در این پایگاه دانشگاه تهران، راهنمای جستجو در هریک از این سایت های علمی ارایه شده است. در این حالت سعی کنید تراوشات ذهنی تان را در همان قالبی که مجله می خواهد ارایه کنید. نویسندگان و محققان مقالات دوست دارند حاصل زحماتشان در یک مجله معتبر چاپ شود تا علاوه بر این که راهنمایی برای مطالعه ایندگان باشد، در رزومه علمی و کاریشان نیز نقش مهمی ایفا کرده و وزنه سنگینی در آن باشد.

دانلود رایگان مقاله زبان انگلیسی مشاهده ادامه این مطلب فقط برای اعضای سایت فراگیر علمی تخصصی محیط زیست فراهم می باشد. برای مثال چنانچه بخواهید از لیست نتایجی که برای یک جستجو مشاهده می شود رکوردهایی که از یک نویسنده خاص است را حذف کنید، در قسمت Refine Results نام آن نویسنده را انتخاب و گزینۀ Exclude را کلیک نمائید. برای دانشجویان ارشد و دکتری انتخاب موضوع کار دشواری نیست، زیرا آنها موضوع را قبلا در پایان نامه انتخاب کرده اند. برای چاپ مقاله در مجلات داخل، کافی است که با یکی از اساتید صاحب نفوذ اقدام به نوشتن مقاله نمایید که به احتمال زیاد هم موفق می شوید، زیرا مجلات داخل بیشتر به اعتبار استاد بها می دهند تا به اصل مقاله یا کاربردی بودن مقاله. ترجمه یک مقاله برای ارسال به مجلات خارجی یک ترجمه معمولی نیست . برای نوشتن یک مقاله استاندارد جهت انتشار در مجلات معتبر ISI چه باید کرد؟ اما، در علوم انسانی بسته با تعریف ما از مساله جوابهای مختلفی بدست می آید و گاهی وقت ها تعریف مساله نسبی است که هیچ گاه برای آن جوابی یافت نمی شود.