گسترش COVID-19 بیکاری پول کمک به میلیون ها نفر از کارگران خود را پرداخت صورتحساب

بیش از 30 میلیون-از-کار آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری در حال حاضر. برای هفته پایان جولای 4, اضافی 1.3 میلیو

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

بیش از 30 میلیون-از-کار آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری در حال حاضر. برای هفته پایان جولای 4, اضافی 1.3 میلیون نفر از کارگران به دنبال کمک بیکاری به عنوان اخراج باقی می ماند در طول تاریخ بالا در میان خوشه در COVID-19 موارد بر اساس آخرین مدعیان گزارش.

تحت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, عمل, دریافت کنندگان مزایای بیکاری دولت دریافت اضافی 600 $در هر هفته اضافه شده. که باعث می شود میانگین بیکاری مورد بررسی برابر با متوسط پرداخت برای کار آمریکایی ها در سراسر کشور.

مگر اینکه کنگره گسترش بودجه آن 600 دلار فدرال همه گیر بیکاری پرداخت اجرا خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

طرفداران برای حفظ پرداخت می گویند آنها بسیار مهم مالی و تاسیسات در خارج از محل کار آمریکایی ها در زمانی که شغل جدید کمیاب هستند و رفتن به محل کار می تواند خطرناک باشد و با توجه به COVID-19.

مخالفان استدلال می کنند که پرداخت بالا است آنها دلسرد کردن مردم از به دنبال کار.

دیو هریس از Hoboken, New Jersey, شده است, بیکاری از ماه مارس. "من واقعا نمی بینید چقدر از قطع پرداخت و در همه حال با گسترش بیکاری," او گفت:.

هریس یک خودرو مکانیک و هنوز هم نشده است به نام بازگشت به کار خود را.

"من در واقع قادر به استفاده از اضافی که 600 دلار در هفته برای پرداخت از کارت های اعتباری," او گفت:.

اگر فدرال پرداخت او می گوید: او به دنبال کار و یا رفتن به مدرسه.

میامی متصدی بار جیمز گمبا شده است furloughed از ماه مارس و می گوید پول فدرال اجازه داده است او را به پرداخت صورتحساب خود را. اگر آن را اجرا می شود ؟

"شما می دانید که من به عقب بر گردیم در نوسان از چیزهایی که" گمبا گفت. "منظورم این است که شما امیدواریم که ما می توانیم در یک بیماری همه گیر نیز هست."

او در مورد شروع یک رستوران جدید شغل — اما فلوریدا اخیر COVID-19 خروش بسته به محل پایین.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن