رهبران اروپایی پس از توافق در COVID-19 بازیابی صندوق

پس از یک ماراتن چهار روز در زمان acrimonious مذاکره رهبران اروپایی در ساعات اولیه صبح روز شنبه به یک معامله در

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

پس از یک ماراتن چهار روز در زمان acrimonious مذاکره رهبران اروپایی در ساعات اولیه صبح روز شنبه به یک معامله در یک بسته نجات اقتصادی اتحادیه اروپا سازمان ملل بروز بیماری همه گیر.

BBC ویکتوریا کریگ صحبت با بازار را صبری بن-Achour و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: پس چه این 27 رهبران ،

ویکتوریا کریگ: خوب آنها رسما امضا کردن یک طرح برای توزیع $850 میلیارد دلار به کشورهای عضو برای کمک به آنها را بهبود می یابند از تاثیر خاموش شدن ناگهانی از دست دادن گردشگری و از دست دادن محلی هزینه در طول این coronavirus بحران است. و آنها را جمع آوری این پول را از طریق اولین جمعی پیوند صدور برنامه. معمولا اتحادیه اروپا ترجیح عضو به جمع آوری پول به صورت جداگانه.

بن-Achour: یکی از بزرگ چسبیده امتیاز بود که آیا به پول وام به تلاش کشورها و یا فقط به این کشورها پول است. چرا که مانند یک معامله بزرگ است ؟

کریگ: خوب جنوب کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا شده اند که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس حال حمایت به بخش بزرگتر از کلی بودجه توزیع شده از طریق کمک های مالی. که بدان معنی است که آنها نمی خواهد که به در فوق العاده بدهی پس از آنها در حال حاضر نوع به آرامی بهبود از بحران بدهی منطقه یورو از چندین سال پیش. به اصطلاح "صرفه چهار" گروه ملل در شمال — کسانی هستند, هلند, اتریش, سوئد و دانمارک با پشتیبانی از فنلاند — آنها می خواستند کنترل بیشتر در چگونه پول توزیع شده است. در پایان توافق رهبران به اختصاص پول بیشتر در کمک های مالی از وام اما مقدار کل پول خواهد شد که در توزیع کمک های مالی است که بیش از 100 میلیارد دلار کمتر از اصل شناور در مه. پس از آن مرتب کردن بر اساس یک موقعیت برنده برای همه.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن