سرور مجازی آمریکا بهترین گزینه برای خرید VPS سرور مجازی

      اینها ایام پس از عصر سعود شگفت انگیز بیت کوین از 6000$ تا مرز 50000$ و کمت

توسط AKHBAREMAAAA در 11 شهریور 1400

 

 

 

اینها ایام پس از عصر سعود شگفت انگیز بیت کوین از 6000$ تا مرز 50000$ و کمتر آن به مرز 11000$ شاهد آن هستیم که هر روز تعداد بیشتری کلیدی کلمه ارز دیجیتال و ماینینگ آشنا شده و در تلاشی قابل فهم و شعور به دنبال کسب درآمد از همین راه میباشند ، پس از اوج گرفتن بها های ارز های دیجیتال به رهبری بیت کوین احتمال دارد شما هم به فکر استخراج ارزهای دیجیتالی افتاده اید و به دنبال استراتژی هایی مطلوب هستید در همین مطلب در وبلاگ رسانگار حقایقی را به جهت شما در خصوص واقعیت ها ، لاف ها و ابهامات زمینه استخراج ارز دیجیتال واضح خواهیم کرد تا بتوانید پول و سرمایه خود را مهم دوراندیشی در مسیر صحیح سرمایه گذاری کنید.آگر تصمیم به خرید کردن سرور مجازی دارید بایستی علامت زیادی را آیتم بررسی قرار بدهید و حساس اعتنا به نیاز خویش اقدام به خرید کردن سرور مجازی بکنید.
در او‌لین موردی که شاید به چشم شما بخورد لوکیشن سرور مجازی هست که یا شما باید تصمیم به خرید کردن سرور مجازی خارجی بکنید یا این که سرور مجازی ایران.
هر یک از همین موقعیت های خصوصیات مربوط به خود را دارااست و شما اولیه بایستی هدف از خرید کردن را مشخص و معلوم نمایید و ملاک های خودتان از یک سرور مجازی عالی را در نظر بگیرید و دارای اعتنا به آن ها پیش بروید.
خرید کردن سرور مجازی آمریکا احتمال دارد به جهت ما ایرانی ها آیتم لطف باشد ولی خیر برای همگی و به رخ کلی در صورتی که نگاهی به مورد قضیه خرید داشته باشیم سرور مجازی آمریکا خرید کردن مهربانی برای خرید کردن سرور مجازی است.
در کنار سرور مجازی آمریکا شما می توانید سرور مجازی آمریکا هم داشته باشید اما اکثرا نسبت به آمریکا میزان مرغوب بودن پائینی دارند.
البته این میزان مرغوب بودن پائین به خاطر آمریکا بودن وجود ندارد و علت همین بی کیفیت بودن فاصله بین کاربران اهل ایران و موقعیت سرور می باشد و زیرا این فاصله طولانی هست طبیعی بنظر می برسد که ممکن است کلیدی افت کیفیت و افت سرعت مواجه شویم و این دستور به طور کامل طبیعی است و  اساسی نیست.
مطابق نوشته اینترنت و کانال که در مورد بهترین آیتم برای خرید کردن سرور مجازی تفسیر داده میباشد و به چند مورد از خصوصیت های یک سرور مجازی عالی توضیح داده که درصورتیکه دوست دارید داده ها بیشتری داشته باشید قطعا پیشنهاد می کنم نوشته فردای آشنا را مطالعه کنید.
 
ویژگی های سرور مجازی آمریکا
سرور مجازی آمریکا از ویژگی های مخصوص بفردی نسبت به سرور مجازی کشور ایران عکس العمل هستند که من چند مورد از آن ها در ادامه اشاره خواهم کرد.
طاقت فرسا افزار بروز درصورتیکه از نظر سخت افزار بررسی نماییم باید قبول کرد که سرور مجازی های خارج از جمهوری اسلامی ایران از سخت افزار های بروزتر و توانا تری برخوردار هستند و گارانتی و سرویس ها پس ار فروش بهتری نیز نسبت به کشور ایران دارا‌هستند و استرس همین را ندارند که چنانچه رم و سی پی یو سرورها به ایراد بربخورد چه خاکی بایستی به سر کنند، ولی در سرور کشور‌ایران احتمالا این یکم مشکل ساز باشد و اگر قطعه ای سرور شما به هر دلیلی به نقص‌ بخورد تعمیر و تعویض آن به جهت شما کابوس خواهد شد.
پهنای باند بالا هر چه میزان زیرساخت بهتر و پیشرفته تر باشد طبیعی میباشد که امکاناتی که دیتاسنتر در اختیار کاربران قرار می دهد نیز بهتر باشد و از آن جایی که ذیل ساخت در کشور ما نزدیک به صفر میباشد نباید انتظار چندانی داشت که امکانات بیشتری در اختیار ما قرار بدهند، چون امکاناتی وجود ندارد.
در همین حوزه دیتاسنترهای آمریکایی از لحاظ زیر ساخت در یک تراز فراوان بالایی قرار دارا هستند و امکاناتی مانند پهنای باند که در اختیار اعضا قرار ارائه می کنند دوچندان اکثر و دارای کیفیت تر از دیتاسنترهای اهل ایران است.
امنیت عمده تامین امنیت سرور مجازی هم جز مواردی است که از دارای بالایی برخوردار هست و شما در حین خرید کردن سرور مجازی می بایست به این نکته نیز اعتنا ویژه ای داشته باشید.
یکی از از حساس ترین مسائلی که در خصوص خرید VPS خارج از کشور ایران می بایست به آن اعتنا کرد مورد قضیه تحریم می باشد. به برهان فشارهای اقتصادی و سیاسی و در عاقبت تحریم جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکایی ها و آمریکایی ها، ممکن هست اساسی تحریم ایران، تارنما هایی که بر روی سرورهای مجازی آمریکا و یا آمریکا هستند از دسترسی خارج شود.
هزینه خدمت در صورتی که قصد خرید سرورهای خارجی را دارید اضطراری می باشد بدانید افت و خیز و نوسانات ارزش ارز های خارجی مانند دلار و یورو در میزان هزینه ی پرداختی به جهت خرید و همینطور برای تمدیدتان، اثر گذاری گذار است.
 
استخراج بیت کوین با سرور مجازی
همیشه استخراج بیت کوین گزینه بسیار وسوسه کننده ای برای ثروتمند شدن بوده و هست که همیشه راه کارهای زیادی برای این مسئله وجود داشته که برخی از این موارد در مقاله ای که لینک آن را برای شما درج کردم موجود هست:
 
اینها ایام پس از عصر سعود شگفت انگیز بیت کوین از 6000$ تا مرز 50000$ و کمتر آن به مرز 11000$ شاهد آن هستیم که هر روز تعداد بیشتری کلیدی کلمه ارز دیجیتال و ماینینگ آشنا شده و در تلاشی قابل فهم و شعور به دنبال کسب درآمد از همین راه میباشند ، پس از اوج گرفتن بها های ارز های دیجیتال به رهبری بیت کوین احتمال دارد شما هم به فکر استخراج ارزهای دیجیتالی افتاده اید و به دنبال استراتژی هایی مطلوب هستید در همین مطلب در وبلاگ رسانگار حقایقی را به جهت شما در خصوص واقعیت ها ، لاف ها و ابهامات زمینه استخراج ارز دیجیتال واضح خواهیم کرد تا بتوانید پول و سرمایه خود را مهم دوراندیشی در مسیر صحیح سرمایه گذاری کنید. منبع سایت خبر - بی وی فارس.
 
همینطور یکی دیگر از دلیل های بالا بودن بها سرورهای خارجی داشتن سیستم ها و مشقت بار افزارهای پیشرفته و بروز شامل خدمت های امنیتی اساسی هجوم ها DDOS، طاقت فرسا افزار های امنیتی و… می باشد و اگر شما هزینه بالایی را صرف رویه اندازی وب سایت خود می نمایید و قصد دارید که ار کلیه نظر در امنیت باشید به کار گیری از سرور مجازی آمریکایی و آمریکایی گزینه بهتری نسبت به سرور های ایرانی است و اگر شما بتوانید هزینه آن را بپردازید و از تحریم ها عبور نمایید علت وجود نخواهد داشت که سراغ سرور های داخلی بروید.