برای خرده فروشان بازگشایی مجدد به معنی بازاندیشی همه چیز در مورد یک فروشگاه

ما در حال شروع به دیدن فروشگاه که نیست سوپر مارکت ها و داروخانه ها دوباره باز اجازه می دهد مشتریان در. سیمون م

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

ما در حال شروع به دیدن فروشگاه که نیست سوپر مارکت ها و داروخانه ها دوباره باز اجازه می دهد مشتریان در. سیمون مراکز به بازگشایی برخی از مکان های خود را. میسی که بازگشایی 68 فروشگاه. و دیگر خرده فروشان در حال آماده سازی برای انجام همان. اما بازگشایی در طول یک بیماری همه گیر به معنی بازاندیشی همه چیز در مورد چگونه یک فروشگاه عمل می کند.

فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما راه می رفت به یک فروشگاه پوشاک است. شما استقبال قرار گرفتند کسی احتمالا ایستاده کمتر از 6 فوت دور. شما می خواهم فهرست قفسه. لمس یک دسته از چیزها. سپس شما می خواهم گرفتن یک بغل از شلوار یا پیراهن سعی کنید 10 چیزهایی که در دست نه نفر از آنها را به عقب. و سپس سر به ثبت نام که در آن شما می خواهم تعامل نزدیک با یک صندوقدار.

همه از این خواهد شد که به تغییر.

اقدامات احتیاطی شروع خواهد شد در این درب گفت: Kimberly Pedrick که صاحب یک لباس و طلا و جواهر فروشگاه در New Haven, کانکتیکات, به نام اصطلاح است.

او گفت: او را به محدود کردن تعدادی از مشتریان در او از 1000 فوت مربع فروشگاه و نیاز به آنها را به استفاده از ضد عفونی کننده دست که خواهد شد قرار داده شده در نزدیکی درب.

مشتریان نیز باید به سایش پوشش صورت و او در حال رفتن به حذف قفسه از وسط فروشگاه برای کمک به مردم دور ماندن از هر یک از دیگر.

اتصالات اتاق باز خواهد شد.

"امید من این است که اگر هر کس با استفاده از ضد عفونی کننده پس از ورود می پوشد و یک ماسک صورت تمام وقت آنها در فروشگاه حتی زمانی که آنها در حال تلاش چیزی که امیدوارم که شما به حداقل رساندن میزان قرار گرفتن در معرض به لباس" Pedrick گفت.

البته شما نمی توانید کنترل آنچه که مشتریان زمانی که آنها در حفظ حریم خصوصی از اتاق پرو.

Pedrick گفت که او نیز ممکن است خود را کنار بگذارند و لباس است که مشتریان سعی کنید برای برخی از زمان فقط در مورد. این چیزی است که خرده فروشان بزرگ مثل macy's و Nordstrom در حال انجام است.

فروشگاه نیز قرار دادن پلکسی گلاس موانع در خود ثبت میکند. و نلی قهوه ای که می آموزد ایمنی محل کار در دانشگاه کورنل گفت: خرده فروشان می تواند در نظر ارسال نشانه هایی که می گویند: "لطفا دست نزنید یک آیتم مگر اینکه شما واقعا علاقه مند به خرید آن. و یا اگر آن را یک قطعه از لباس شما می دانید اگر شما واقعا علاقه مند به دنبال آن است."

صدا نمی مانند بسیار سرگرم کننده — و این چیزی است که در ذهن نگه دارید در حال حاضر. اگر شما احساس محدود در خانه و امیدوار است که به زودی شما قادر خواهید بود به خرید بروید به عنوان یک فعالیت تفریحی, این چیزی است که همه چیز در حال رفتن به مانند در حالی که برای.

سونیا Lapinsky یک مدیر عامل در Alix همکاران گفت: خرده فروشان نیاز به گرفتن همه این اقدامات احتیاطی.

"اگر آنها نمی, آن را درست انجام دهد و آنها اصلا ارتباط برقرار کنید که آنها در حال انجام آن را به سمت راست و سپس آنها در حال رفتن برای به دست آوردن مشتریان در" او گفت:. "وجود خواهد داشت بدون ترافیک و بدون خریداران."

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن