چگونه ماسک-پوشیدن تغییر سیاست های ایالات متحده با COVID-19 موارد سنبله?

COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان — از فلوریدا و کارولینای جنوبی به تگزاس و آریزونا و کالیفر

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان — از فلوریدا و کارولینای جنوبی به تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا و واشنگتن است. و پاسخ از مقامات دولتی است که در سراسر نقشه.

واشنگتن فرماندار فقط موظف دولت تمام ساکنان پوشیدن ماسک ، در فلوریدا و تگزاس که اختیاری بنابراین برخی از مقامات محلی الزامی ماسک-پوشیدن خود را.

از این همه برگ مصرف کنندگان و کسب و کار در تلاش برای خدمت به آنها اشتباه است.

را Joely Gerber, به عنوان مثال. او 27 و فقط به پایان رسید در سال دوم خود را از دانشکده حقوق — از راه دور — در نیویورک است.

او واقعا می خواستم برای پرواز به خانه LA تابستان امسال اما coronavirus او ساخته شده تجدید نظر کند.

"شما می دانید زمانی که شما نشستن به تماشای اخبار در تمام طول روز شما بسیار freaked — که آن را بسیار آسان به آن را گرفتن اعداد فقط رفتن نگه دارید تا" Gerber گفت.

بسیاری از آمریکایی ها این معضل روبرو هستند. آنها می خواهند برای رفتن به جاهای اما احساس امن تر ماندن در خانه.

و تا کنون hunkering پایین برنده است. TSA مسافر قراضه کاهش یافته 75 درصد در سال گذشته گفت: Skift هواپیمایی هفتگی ویرایشگر Madhu Unnikrishnan.

"هنوز هم وجود دارد تعداد قابل توجهی از افرادی که می گویند آنها فقط احساس نمی راحت پریدن از روی هواپیما" Unnikrishnan گفت.

دلیل اصلی او گفت: سهل انگاری و متناقض بهداشت و قوانین ایمنی برای مسافران و خدمه.

مثلا در سهل انگاری آنها در حال شروع به حرارت-صفحه مسافران است.

"این درست نیست در فرودگاه های دیگر. اکثر فرودگاه های توصیه, صورت, پوشش, اما نه همه آنها نیاز به آنها" Unnikrishnan گفت.

اکثر شرکت های هواپیمایی نیاز به ماسک در پرواز, اما تنها چند تهدید به ممنوعیت noncompliant مسافران است.

"از آنجا که هیچ قانون فراگیر است که نیاز به این چیزها را به ما برای پیدا کردن. این فقط یک چیز درهم و برهم و آن را فقط به یک ظرف غذا" Unnikrishnan گفت.

کسب و کار از همه نوع روبرو هستند تقریبا مشابه ظروف سرباز یا مسافر از با هم تداخل دارند فدرال و ایالتی و محلی دستورالعمل. در ضمن آنها نیاز دارید را در مشتریان در حالی که کارکنان خود را ایمن از عفونت است.

این نوع از مین گفت: اشتغال وکیل لین اندرسون در Faegre آبخوری.

"حتی اگر یک کسب و کار تصمیم گرفته است به نیاز است که همه مشتریان پوشیدن ماسک نه همه مشتریان می خواهید به پوشیدن ماسک" اندرسون گفت.

در پایان Gerber تصمیم به پرواز به خانه LA.

"من احساس مثل من دیده نشده خانواده من در چند ماه در نهایت من تصمیم گرفتم آن را به ارزش مصرف یک خطر محاسبه شده," او گفت:.

هر کس در پرواز عینک ماسک. Gerber خوب هستند و بنابراین او 60-چیزی پدر و مادر است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب