بازار مسکن نشان می دهد نشانه هایی از گرم شدن

مانند بسیاری دیگر کوین مارتین صرف چند ماه گذشته cooped در خانه. او زندگی می کند در دانکرک نیویورک جایی که او م

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

مانند بسیاری دیگر کوین مارتین صرف چند ماه گذشته cooped در خانه. او زندگی می کند در دانکرک نیویورک جایی که او می آموزد کسب و کار و اقتصاد به انگور تولید کنندگان از طریق یک برنامه در دانشگاه ایالتی پن. در حال حاضر او را به راه اندازی فروشگاه در کودک خود را به مهد کودک. همسرش, هدر, که با این نسخهها کار در منابع انسانی telecommutes از جدول اتاق ناهار خوری.

"همه چیز کوچک به نظر می رسد زمانی که شما شروع به پر کردن خانه و اقامت وجود دارد در تمام طول روز," او گفت:.

پس Martins آغاز شده برای خرید فضای بیشتر و فقط ساخته شده یک پیشنهاد در خانه سمت راست درب بعدی. این طرح برای ساخت علاوه بر این بر روی خانه فعلی و پاره کردن یکی از جدید برای اضافی رد پای.

در صورتی که برای تلفن های موبایل عجیب در میان یک رکود اقتصادی جدید در خانه رها شده بود. Martins پرداخت $19,500. و هر چند هر دو آنها هنوز هم به کار مارتین گفت: این یک خطر است.

"ما هر دو قطعا واقعا عصبی در مورد آن و نوع بهره برداری از صندوق اضطراری است کمی وحشتناک در حال حاضر. اما ما در همان واقعیت است که بسیاری از مردم دیگر در," او گفت:.

با وجود این همه گیر و نامشخص اقتصاد که ریختن بیش از 33 میلیون شغل به اندازه کافی افرادی هستند که احساس اعتماد به نفس (به اندازه کافی) که بازار مسکن شده است نشان دادن نشانه هایی از بهبود به تازگی. برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه افزایش یافته است و سه هفته در یک ردیف با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن. پس از سقوط از یک صخره در اواسط ماه آوریل پیش فروش نیز رشد شاخص گفت: Skylar اولسن یک اقتصاددان در Zillow.

"بازار مسکن در تلاش است تا خود را انتخاب کنید تا پس از رفتن را از طریق آنچه که من فکر می کنم همه صنایع را از طریق رفته بود که باور نکردنی به عقب برگشت و در واکنش به عدم قطعیت و [به] محض چالش های لجستیکی از انجام کار است که به طور سنتی شده است تا به صورت چهره به چهره" او گفت:.

بخشی از واکنش او گفت: فقط مردم بدانند چگونه به خرید خانه های, زمانی که خیلی در کسب و کار رفته مجازی.

یکی دیگر از عوامل است که نرخ بهره گفت: Odeta Kushi معاون اقتصاددان ارشد در آمریکا برای اولین بار عنوان شرکت بیمه. به طور متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن است معلق در هوا در اطراف 3.3%.

"برای کسانی که هنوز کار آن را در واقع یک زمان خوب برای آنها را به خرید" او گفت:. "قیمت این است که در واقع بالاتر داده شده به کسانی که کم نرخ وام مسکن."

اگر شما می توانید آنها است. با میلیون ها موجود مالکان تاخیر در پرداخت وام مسکن خود را از طریق تحمل ریسک-گریز دهندگان سفت اعتباری خود را با استانداردهای جدید برای وام. که می تواند یکی دیگر از کشیدن بر آنچه می رود به یک بازیابی کند.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن