معرفی داکت اسپلیت ‌ایران رادیاتور

داکت اسپلیت ایران رادیاتور (Iran radiator duct split) یک عدد از جدیدترین محصولات شرکت ایران رادیاتور است. داکت اسپلیت ایران رادیاتور به عنوان یک جنس ایرانی دارای کیفیت زیاد مطلوب و همینطور بها مهربانی می باشد که موجب شده می باشد مصرف کننده های متعددی خواهان به استعمال از آن باشند.

در ادامه همین مطلب به باز‌نگری داکت اسپلیت کشور‌ایران رادیاتور خوا‌هیم پرداخت به این جهت دعوت می نماییم تا انتها این مطلب با ما ملازم باشید تا این کالا بی نظیر اهل ایران را به شما معرفی کرده و نکته ها مثبت و منفی آن را باز‌نگری و از امکان های آن مطلع شویم. همانطور که می دانید شرکت  ایران رادیاتور از دارای اسم و رسم ترین شرکت های ایجاد کننده سیستم های سرمایش و گرمایش می باشد

همین کمپانی ایرانی هر ساله محصولات جدیدی را به بازار روانه می کند. در واقع متخصصان این کمپانی پس از ارائه غالب کولر گازی ایران رادیاتور به بازار، داکت اسپلیت را طراحی کرده و ساخته اند که کاربران متعددی را از سراسر مملکت به خود جلب نموده است.

مصرف الکتریسیته داکت اسپلیت ایران رادیاتور

داکت اسپلیت ایران رادیاتور حیاتی مزیت ها و مشخصات ویژه ای میباشد که از اصلی ترین آنان می توان به مصرف پایین انرژی الکتریکی اشاره داشتهمین دستگاه از به روزترین تجهیزات موجود در این صنعت بهره می برد به همین خاطر آن را می اقتدار یک عدد از حساس ترین حریف محصولات حساس میزان مرغوب بودن خارجی دانست که در تراز اروپا و عالم به کار گیری می شوند.

گاز مبرد داکت ایران رادیاتور

گاز مبرد هر دسته داکت اسپلیت از دارای زیاد زیادی برخوردار هست و یکی از از اجزای حساس این دستگاه می باشد. گاز مبرد داکت اسپلیت کشور ایران رادیاتور از نوع R410 است که همین گاز طی سالهای اخیر مورد به کارگیری صنایع زیادی از جمله تجهیزات برودتی و سردخانه ها قرار می گیرد. علت همین دستور آن میباشد که همین گاز که از ترکیب گاز های R32 و R125 ساخته می شود، علاوه بر امکان قابل اعتنا آن، آسیبی به جهت گوشه و کنار زیست ندارد و مانند گازهای مبرد سابق، ضرری به لایه ازون وارد نمی سازد و همینطور در تشدید گرمای کره زمین اثر گذاری گذار نیست.

کمپرسور

داکت اسپلیت ایران رادیاتور داکت اسپلیت ایران رادیاتور از اجزای گوناگونی تشکیل شده میباشد که کمپرسور هم یکی از حساس ترین آن ها می باشد. کمپرسور فشار سیال را افزایش می دهد و سبب ساز حرکت سیال که همان گاز مبرد باشد می شود؛ پس از همین رو عملکردی مشابه به پمپ دارد. کمپرسورهای به کار رفته در داکت اسپلیت ایران رادیاتور از گونه روتاری اند که تولید شرکت هیتاچی (Hitachi) می باشند. ناگفته نماند که کمپرسور نوع روتاری مطلوب مناطقی حساس آب و هوای مرطوب و معتدل است. هیتاچی از سازنده های ژاپنی می باشد که کمپرسورهای مضاعف باکیفیتی می سازد. قطعات به عمل رفته در محصولات این مارک از بهترین و مرغوب ترین مواد نخستین اند که طول عمر مضاعف متعددی دارند. کمپرسورهای روتاری مصرف انرژی کمتری نسبت به دسته های دیگر دارد و در عین هم اکنون عملکرد و راندمان بالایی دارد

عملکرد سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت ایران رادیاتور

همانطور که گفته شد داکت اسپلیت ایران رادیاتور از آن دسته سیستم های تهویه مطبوع است که به سبب ساز کارایی دوگانه آن بسیار گزینه استقبال قرار می گیرد. داکت اسپلیت ایران رادیاتور در فصل بهار و تابستان قوی به تامین عملکرد سرمایشی بوده و حرارت هوا را کاهش می دهدهمینطور در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان می توان از همین سیستم جهت گرما سازی محیط استفاده کرد و دمای هوا را افزایش دادبه این ترتیب این مدل داکت اسپلیت به تیتر دو سیستم سرمایشی و گرمایشی عمل می کند و کاربران آن را از یک دستگاه دیگر مثل اتصالات و سیستم لوله کشی بی نیاز می سازد. داکت اسپلیت ایران رادیاتور عملکرد سرمایشی را اهمیت خنک کردن گاز مبرد باطن کندانسور انجام می دهد و سپس همین گاز از روش لوله مسی که یونیت خارجی و داخلی را به هم متصل می کند، به شیر انبساطی منتقل شده و در نهایت به کویل موجود در یونیت داخلی سوق دهی می شود تا لوله های کویل خنک شوند؛ هوای داخل هم کلیدی مکش به درون دستگاه و عبور از کویل خنک می گرددسپس همین هوا به وسیله فن و کانال های داکت، در گوشه و کنار پخش می شوداین سیستم کارایی گرمایشی را اصلی فعال نمودن هیت پمپ انجام می دهد و سپس گاز حساس دمای گرم به هواساز منتقل شده و رشته باطن آن گرما را به باطن محیط آیتم حیث منتقل می کنداین گاز پس از سرد شدن به کمپرسور گشوده می گردد و این چرخه دائما ادامه می یابد.

قیمت داکت اسپلیت ایران رادیاتور

از ویژگی های اختصاصی بفرد داکت اسپلیت کشور‌ایران رادیاتور می توان به قیمت اقتصادی آن اشاره داشتهمچنین میزان مرغوب بودن همین جنس قابل مقایسه حساس برندهای خارجی اعتبار و مطرح بازار است. به همین ترتیب میتوانید دستگاهی با میزان مرغوب بودن خوب و قیمتی تماما اقتصادی و مقرون به صرفه خریداری کنیدهمین مدل داکت کانالی مهم تاییدیه ها و گواهینامه های بین المللی می باشد.

منبع : www.tasisat.com