با محلول ضد عفونی کننده سپتی سیدین Septicidine آشنا شوید

چه چیزی باعث محبوبیت محلول آنتی سپتیک شده است؟

مصرف‌کنندگان به محلول‌های ضدعفونی کننده که سرعت پاک‌کنندگی بیشتری دارند، علاقمند هستند. در عین حال این محلول باید با پوست دست سازگار باشد.

گاهی مصرف‌کنندگان فرصت و یا دسترسی مکرر به آب و صابون را ندارند. در حالی که محلو‌های ضدعفونی کننده در هر جایی قابل استفاده هستند.

محلول ضدعفونی کننده سپتی سیدین با داشتن مواد سازگار با پوست، حتی اگر بارها هم استفاده شود، هیچ آسیبی به پوست دست وارد نمی‌کند. همچنین رایحه‌ای که در این محصول استفاده می‌شود، از انتشار بوی الکل در فضا جلوگیری می‌کند. جالب است بدانید که برای این محصول از هیچ اسانسی استفاده نشده است.

خواص ضدمیکروبی و ضدعفونی‌کننده‌ی سپتی سیدین طولانی مدت است. به این معنا که بلافاصله بعد از ضدعفونی کردن دست تا انتقال میکرواروگارنیسم‌ها بر روی پوست، مدت زیادی طول می‌کشد.

این در حالیست که در شستشوی با آب و صابون بلافاصله دست در معرض عوامل میکروبی و ویروس‌ها قرار می‌گیرد. اما این محلول با ویژگی پایداری، شما را در برابر هرگونه عامل بیماری‌زا محافظت می‌کند.

محلول ضد عفونی کننده دست سپتی سیدین چیست؟

محلول ضدعفونی کننده‌ی دست (hand sanitizer) قدرت از بین بردن هرگونه ماده‌ی میکروبی از روی دست‌ها را دارد.

تمامی مواد میکروارگانیسم که عامل ابتلا به بیماری‌های مسری هستند، با استفاده از این محلول از بین می‌روند. میکروارگانیسم به معنای همان باکتری‌های مضر، قارچ‌ها و ویروس‌هایی هستند که انسان به انواع بیماری مبتلا می‌کند.

این عوامل بیماری‌زا فقط با میکروسکوپ قابل مشاهده هستند. به همین دلیل است که ما دست خود را سالم و بدون هیچگونه عامل بیماری مشاهده می‌کنیم. در حالی که ممکن است روزانه میلیون‌ها ویروس بر روی دست باشد که باعث ابتلا به بیماری‌های باشند.

وقتی چیزی دیده نمی‌شود، به این معنا نیست که وجود ندارد. پس نباید از کنار شستشوی دست و مراقبت‌های بهداشتی به سادگی عبور کنید.

شستشوی مرتب دست‌ها یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های ویروسی و قارچی است.

برای مثال برخی از بیماری‌های ساده مثل سرماخوردگی و یا آنفلونزا از طریق لمس وسایل آلوده به بدن ما منتقل می‌شوند. دست دادن به افراد مبتلا به این بیماری‌ها نیز یکی دیگر از دلایل ابتلا به بیماری‌های مسری است.

اما اگر قبل از اینکه دست‌ها را به سمت دهان، چشم، بینی یا گوش ببریم، با محلول ضدعفونی کننده پاک کنیم، به هیچ بیماری مبتلا نمی‌شویم.

شما می توانید محلول ضد عفونی کننده سپتی سیدین را از تجهیزات پزشکی سدان تهیه نمایید

آهنگ پیشواز همراه اول