بگذارید برچسب ها خشک شوند. پس از اتمام کاغذ ، بگذارید برچسب ها کاملاً خشک شوند تا چسب نوار دوباره چسبنده شود. از قیچی استفاده کنید تا هر نوع نوار اضافی را دور طرح بچسبانید ، سپس برچسب ها را بر روی سطوح مورد نظر خود بچسبانید.
روش
چاپ انواع استیکر زیبا و ارزان
ساخت استیکر کاغذ استیکر
تصویری با عنوان Stickers مرحله 11
1
کاغذ برچسب بخرید. فروشگاه های صنایع دستی یا اداری کاغذهایی را می فروشند که از یک طرف دارای چسب است. معمولاً با روتختی کاغذ پوشانده شده است که می توانید هنگام آماده سازی برچسب ، پوست آنرا جدا کنید.
در ضمن می توانید ورق های برچسب چسبناک را خریداری کنید. این ورق ها به شما امکان می دهند که یک تصویر را روی چسب قرار دهید ، سپس برچسب را پوست بگیرید و چسب را به قسمت پشت برچسب منتقل کنید. این بسیار عالی است اگر می خواهید از برگه های برچسب با عکس هایی که از قبل دارید یا از مجله های برش خورده استفاده کنید. [6]
کاغذی بخرید که متناسب با مشخصات چاپگر شما باشد.
اگر چاپگر ندارید ، می توانید با کشیدن طرح های خود بر روی سطح کاغذ یا برش تصاویر از مجلات و کتاب ها ، از کاغذ برچسب استفاده کنید.

2
استیکرهای خود را طراحی کنید. برچسب ها را روی رایانه خود طراحی کنید یا از نشانگر یا قلم استفاده کنید تا مستقیماً روی سطح کاغذ برچسب خود بکشید. شما فقط به اندازه کاغذ محدود هستید – اگر می خواهید ، می توانید یک برچسب 8 1/2 “11” تهیه کنید!
با استفاده از Adobe Photoshop ، Paint یا برنامه دیگری که به شما امکان ترسیم می دهد ، بر روی رایانه خود طراحی کنید. همچنین می توانید به سادگی برخی از عکس ها را از آلبوم شخصی یا اینترنت خود ذخیره کنید تا از آنها به عنوان برچسب استفاده کنید. پس از اتمام کار ، طرح های برچسب را بر روی کاغذ برچسب چاپ کنید.
اگر یک عکس فیزیکی یا نقاشی دارید که می خواهید در یک برچسب بسازید ، می توانید آن را بر روی رایانه خود اسکن کرده یا یک عکس دیجیتالی بارگذاری کنید. این پرونده را در فتوشاپ قالب بندی کنید. رنگ ، Word یا Adobe Acrobat را بزنید ، سپس آن را روی کاغذ برچسب چاپ کنید.
مستقیماً روی قلم برچسب را با قلم ، مداد یا حتی رنگ بکشید. فقط مطمئن شوید که کاغذ را خیلی مرطوب نمی کنید ، یا ممکن است در چسب اختلال ایجاد کند.

3
برچسب ها را قطع کنید. برای برش طرح هایی که چاپ کرده اید و ترسیم کرده اید از قیچی استفاده کنید. شکل های مربعی ساده را برش دهید یا از قیچی دفترچه استفاده کنید تا به لبه های جالب توجه برسید. برای جلوگیری از تصادفات ، تمام طرح های برچسب را حداقل 8/1 اینچ از هم جدا کنید.
هنگام استفاده از ورق های برچسب چسبناک ، به راحتی آستر محافظ را عقب بکشید و این چسب را آشکار کنید. پشت استیکر خود را روی چسب قرار دهید. پایین را فشار دهید تا مطمئن شوید این برچسب به چسب چسبیده است. سپس برچسب پوست را پوست بگیرید – حالا چسب روی پشت استیکر قرار خواهد گرفت. روی هر سطحی می چسبید. بلافاصله باید از برچسب استفاده کنید زیرا هیچ پوشش محافظی در قسمت پشتی وجود ندارد.
می توانید کمی باریک برش دهید تا یک مرز سفید در اطراف تصویر باقی بماند ، یا می توانید آن را نزدیک ببندید. سازندگان برچسب پیشرفته تر بعضی اوقات هیچ مرزی را ترک نمی کنند و با یک چاقوی X-ACTO برش می دهند.

4
پشتیبان کاغذ را بردارید. هنگامی که آماده استفاده از برچسب ها بودید ، آستر محافظ کاغذ را جدا کرده و آنها را روی سطح مورد نظر خود بچسبانید.
روش
4
ساخت استیکر راههای دیگر
تصویری با عنوان ساخت استیکر مرحله 15
1
برچسب های قابل استفاده مجدد درست کنید. برای برچسب ها ، می توانید از استراحت و استراحت استفاده کنید ، مقداری چسب قابل جابجایی خریداری کنید ، که می توانید در فروشگاه های صنایع دستی و آنلاین پیدا کنید. بعد از طراحی و برش برچسب خود ، مقداری از چسب قابل استفاده را در قسمت پشت استیکر خود مسواک بزنید. بگذارید کاملاً خشک شوند. بعد بچسبید و پوست بگیرید و دوباره بچسبید! [7]

2
از برچسب های پستی استفاده کنید. تصاویر ، شکل ها یا کلمات را بر روی برچسب های پستی قابل چاپ بکشید. این موارد را می توان در فروشگاه های عرضه لوازم اداری خریداری کرد شکل را برش دهید ، سپس برچسب را پوست بگیرید. اگر نمی خواهید درست از آن زمان استفاده کنید ، برچسب را روی کاغذ موم قرار دهید.
تصویر با عنوان ساخت استیکر مرحله 17
3
برچسب هایی با نوار عقب ایجاد کنید. طرح خود را بر روی هر کاغذ بکشید ، یا از مجلات عکس بگیرید. بعد از اینکه برچسب به شکلی که می خواهید برش داده اید ، نوار عقب دوبل را روی قسمت پشت برچسب قرار دهید. نوار را پایین بیاورید تا از طرف برچسب ها نگذرد. روی کاغذ موم قرار دهید تا زمانی که آماده استفاده از برچسب شوید. [8]

4
برچسب ها را با کاغذ تماس بسازید. با استفاده از شلف ، طرح های خود را در سمت براق کاغذ تماس بکشید. برچسب های اطراف طرح های خود را برش دهید. پشتی کاغذ را جدا کرده و به هر سطحی که انتخاب کرده اید بچسبید. [9]
برچسب های کاغذی تماسی شفاف هستند. آنها برای استفاده در کاغذ ساختمانی رنگی مناسب هستند.
تصویری با عنوان ساخت استیکر مرحله 19
5
از سازنده برچسب استفاده کنید. اگر می خواهید استیکرهای زیادی تهیه کنید و تمایل دارید کمی بیشتر پول بپردازید (15 – 20 دلار) ، می توانید یک ماشین ساز استیکر را از فروشگاه صنایع دستی یا اینترنت بخرید. برچسب خود را (یک نقاشی ، یک عکس ، حتی یک روبان) در سازنده برچسب قرار دهید و سپس آن را از طریق دستگاه بکشید. برخی دارای میل لنگ هستند و شما فقط آن را لنگ می زنید ، یا بعضی دیگر آن را به یک طرف می چسبانید و طرف دیگر آن را بیرون می آورید ، و این چسب را برای شما اعمال می کند. وقتی برچسب ها از بین می روند ، آنها آماده استفاده هستند: فقط پوست بکشید و بچسبید. [10]
پرسش و پاسخ جامعه