صنعت خودرو نیاز به سالم کارگران زنجیره تامین به نگه دارید تا تولید بهبود یافته

تولید و برداشت به شدت در ماه ژوئن افزایش بیش از 7 درصد با توجه به داده ها از فدرال رزرو. و در آن دستاوردهای تو

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

تولید و برداشت به شدت در ماه ژوئن افزایش بیش از 7 درصد با توجه به داده ها از فدرال رزرو. و در آن دستاوردهای تولید خودرو شاهد بزرگترین افزایش است.

این است که, اما در ماه گذشته ما در حال صحبت کردن در مورد, و COVID-19 مورد در حال حاضر چیدن دوباره در سراسر کشور است.

برای تولید کنندگان خودرو برای حفظ تان شدیدا کردن ماشین کریستین Dziczek در مرکز تحقیقات خودرو گفت: تولید کنندگان باید تقاضای سالم سالم زنجیره تامین و سالم کارگران است.

"و شیوع موارد در سراسر کشور در حال حاضر را تهدید می هر یک از آن سه چیز است," او گفت:.

Dziczek گفت: تقاضای مصرف کننده را نگه داشته است در حال حاضر. اما زنجیره تامین در حال شروع به دیدن برخی از اختلالات. هفته گذشته دولت مکزیک محدود نیروی انسانی ظرفیت در ایالت چیئوائوا.

"وجود دارد و heck از بسیاری از تولید کنندگان وجود دارد" Dziczek گفت.

نگرانی های بهداشتی می تواند تاثیر تولید در ایالات متحده صرف نظر از اینکه متحده دستور توقف تولید.

مستقل خودکار تحلیلگر Maryann کلر گفت: ما می توانیم برخی از خودخواسته خاموش شدن ناگهانی.

"اگر شما ندارم و کارگران شما نمی توانید راه اندازی یک کارخانه بدون توجه به آنچه شما انجام هستیم گفت:," کلر گفت.

دو هفته پیش این اتحادیه در یک جنرال موتورز کارخانه در تگزاس خواسته خودروساز به تعطیل کارخانه با استناد به تعداد فزاینده ای از موارد در منطقه است.

جنرال موتورز در بیانیه ای گفت که این کارخانه با استفاده از پروتکل های طراحی شده برای نگه داشتن coronavirus خارج از مرکز.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن