به عنوان کسب و کار بازگشایی, برخی از اضافه کردن یک COVID-19 اضافه

اسکات ساندرز صاحب توتون و تنباکو انبار کارخانه یا محل تقطیر در جنوب مریلند. حدود 50 درصد از درآمد خود را با استفاده از مذاقات که در آن مردم نیز خرید خود را بوربن. او برنامه ریزی برای بازگشایی, به زودی, اما او را به اقدامات احتیاطی.

“ما در حال رفتن به گرفتن برخی از هوای آزاد, چادر, شما می دانید, مانند یک چادر عروسی در فضای باز نوع از چیزی. و سپس شما باید برای تمیز کردن پس از تمام مهمانان خود را,” او گفت:. “همه مزه فنجان باید به … شما می دانید که شما می توانید استفاده مجدد از آن فنجان به طوری که آنها باید یک بار مصرف است.”

در حال حاضر ساندرز گفت: او به جذب هزینه تمام است که حتی اگر کسب و کار خود را کاهش یافته است خاموش کردن حدود 90 درصد از آنچه در آن یک بار بود. برای مشتریان خود را برای بازگشت او گفت: آنها نیاز به احساس امنیت بدون پرداخت هزینه اضافی.

اما برخی از کسب و کار در حال شارژ مشتریان برای COVID-19-هزینه های مربوط. برخی از سالن های رستوران دندانپزشکان دفاتر در حال شارژ برای دنده محافظ بیشتر مواد ضد عفونی کننده و کسانی پلکسی گلاس موانع در صندوقدار. گاهی اوقات آن را در شکل به وضوح اعلام COVID-19 اضافه, اغلب بین 3% و 5% و برای پوشش هزینه چیزهایی مانند ماسک و دستکش.

دیگران فقط بی سر و صدا افزایش قیمت.

“بسیاری از مشتریان احساس گرفتار کردن گارد. درک بسیار منفی است. و من فکر می کنم این است که بسیار بیشتر از یک روابط عمومی مسئله از مالی یکی گفت:” تد Rossman یک تحلیلگر با CreditCards.com.

کسب و کار باید شفاف در مورد COVID-19-مربوط به اتهامات گفت: Lynne Kizis یک وکیل در نیوجرسی است که دارای تخصص در حمایت از مصرف کننده. “قطعا یک کسب و کار به طور کلی رفتن به رایگان برای بالا بردن قیمت های خود را برای انعکاس هر چه افزایش سربار آنها ممکن است. منظورم این است که ممکن است اجاره و بیمه و هزینه های نیروی کار و هزینه های مواد.”

چه شرکت ها نمی تواند انجام دهد او گفت: تبلیغ یک مقدار برای یک محصول یا خدمات است, اما پس از آن بیشتر است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>