بانک ها در حال گرفتن یک افزایش از PPP وام

مهلت وجود دارد تا در آینده در پایان این ماه به درخواست برای چک حفاظت از برنامه. وزارت خزانه داری می گوید هنوز

توسط AKHBAREMAAAA در 24 خرداد 1399

مهلت وجود دارد تا در آینده در پایان این ماه به درخواست برای چک حفاظت از برنامه. وزارت خزانه داری می گوید هنوز هم وجود دارد $130 میلیارد دلار در بودجه در دسترس است.

در حال حاضر بسیاری از کسب و کار که در حال حاضر دریافت وام در حال شروع به کار بر روی آنها را ببخشند. که می تواند یک مزیت بزرگ برای صدها هزار نفر از کسب و کار است که آنها را دریافت. اما یکی دیگر ذینفع PPP: بانک هایی که پردازش وام.

زمانی که برنامه آغاز شده Bay دولت های پس انداز بانک در ماساچوست متمرکز برای اولین بار در پردازش وام برای مشتریان موجود. پس از چند هفته در مشتریان جدید شروع به نشان دادن تا.

پیتر Alden است مدیر عامل بانک.

"یک بار فرصت باز برای noncustomers و مشتریان جدید آن بوده است بسیار مفید به ما" Alden گفت.

این بانک حدود 60 مشتریان جدید تا کنون Alden گفت. و کسانی که مردم شروع به در نظر گرفتن این بانک خدمات دیگر.

"ما تا به حال تعداد حساب های سپرده گذاری را باز کرد تا هر دو برای کسب و کار و شخصا" Alden گفت. "همچنین برخی از آنها در حال حاضر صحبت کردن در مورد حرکت وام مسکن خود را به ما, و غیره."

بانک ها که روند این وام نیز شروع به دیدن مزایای دیگر: هزینه دریافت می کنند از اداره کسب و کار کوچک.

"به عنوان یک ماده در واقع بسیاری از بانک ها در چند روز گذشته شروع به دریافت خواهید کرد که گفت:" کریس دانکن ارشد مسئول وام در La Salle بانک دولتی در ایالت ایلینوی که دریافت آن هزینه درآمد جمعه.

بانک بین 1 ٪ و 5 ٪ از وام. دانکن گفت که می تواند اضافه کردن. و پول را در آینده در یک زمان مهم است چرا که بسیاری از کسب و کار شده اند تعویق انداختن پرداخت غیر PPP وام.

"آنها می آیند که تعویق دوره و در نهایت نیاز به شروع به ساخت پرداخت دوباره" دانکن گفت. "پس از آن سوال خواهد شد و می توانید آنها ؟ و چه سطح از کوتاهی ما را ببینید ما در پرتفوی وام به عنوان یک نتیجه از این همه؟"

در حال حاضر بانک ها با تمرکز بر کمک به مشتریان اعمال می شود به خود PPP وام ببخشند. ناتان Rogge, مدیر عامل بانک کالیفرنیای جنوبی گفت: این می تواند گران قیمت برای نظارت بر وام های حسابداری و ارسال بیانیه.

"همه که هزینه های داخلی به آن است. بنابراین ما می خواهم برای دیدن به عنوان بسیاری از این ببخشند که ممکن است" Rogge گفت.

به علاوه نرخ بهره در این وام است که تنها 1%. وام گیرندگان باید تا پنج سال به آنها پرداخت. Rogge گفت که پایدار نیست.

"این یک زمان طولانی به مدیون به که نازک از یک حاشیه" او گفت:. روابط او ساخته شده با جدید و مشتریان موجود Rogge اضافه خواهد شد کمک به صاف کردن که بخشش روند.

در پایان او انتظار بسیاری از مشتریان خود را PPP وام بخشوده خواهد شد.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن