10 سوال در قایق بادی

این قایق تولید شده از نوع PVC و یا همان وینیل است که تمامی قسمت های داخلی ، کناری و حتی کف این محصول را در بر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این قایق تولید شده از نوع PVC و یا همان وینیل است که تمامی قسمت های داخلی ، کناری و حتی کف این محصول را در بر می گیرد و با توجه به دو و یا سه لایه بودن بخش های اصلی این قایق خیال شما از بابت داشتن یک محصول عالی و مقاوم راحت خواهد بود. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. علاوه بر این سازه برای بارهای ناشی از فشار هوا که برای باقیماندن پوسته در کشش ذخیره میگردد و بارهای مرده و زنده را نگاه میدارد نیز تحت بررسی قرار میگیرد. برای انجام این تفریح شما سوار بر بورد اسکی خواهید شد که این بورد متصل به کایت بوده و برای لحظه ای شما از دریا نیز جدا می کند. قایق های بادی تیدبیت قابلیت های زیادی دارند از جمله بسیار سبک و کوچک هستند ، بسیار مطمئن و قابل اطمینان برای استفاده در داخل سد ، دریا و آبهای پر عمق هستند ، هزینه آنها بسیار ارزان و به صرفه است ،حمل آنها بسیار راحت می باشد همچنین به راحتی در صندوق خودرو و یا باربند آن جای میگیرند.

توانایی جا به جا کردن افراد با تجهیزات را دارند، در مواقعی که دریا طوفانی است و ممکن است داخل قایق پر از آب شود به خوبی عمل می کنند. جنس بدنه قایق: بهتر است به جنس بدنه قایق هم توجه داشته باشید، نباید خیلی نازک باشد، و از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده باشد، حتما توجه داشته باشید که جنس آن قابلیت ترمیم در مقابل سوراخ شدن احتمالی را داشته باشد در واقع نباید یکبار مصرف باشد. ظرفیت قایق: نکته مهمی که قبل از خرید قایقبادی باید به آن توجه داشته باشید، ظرفیت قایق می باشد، برای مثال اگر برای استفاده دو نفره می خواهید بهتر است قایق ۴ نفره بخرید چون ممکن است نیاز به حمل وسایل همراه خود را داشته باشید یا شاید، دوست یا مهمانی در سفر خاصی شما را همراهی کند. از همین رو می توان به راحتی با خانواده یا با دوستان یک سفر دریایی جذاب و به یاد ماندنی را داشته باشید. در کنار این موارد باید به این نکته هم اشاره کنیم که شما در هر زمان که قصد داشته باشید میتوانید به راحتی از این طناب نجات استفاده نموده و در جهت نجات جان خود از ان بهره مند شوید که ویژگی خوب این قایق به شمار می رود.

همانطور که گفته شد کف این قایق بادی فایبرگلاس میباشد و برای راه اندازی ابتدا بایستی کف فایبرگلاسی آن را پهن کنید و سپس پمپ باد را برای پُر کردن آن آماده کنید، محفظه های باد به ترتیب شماره گذاری شده و برای باد کردن بهتر است از همین ترتیب پیروی کنید، نازل پمپ باد را بداخل دریچه کف محصول وارد کرده تا لوله بادی زیر فایبرگلاسها باد شود، سپس پمپ باد را به دریچه های پیچی بزرگ بدنه به ترتیب متصل کنید و با نیروی دست اقدام به باد کردن قایق مارینر کنید، هنگام باد زدن با فشار دست میزان باد داخل را بسنجید و تا جایی به پُر کردن محصول ادامه دهید که انعطاف بدنه کاملا با دست احساس شود، پس از باد زدن هر قسمت دریچه محفظه باد آنرا به خوبی ببندید و کیپ کنید تا باد از داخل کالا خارج نشود، بعد از استفاده برای جمع آوری آن ابتدا قایق بادی مارینر را به خوبی خشک کنید سپس دریچه باد پستونکی را از کف محصول درآورده و دریچه های پیچ شونده را بدنه بچرخانید تا باد از داخل آن خارج شود، سپس تخته های قایق را جمع کرده و بدنه را نیز تا کنیدو داخل ساک حمل قرار دهید.

Th᠎is da᠎ta h᠎as been created ​by GSA C on tent᠎ Gen erat or DEMO!

قیمت این قایق ها هم در مقایسه با قایق های چوبی بسیار کمتر است. امروزه مدل های مختلفی از این قایق ها در بازار وجود دارد که قایق بادی اینتکس یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع آن ها می باشد. همچنین وجود داشتن مدلهای گوناگون باعث شده که هر قایق متناسب با اندازه و طرحی که به کار رفته قیمت گذاری شود. این کیت به صورت کامل بر روی این قایق نصب می باشد که با استفاده از ان شما می توانید به بهترین شکل ممکن یک عدد موتور قایق بادی را خریداری نموده و بر روی ان نصب کنید که با نهایت سرعت از این قایق بر روی اب استفاده نموده و لذت ببرید. گارانتی: همیشه محصولاتی را خریداری کنید که دارای ضمانت نامه هستند، هیچ گاه یک شرکت تا از کیفیت کالای خود مطمئن نباشد آن را ضمانت نمی کند زیرا هزینه های زیادی برای آن شرکت به همراه دارد، پس داشتن ضمانت می تواند نشان دهنده کیفیت محصول باشد. تصویر رنگی قایق بادی مارینر 4 نفره به همراه پارو و پمپ روی قسمت اصلی جعبه ی کارتن قرار داده شده است، کنار این تصویر اندازه ی ابعاد طول، عرض و ارتفاع به صورت اینچ و سانتی متر درج شده است، همینطور نوشته ی MARINER 4 بالای اندازه ابعاد قرار دارد که نشان دهنده ی ظرفیت چهار نفره محصول می باشد، قسمت پایین چند عکس کوچک ساختار و جنس بدنه مارینر را نشان می دهد، سمت چپ بالای صفحه کارتن عکس هایی از لایه ها به کار رفته در بدنه دیده می شود، کنار این عکس ها آیکون های چند ضلعی قرار داده شده که به شکل تصویر به ظرفیت نفرات، پمپ باد دستی، پارو و میزان تحمل وزن قایق بادی اشاره کرده است، نوشته ی اینتکس به عنوان لوگوی کارخانه تولید کننده بالای سمت راست این قسمت جعبه درج شده است، بخش های کناری کارتن یک طرف دارای توضیحات نحوه نگهداری و استفاده از این محصول بوده و طرف دیگر با عکسی نحوه ی جا به جایی و حمل کارتن بسته بندی را توضیح داده است، دو درب برای نگهداری قایق در نظر گرفته شده که امکان خروج محصول از این دو قسمت کارتن می باشد، درب بالا شامل تصاویر رنگی مربوط به لحظه ی استفاده از قایق بادی بوده که چند سطر نوشته درباره ی آن کنار عکس چاپ شده است، همینطور لوازم جانبی موجود در بسته بندی نیز به صورت عکس به همراه بارکد محصول در این قسمت قرار داده شده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن