سال فاصله نه در افق دانش آموزان به عنوان مهمترین طرح به سر به عقب به دانشگاه

ما در حال رفتن به ماه اوت است که زمانی که بسیاری از دانشجویان به عنوان بازگشت به مدرسه. حداقل از راه دور برای

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

ما در حال رفتن به ماه اوت است که زمانی که بسیاری از دانشجویان به عنوان بازگشت به مدرسه.

حداقل از راه دور برای برخی از آنها که بیشتر از یادگیری خود را آنلاین. که برای حفظ COVID-19 از گسترش در دانشگاه و از طریق جوامع است.

اما بسیاری از مدارس در حال بازگشایی جسمی و فرد با حداقل مقداری از چهره به چهره زمان — و یا "نقاب-و-جسمی-فاصله-چهره-به-چهره زمان" — برنامه ریزی در کلاس درس. در بسیاری از موارد آن خواهید بود یک مدل ترکیبی با برخی از آنلاین و برخی از فرد آموزش.

یک سوال شده است که آیا دانش آموزان خواهد بود مایل به رفتن به مدرسه در اعداد بزرگ در میان یک بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج.

زمانی که دانشگاه تعطیل در ماه مارس و فرستاده دانش آموزان خانه به پایان ترم مدارس و نگران که آیا دانش آموزان خود را خواهد بازگشت در پاییز. به خصوص با عدم اطمینان در مورد COVID-19 و اینکه آیا آموزش می تواند در محوطه دانشگاه و یا آنلاین.

Sallie Mae, غول کالج خصوصی وام دهنده مورد بررسی خانواده ها در بهار ارشد گفت: معاونت مارتا Holler.

"و آنچه ما در بر داشت واقعا وجود دارد هیچ سال فاصله, اینجا," او گفت:.

تنها 2 درصد از دانش آموزان طرح به زمان را از آموزش و پرورش خود را.

"اکثریت قریب به اتفاق 78 درصد در حال برنامه ریزی در بازگشت به فعلی خود را در مدرسه" Holler گفت. "یکی دیگر از 5 درصد گفت: آره من قصد دارم برای رفتن به عقب, اما من قصد دارم به رفتن به یک مدرسه متفاوت."

Fitch در رتبه بندی نیز یافت می شود اکثر دانش آموزان می خواهید به ماندن در مدرسه و در مدرسه. تحلیلگر امیلی Wadhwani گفت: مدیران در حال تلاش برای آرام کردن خانواده های ترس.

"آنها در حال کار با بهداشت حرفه ای, آنها برنامه ریزی تیم در محل پروتکل است که در حالت ایده آل نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان و اعضای هیات علمی امن به عنوان بهترین آنها می توانند" او گفت:.

و آن را نه مانند انتخاب به زمان خواهد بود یکی از آسان گفت بث Akers بالاتر آموزش و پرورش و کارشناس ارشد در موسسه منهتن.

"در یک موقعیت از یک سال فاصله نیاز به مقدار زیادی از امتیاز مالی," Akers گفت. "بسیاری از دانش آموزانی که در دانشگاه هستند ، آنها ممکن است فرزند داشته و آنها ممکن است با تکیه بر کمک های مالی برای پرداخت هزینه های خانگی."

بسیاری از مدارس هنوز نهایی خود سقوط برنامه. و رابرت Franek, editor-in-chief در پرینستون را نقد گفت: در حالی که 100% آنلاین مدل ممکن است درست برای برخی از مدارس با توجه به همه گیر "دانش آموزان هنوز هم می خواهید به چهره به چهره در کلاس و یا برخی از مدل ترکیبی."

و او گفت: برخی از دانش آموزان هنوز به تاخیر انداختن تصمیم خود را در حال انتظار برای پیدا کردن در صورتی که می خواهید زندگی و یادگیری در دانشگاه و یا در خانه با پدر و مادر خود را.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب