COVID-19 برخی از کارگران مسن تر بازاندیشی بازنشستگی

چشم انداز اقتصادی در حال حاضر نامشخص است اگر آشکار نمی شوم. بسیاری از گروه ها در حال تجربه مالی عواقب ناشی از

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

چشم انداز اقتصادی در حال حاضر نامشخص است اگر آشکار نمی شوم. بسیاری از گروه ها در حال تجربه مالی عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس متفاوت از جمله کارگران مسن تر ،

Lynne انتگرالی ليپمن است تحقیقات بالینی و متخصص در سنت لوئیس. به دلیل همه گیر دانشگاه که در آن او کار می کند و نیاز به کاهش هزینه ها. برخی از مردم furloughed و انتگرالی ليپمن را ساعت ها به نصف کاهش می یابد.

"هنگامی که قطع این ساعت یکی از چیزهایی که مورد بحث ما بود که انتقال بیش از چند ماه آینده به بازنشستگی" Lippman گفت. او را 70 و در حال حاضر برنامه ریزی برای بازنشسته بعد از این سال. "مرتب کردن آن فقط در تسریع روند کمی."

افراد 55 ساله یا مسن تر را تشکیل می دهند در حدود 1 در 4 کارگران در نیروی کار امروز است. و تا کنون آنها را تجربه کرده ام کمتر کار ضرر و زیان در مقایسه با همتایان جوان تر.

"از لحاظ تاریخی کارگران مسن تر شده اند و کمتر احتمال دارد به از دست دادن شغل خود را از کارگران جوان" گفت: Richard Johnson, مدیر برنامه های بازنشستگی سیاست در موسسه شهری. "کارگران مسن تر بیشتر ارشد که تمایل به حفاظت از آنها."

این خبر خوبی برای کارگران مسن تر اما جانسون گفت: هنگامی که آنها از دست دادن شغل خود را "بیکاری آنها مدت زمان بسیار طولانی است." جانسون گفت: در طول رکود بزرگ مردم 62 ساله یا مسن تر بودند و گذاشته بودند بسیار کمتر از کارگران جوان برای همیشه کار دیگری.

و ایجاد دیگر روند.

"وجود دارد سنبله بزرگ در سال 2008 و 2009 در مردم ادعا مزایای سوسیال سکیوریتی خود را زود درست در 62 یا فقط هر زمان که کار اتفاق افتاده است به ناپدید می شوند گفت:" مت Rutledge یک محقق در مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون.

معنی مردم تصمیم به گرفتن یک کوچکتر تامین اجتماعی از بررسی برای بقیه زندگی خود را به جای چهره ماه و یا سال به طور بالقوه بی ثمر در جستجوی کار.

و Rutledge انتظار بزرگ دیگر افزایش کارگران مجبور به بازنشستگی این سال است. امروز کسانی که هنوز شغل خود را می توانید پیدا کنید که حتی با دقت برنامه ریزی بازنشستگی استراتژی ممکن است نیاز به تجدید نظر با توجه به تمام آشفتگی بازار.

"هنگامی که آنها را به حساب خود را از سقوط در ارزش آن چیزی است که آنها واقعا نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به بازنشسته راه آنها می خواهند و یا اینکه آیا یا نه آنها می توانند اقامت بازنشسته گفت:" دیوید Amann یک مشاور مالی با ادوارد جونز.

بنابراین او را در چک کردن و بررسی برنامه.

"درخواست از آنها چقدر بیشتر ما باید به کار به منظور زنده بازنشستگی ما می خواهیم و یا چه فداکاری خواهد ما را به بازنشسته در حال حاضر," او گفت:.

او را تشویق آنها را به انتخاب در حالی که آنها هنوز هم باید گزینه.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن