به عنوان همه گیر بدتر خواهد رستوران نیاز به جلو و عقب دوباره ؟

به عنوان ویروس موارد افزایش در آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و دیگر کشورهای مکالمه را آغاز کرده است در مورد این که آیا آن را حس می کند به حداقل بخشی از کسب و کار مانند رستوران ها دوباره.

آنچه را که نگاه مانند?

اگر شما یک رستوران شما می خواهم که راه غذا بیشتر از شما می خواهم نیاز به انجام takeout سفارشات برای شروع است.

“چه چیزی شما را با [غذا] در دراز مدت? شما می توانید سعی کنید به آن را به فروش به سوپر مارکت ها گفت:” مایک Haller یک مدیر در UL Everclean که توصیه رستوران ها در ایمنی مواد غذایی است.

یا شما می توانید فروش مواد غذایی به طور مستقیم به مصرف کنندگان عطف رستوران خود را به یک فروشگاه مواد غذایی است. شما همچنین می تواند یخ مواد غذایی و امیدوارم که از آن باقی می ماند خوب است در حالی که برای.

همچنین شما می خواهم برای تماس با تامین کنندگان خود را و به آنها بگویید در واقع شما نمی خواهد نیاز به آن 10 کارتن گوجه فرنگی و شما نمی دانید که چگونه بسیاری از شما نیاز دارید.

“بسیاری از این مواد غذایی و امکانات آنها از همان فروشگاه فروش به طوری که آنها می توانید نگاه به تاریخ و پیدا کردن مثل ما نیاز بسیاری از پوند میگو در این هفته. و با این اختلال که باعث می شود آن را مطلق کابوس برای دانستن اینکه چه چیزی برای سفارش از آنجا که این بی سابقه تایمز” Haller گفت.

خاموش کردن دوباره نیز آسیب دیده از فروش. و یک رستوران در حال رفتن به را تشکیل می دهند تفاوت با takeout.

همه از این نهاد رستوران های کوچک به طور خاص در معرض خطر است.

ولاد Rikhter است مدیر عامل شرکت فن آوری پلت فرم Zenput. آن را توصیه می کند رستوران بزرگ زنجیره ای مانند مهره های بازی دومینو و Sweetgreen. او گفت: اگر شما خود را در یک مکان و آن را در یک محل تحت موظف مستند است که می تواند شما محو کردن. “به خصوص اگر شما فقط دستور 10000 دلار از موجودی و شما تا به حال به بازی شیر یا خط $5,000 از آن را دلیل این که شما نمی توانید آن را نگه دارید تا سه, چهار, پنج, هفته, و یا هر دوره زمانی است.”

Rikhter گفت: زنجیره ای بزرگ خواهد بود در یک موقعیت بهتر برای دریافت از طریق دور دیگری از مستندات زیرا آنها مقدار زیادی از پول نقد و مقدار زیادی از نقاط.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>