شهرستانها که به شدت متکی به گردشگری در سخت ترین ضربه COVID-19 زیان کار

در زمانی که پیش بینی میکردند که نرخ بیکاری ادامه خواهد داد به افزایش می یابد — در حدود 20 ٪ -- داده ها در واقع

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

در زمانی که پیش بینی میکردند که نرخ بیکاری ادامه خواهد داد به افزایش می یابد — در حدود 20 ٪ -- داده ها در واقع ممکن است نشان می دهد با اندکی بهبود است. نرخ بیکاری پایین است به 13.3 درصد است که وحشتناک نسبت به قبل از همه گیر اعداد اما هنوز هم بهتر از ماه قبل.

در اوایل این هفته وزارت کار خراب شد که در شهرستانها شده بود ضربه سخت با از دست دادن شغل از طریق ماه آوریل است. دو شهرستانها در هاوایی به دنبال لاس وگاس و آتلانتیک سیتی در صدر لیست بالاترین نرخ بیکاری در کشور است.

"این مناطق است که بستگی دارد به طور قابل توجهی در گردشگری, سفر افرادی که به کنوانسیون و این همه را متوقف و آنها را ضربه سخت اوایل گفت:" علامت گذاری زندی با مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

زندی می گوید که در حالی که بسیاری از مناطق این کشور را آغاز کرده اند برای بازگشایی, گردشگری و سفر کسب و کار به احتمال زیاد افسرده باقی می ماند تا زمانی که نگرانی در مورد کوروناویروس باقی بماند.

چندین میانه شهرستانها با روابط قوی برای تولید نیز رتبه بندی بالا برای بیکاری اما می تواند به بهبود سریع تر باید کسب و کار و بازگشت به حالت عادی به سرعت.

Jed Kolko اقتصاددان ارشد با این کار سایت جستجو واقع می گوید که در هفته های اخیر او دیده می شود یک قطره در موارد کار در جاهای دیگر از نقاط گردشگری.

"به جای آنها برخی از فن آوری و امور مالی مراکز در سراسر ایالات متحده" Kolko گفت. "جالب اینجاست که برخی از مکان های که در آن آن را آسان تر برای کار از خانه."

او می گوید: رکود در این بخش ممکن است کمتر در مورد زمان خاموش شدن ناگهانی و بیشتر در مورد سیاستهای آینده سلامت اقتصاد است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب