فرآیند تولید پوشاک مانتو ارزان

فرآیند تولید پوشاک – مراحل مشترک
تولید پوشاک یک فعالیت سازمان یافته متشکل از فرآیندهای توالی مانند تخمگذار ، علامت گذاری ، برش ، بخیه ، بررسی ، اتمام ، فشار دادن و بسته بندی است.

تولید
توسط مدرسه نساجی آخرین به روزرسانی 11 مارس 2019

تولید پوشاک یک فعالیت سازمان یافته متشکل از فرآیندهای پی در پی از قبیل تخمگذار ، علامت گذاری ، برش ، بخیه ، بررسی ، اتمام ، فشار دادن و بسته بندی است. این فرآیند تبدیل مواد اولیه به محصولات نهایی است. در صورت عدم انجام مرحله آماده سازی مواد ، تولید صنعت در صورت عدم تولید دشوار خواهد بود.

آماده پوشیدن پوشاک یا تولید پوشاک مراحل بسیاری از مراحل پردازش را شامل می شود که از ایده یا طرح طراحی شروع می شود و با یک محصول نهایی پایان می یابد. فرایند تولید پوشاک شامل طراحی محصول ، انتخاب پارچه و بازرسی ، ساختن الگوهای ، درجه بندی ، مارک ، پخش ، برش ، بسته بندی ، خیاطی ، پرس یا تاشو ، اتمام و جزئیات ، رنگ آمیزی و شستشو ، QC و غیره است.

مراحل ساخت
دریافت پارچه
پارچه دریافت کنید

کارخانه های پوشاک از پیچ و تاب های بزرگ با مقوا یا لوله های پلاستیکی مرکز یا در شمع یا کیسه پارچه ها را از تولید کنندگان پارچه در خارج از کشور دریافت می کنند. این پارچه به طور معمول وارد ظروف حمل و نقل تجاری فولادی می شود و با لیفتراک تخلیه نمی شود. کارخانه های پوشاک معمولاً یک انبار یا منطقه اختصاصی برای ذخیره پارچه بین ورود و تولید دارند.

خرید مانتو ارزان

آرامش پارچه

“آرامش” به فرآیندی اطلاق می شود که به شما اجازه می دهد مواد قبل از تولید آرامش پیدا کرده و منقبض شوند. این مرحله ضروری است زیرا مواد در طی مراحل مختلف فرآیند تولید پارچه از جمله بافندگی ، رنگرزی و سایر فرآیندهای تکمیل تحت فشار قرار دارند. روند آرامش بخش اجازه می دهد تا پارچه ها کوچک شوند به طوری که کوچک شدن بیشتر در حین استفاده مشتری به حداقل می رسد.

تولید کنندگان پوشاک روند آرامش بخش را به صورت دستی یا مکانیکی انجام می دهند. شل کردن دستی پارچه به طور معمول مستلزم بارگذاری پیچ پارچه روی یک چرخش و تغذیه دستی مواد از طریق خرید مانتو ارزان یک قطعه تجهیزات است که هنگام کشش تنش در پارچه را تسکین می دهد. استراحت پارچه مکانیکی همین روند را به صورت خودکار انجام می دهد.

بسیاری از تولید کنندگان پوشاک همچنین تضمین کیفیت را در این فرآیند ادغام می کنند تا از کیفیت پارچه با استانداردهای مشتری مطابقت داشته باشند. این مرحله با چک کردن دستی هر پیچ پارچه با استفاده از یک سطح نور پس زمینه برای شناسایی نقص های تولیدی مانند عدم تناقض رنگ یا نقص در مواد انجام می شود. پارچه هایی که نتوانند استانداردهای مشتری را رعایت کنند به تولیدکننده نساجی بازگردانده می شوند.

پخش کردن ، چیدمان فرم و برش
پارچه و برش پارچه پس از آرامش پارچه ، به قسمت گسترش خرید مانتو ارزان و برش تأسیسات تولید پوشاک منتقل می شود. ابتدا پارچه به صورت جداگانه برش داده می شود و سپس به صورت دستی یا با استفاده از سیستم کنترل شده کامپیوتر در آماده سازی فرایند برش پخش می شود. پارچه به:

به اپراتورها اجازه دهید نقص پارچه را شناسایی کنند.
تنش و شل بودن پارچه را هنگام برش کنترل کنید. و
اطمینان حاصل کنید که هر عکس با دقت در بالای دیگران قرار گرفته است.
تعداد تخته های هر پهن بستگی به نوع پارچه ، روش پخش ، تجهیزات برش و اندازه سفارش لباس دارد.

در مرحله بعد ، فرم های پوشاک ، یا الگوهای ، در قسمت گسترده ای ، یا بصورت دستی یا برنامه ریزی در یک سیستم برش خودکار ، قرار داده می شوند. در آخر اینکه پارچه با استفاده از خرید مانتو ارزان تجهیزات برش دستی یا سیستم برش رایانه ای به شکل فرم های پوشاک برش داده می شود.

تخمگذار
گذاشتن الگوی کاغذ به فرد کمک می کند تا بتواند قسمت های الگوی را به صورت آزمایشی برنامه ریزی کند.

ابتدا قطعات بزرگ را دراز بکشید و سپس در قسمت کوچکتر قرار دهید
در طرح و برش بسیار اقتصادی است. حتی مقدار کمی از مواد ذخیره شده در یک لایه نیز به صرفه جویی زیادی در پول کمک می کند زیرا صدها لایه پارچه به طور هم زمان گذاشته و برش داده می شود.
هنگام تخمگذار ، طول لباس باید موازی با ریختن مواد باشد. خرید مانتو ارزان مطمئن شوید که الگوی در دانه درست قرار داده شده است. پارچه ها روی دانه طول بهتر می ریزند و بهتر می افتند و همچنین طولانی تر می شوند.
قسمت هایی که باید روی تاشو قرار بگیرند باید دقیقاً در لبه تاشو باشند.
تمام تخم گذاری باید در طرف اشتباه مواد انجام شود.
هنگام گذاشتن الگوی کاغذ ، طرح پارچه را در نظر بگیرید. باید دقت کرد که طراحی در تمام طول لباس در یک راستا اجرا شود. همه چک ها و نوارها باید درزها را در طول و در طول 0.60 مطابقت دهند
نشانه گذاری
این می تواند یک کتابچه راهنمای کاربر یا یک روش کامپیوتری باشد

برنامه ریز نشانگر از الگوهای تمام اندازه استفاده می کند و آنها را به روش اقتصادی بر روی کاغذ نشانگر ترتیب می دهد.
این مقاله مخصوص چاپ شده است که دارای نمادهایی بر روی آن است که کارشناسی ارشد را فعال می کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>