حدود 4.4 میلیون بیشتر آمریکایی ها در زمینه تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری از COVID-19 بحران به 26 میلیون نفر است.

این پاک است همه سود کار خود را پس از رکود بزرگ.

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی.

در پاسخ به همه گیری کنگره را تایید کرده است نزدیک به 500 میلیارد دلار COVID-19 بسته کمک های که به ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها. این بسته شامل نمی شود بودجه اضافی است که می تواند به طور مستقیم به دولت های ایالتی و محلی. متحده هستند که وظیفه ارائه مزایای بیکاری و بسیاری از آنها در حال حاضر در مواجهه با کاهش بودجه.

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی. هفته مارس 18 ادعا “پیشرفت” ادعا می کند که گزارش شده توسط دولت در قبال پرداخت غرامت بیکاری. در همین حال هفته گذشته’ گزارش ادعا می کند منعکس متقاضیان توسط دولت از محل اقامت.

کالیفرنیا به این ایالت با بیشترین تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با بیش از 533,000 ساکنان تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. آن را در حال حاضر تایید شده به قرض گرفتن میلیاردها دلار از دولت فدرال است .

پس کالیفرنیا فلوریدا تا به حال بیش از 505,000 مدعیان بیکاری. پس از هفته ها عدم اجرای دقیق اقدامات رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در آغاز این ماه است.

گرجستان نیز در صدر لیست با بیش از 243,000 مدعیان بیکاری. با بسیاری از ساکنان از کار رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ است که اجازه می دهد کسب و کار برای شروع دوباره عامل این هفته — یک حرکت است که با انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کارشناسان بهداشت عمومی.

غرب ویرجینیا, کانکتیکات, لوئیزیانا و فلوریدا آلاسکا تا به حال بزرگترین افزایش در صد عاقلانه. در مارس 9, آلاسکا, مجاز ساکنان به فایل بیکاری ادعا گواهی نامه هر هفته به جای هر دو هفته.

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی. محاسبات بر اساس درصد افزایش بين پیشبرد ادعا می کند برای هفتۀ منتهی به مارس 18 و هفته پایان مارس 11.

در ضمن متحده با کمترین تعداد مدعیان بیکاری شامل وایومینگ (که تا به حال بیش از 3,300 ادعا), داکوتای جنوبی (بیش از 5,100 ادعا می کند) و ورمونت (از 6400 ادعا می کند).

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی و رد جزایر ویرجین. هفته مارس 18 ادعا “پیشرفت” ادعا می کند که گزارش شده توسط دولت در قبال پرداخت غرامت بیکاری. در همین حال هفته گذشته’ گزارش ادعا می کند منعکس متقاضیان توسط دولت از محل اقامت.

در حالی که مزایای بیکاری که توزیع شده آورده اند بسیار مورد نیاز امداد رسانی به برخی از کارگران از مزایای طور گسترده ای متفاوت است.

“شما چیزی از $213 به طور متوسط در می سی سی پی به $555 در ماساچوست” میشل همیشه در ملی قانون استخدام پروژه گفت: بازار است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im