کتاب انگلیسی

از جمله مشکلاتی که بسیاری از دانشجویان و اساتید، محققان و پزشکان با آن رو به رو هستند، یافتن کتاب های انگلیسی

توسط AKHBAREMAAAA در 25 آذر 1399
از جمله مشکلاتی که بسیاری از دانشجویان و اساتید، محققان و پزشکان با آن رو به رو هستند، یافتن کتاب های انگلیسی است که کاملا به روز شده باشند. این کتاب های انگلیسی اگر به صورت نسخه های اورجینال باشند، می توانند اطلاعات بسیار خوبی را در زمینه تحقیقات مورد بررسی این افراد در اختیارشان قرار دهند. اغلب افرادی که به دنبال کتاب های لاتین هستند، نسخه های الکترونیک این کتاب ها را بیشتر مورد استفاده قرار می دهند. چرا که نه تنها حجم کمتری را اشغال می کنند، بلکه به راحتی و در هر مکانی قابل استفاده است. اما گاهی این نسخه های الکترونیکی به آسانی در دسترس نیست. سایت آمازون جزو سایت های بسیار کاربردی در خرید نسخه های الکترونیک کتاب های انگلیسی است. تمام این کتاب ها به راحتی قابل دانلود هستند، اما مشکل اصلی در پرداخت هزینه آن هاست.
کتاب انگلیسی
کتاب انگلیسی

چگونه کتاب انگلیسی مورد نظرم را از طریق درگاه های پی پال خریداری کنم؟

این کار عملا برای کاربران ایرانی غیر ممکن است. این درگاه ها معمولا نیاز به داشتن یک حساب بانکی بین المللی دارند. اگر دارای این حساب بانکی هستید که کار آسان است، اما در غیر اینصورت نمی توانید خرید خود را از طریق این درگاه ها انجام دهید.

خرید کتاب انگلیسی با تخفیف ویژه از سایت ایبوک رالی

ایبوک رالی جزو سایت های پرطرفدار خرید کتاب انگلیسی است. این فروشگاه اینترنتی، کتاب ها را به صورت نسخه های الکترونیک نگهداری می کند. با داشتن نام کتاب مورد نظرتان می توانید، آن را در سایت پیدا کرده و خریداری کنید. ویژگی متمایز سایت ایبوک رالی قیمت پایین تر کتاب های آن نسبت به سایت مرجع است. این سایت کتاب های انگلیسی را تا ۸۰ درصد زیر قیمت به فروش می رساند. کافی است نگاهی به سایت های فروشنده نسخه های الکترونیکی این کتاب ها انداخته و قیمت دلار آن ها را به تومان تبدیل کنید. این موضوع کاملا روشن است. ایبوک رالی پس از خرید نسخه های الکترونیک کتاب انگلیسی ۸۰ درصد از قیمت آن را کم کرده و به عنوان هزینه نهایی خرید کتاب عنوان می کند.

نحوه خرید از سایت ایبوک رالی چگونه است؟

خرید از سایت دانلود کتاب ایبوک رالی با ثبت نام در سایت آغاز می شود. پس از ثبت نام در صفحه اصلی سایت ( با آدرس https://ebookrally.ir ) باکسی را مشاهده می کنید که مربوط به وارد کردن نام کتاب مورد نظر شماست. پس از وارد کردن نام کتاب با کلیک کردن بر روی گزینه جست و جو، در صورتی که کتاب در سایت موجود باشد، می توانید بر روی آن کلیک کرده و آن را خریداری کنید.
کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی
 

نحوه سفارش کتاب انگلیسی از سایت ایبوک رالی چگونه است؟

خرید کتاب انگلیسی کمیاب از سایت ایبوک رالی امکان پذیر است. نام این کتاب ها را باید توسط بخش مربوط به سفارش کتاب در سایت ایبوک رالی اعلام کنید. برای این کار نیازی به پرداخت هزینه نیست. اما قبل از آن باید عملیات مربوط به جست و جوی کتاب را حتما انجام دهید. در صورتی که نام کتاب را جست و جو نکنید، گزینه سفارش کتاب برای شما ظاهر نخواهد شد. با کلیک کردن بر روی گزینه سفارش کتاب، صفحه ای باز می شود که اطلاعات مربوط به کتاب را از شما می خواهد. پس از دریافت اطلاعات کتاب توسط سایت ایبوک رالی، قیمت آن بررسی شده و به شما اعلام می شود. بقیه مراحل مانند خرید کتاب از سایت ایبوک رالی انجام می شود.  
سفارش کتاب الکترونیکی
سفارش کتاب الکترونیکی
 

چگونه از سایت ایبوک رالی بن تخفیف دریافت کنم؟

دریافت بن تخفیف منوط به خرید کتاب از سایت است. بن تخفیف ۲۰ درصدی که به شما اعطا می شود، به میزان ۲۰ درصد خرید شما است. این بن تا ۱ ماه پس از دریافت قابل استفاده است. میزان بن تخفیفی که برای هر خرید شما در نظر گرفته می شود را می توانید در هنگام پرداخت کتاب ببینید. source link
آخرین مطالب