تاریخی سیاه و سفید کالج دریافت $120 میلیون هدیه. آنها به آن نیاز دارید.

این صندوق کمک هزینه تحصیلی در طول تاریخ سیاه Spelman و Morehouse کالج ها و یونایتد نگرو کالج صندوق ها $120 میل

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

این صندوق کمک هزینه تحصیلی در طول تاریخ سیاه Spelman و Morehouse کالج ها و یونایتد نگرو کالج صندوق ها $120 میلیون بهتر به لطف کمک های مالی از Netflix بکشد از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت رید هیستینگز و همسرش, Patty Quillin.

در بیانیه ای زن و شوهر گفت: آنها امید هدیه کمک خواهد کرد "معکوس نسل از نابرابری است." تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها باید کوچکتر اوقاف نسبت به بسیاری از دیگر موسسات خصوصی آموزش عالی.

زمانی که برایان پل برای اولین بار شنیده در مورد 120 میلیون دلار کمک مالی, واکنش اولیه او بود "رفعت, شادی, حیرت," او گفت:. به عنوان رئیس تحقیقات در ایالات نگرو کالج صندوق او را درک پول کمک خواهد کرد که ده ها هزار نفر از دانش آموزان که درخواست برای کمک هزینه تحصیلی در سال است.

"واقعیت این است که امروز بزرگترین واحد سرمایه گذاری در HBCUs کمی انده چرا که این نوع از سرمایه گذاری و حجم سرمایه گذاری ساخته شده عمدتا سفید نهاد هر سال" پل گفت.

HBCUs جذب بیشتر پایین درآمد و دانش آموزان از دیگر کالج ها و دانشگاه ها — 90 ٪ از آنها واجد شرایط برای کمک های مالی. و COVID-19 بوده است سخت در مدارس گفت: Marybeth Gasman با راتگرز مرکز اقلیت خدمت موسسات.

"برای بسیاری از آنها زیرساخت های خود است و نه لزوما آماده بودن آنلاین" Gasman گفت. "که طول می کشد بسیاری از کار در آن طول می کشد مقدار زیادی از پول."

و بازگشایی دانشگاه ها را به پول و حتی بیشتر. دانشگاه ایالتی ویرجینیا جمهور Makola عبدالله است که به دنبال در میلیون ها دلار اجتماعی-فاصله هزینه.

"این کاهش درآمد از اجتماعی فاصله در سالن محل اقامت و داشتن به عنوان بسیاری از دانش آموزان در دانشگاه و پس از آن اگر شما زن و شوهر که با رشد سطح COVID مربوط به زیرساخت است که شما می خواهید برای قرار دادن در, فوق العاده تمیز, نشانه روی زمین به علامت فاصله" عبدالله گفت.

عبدالله انتظار برای دیدن یک 10 درصد کاهش ثبت نام. اما اخیر Black Lives Matter تظاهرات ممکن است یک پوشش نقره ای برای HBCUs: یک بررسی نشان داده است که ثبت نام خود را پس از افزایش اعتراضات و انتخابات در سال 2016.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im