حتی آموزان بالا احساس عدم اطمینان اقتصادی

Vivienne Dragun, 18, یک دبیرستان ارشد در میدلند تگزاس. حتی در حالی که اجتماعی فاصله و ماندن در خانه Dragun می

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

Vivienne Dragun, 18, یک دبیرستان ارشد در میدلند تگزاس. حتی در حالی که اجتماعی فاصله و ماندن در خانه Dragun می تواند احساس اضطراب در زادگاه او که در آن اقتصاد مبتنی است تقریبا به طور کامل به نفت است.

"در 2008-2009 بود وجود دارد یک روغن تنه در اینجا" Dragun گفت. "من فقط حدود 7 سال, اما من به یاد داشته باشید که چگونه خالی شهر بود و چگونه وجود دارد بسیار کمی از ترافیک. من فکر می کنم که در اینجا همه به یاد مجسمه نیم تنه و ما همه نگران است که این قراره دوباره اتفاق می افتد."

Dragun مواجه است عدم قطعیت در زندگی شخصی او بیش از حد.

"این یکی از بزرگترین سال از زندگی من" Dragun گفت. "من فارغ التحصیل دبیرستان هستم در حال حرکت برای کالج و من مستقل بودن فیلم برای اولین بار. Coronavirus است و من مطمئن نیستید اگر من قصد دارم برای انجام هر یک از کسانی که همه چیز در سال 2020 است."

Dragun برنامه ریزی در هزینه های این تابستان صرفه جویی در پول برای کالج با کار کردن به عنوان یک نجات غریق در میدلند. او درآمد به معنای پوشش چیزهایی مانند بیرون رفتن با دوستان و یا خرید لباس های جدید.

"من کمی مطمئن نیستید اگر من در واقع کار من این تابستان" Dragun گفت. "این به معنی من به هر دو یک کار در مدرسه و یا تعداد کار در تابستان آینده به دلیل این تابستان در حال رفتن به, امیدوارم یک بار برای من به یک مقدار زیادی از پول من نیاز به رفتن به کالج است."

این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب