چگونه بسیاری از مشاغل خواهد آمد پس از COVID-19 همه گیر به پایان می رسد ؟

زمانی که ماهانه شغل گزارش که در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنار خار آمار سرسام آور — 14.

توسط AKHBAREMAAAA در 20 اردیبهشت 1399

زمانی که ماهانه شغل گزارش که در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنار خار آمار سرسام آور — 14.7 درصد بیکاری بیش از 20 میلیون شغل از دست رفته در مه — گفت: "کسانی که شغل تمام خواهد شد به عقب و آنها خواهید بود به زودی."

بسیاری از کارگران بر این باورند که بیش از حد — حداقل بخشی در مورد شغل خود را در برخی از نقطه. از کسانی که مشاغل از دست رفته در ماه گذشته 78 درصد گزارش شده آنها به طور موقت گذاشته است.

که "یک نقطه نور" در غیر این صورت "گریم تکان دهنده بد" گزارش از وزارت کار گفت: هایدی Shierholz مدیر سیاست در موسسه سیاست اقتصادی و اقتصاددان ارشد سابق در وزارت کار.

"اگر مردم می کردند که بهتر است برای آنها را به خاطر و سپس آنها رنج می برند نیست واقعی اقتصادی تروما از دست دادن شغل," او گفت:. "زمانی که مستند است و بیش از آنها قادر خواهید بود برای به دست آوردن حق بازگشت به کار. که خوب است برای کسب و کار, آن را خوب است برای کارگر خوب برای اقتصاد است."

اما یک مقاله این هفته از بکر فریدمن موسسه در دانشگاه شیکاگو تخمین می زند که بسیاری از اخراج مردم انتظار دارند به طور موقت خواهد شد و در واقع تبدیل به دائم.

"ما بهترین حدس می زنم چیزی است مانند 60 درصد از اشتغال کاهش می گذرد به طور موقت و 40 درصد به طور دائم" گفت: نیکلاس بلوم استاد اقتصاد در دانشگاه استنفورد و یکی از نویسندگان این مقاله است. "به دنبال از طریق سابقه قبلی رکود اغلب این طور موقت اخراج متاسفانه تبدیل به دائمی است."

در حال حاضر شواهدی وجود دارد که اتفاق می افتد. MGM استراحتگاه گفت: کارکنان در یک نامه این هفته که برخی از کسانی که در حال حاضر furloughed در نهایت ممکن است گذاشته شود اگر کسب و کار نمی جستن به عقب پایان ماه اوت. دیگر شرکت های بزرگ مانند Nordstrom, J. Crew و Neiman مارکوس است که در ابتدا furloughed کارکنان در حال حاضر شروع به بستن برخی از مکان خود و یا فایل برای ورشکستگی خواهد شد که به احتمال زیاد منجر به اخراج دائم. در پی از دیگر حوادث FEMA پیدا کرده است که حدود 40 درصد از کسب و کارهای کوچک هرگز بازگشایی شده است.

"به طرز وحشیانه ای متاسفانه اگر چیز نمی بازیابی به سرعت در حال من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به دیدن یک موج از شرکت های تبدیل به طور موقت به دائم کار کاهش" بلوم گفت. "بخشی از پویا است که شرکت می خواهد برای اولین بار به این اعلام. اما آنچه یک قطره تبدیل به یک غرش خبر بد."

با گذشت هر هفته خطر که furloughs و موقت اخراج خواهد شد و تبدیل به دائم را افزایش می دهد.

"نگاهی به داده های تاریخی به طور موقت اخراج تمایل به بسیار کوتاه مدت" گفت: Ryan Nunn, سیاست, مدیر برای همیلتون پروژه و همکار در موسسه بروکینگز. "کمی بیش از نیمی از آنها طی چهار هفته یا کمتر است."

در حال حاضر پناهگاه در محل سفارشات را فراتر از چهار هفته در بسیاری از ایالات متحده در بسیاری از شهرها و ایالات متحده در حال گرفتن نزدیک به دو ماه و هنوز تعیین جدول زمانی برای بازگشایی — نه آنچه که اکثر کسب و کار انتظار می رود که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع.

"اگر شما یک کارفرما و به شما گفته کارگران خود را, شما فقط furloughing آنها را برای در حالی که قرار بود به استخدام آنها پشت آن شده اند که کاملا قابل فهم دو ماه پیش. در حال حاضر ما شاهد این هستیم که این فقط یک مقدار بیشتر زمین شناسی چیزی است که ما در حال رفتن را از طریق از مردم در ابتدا نوع قادر به درک" Shierholz گفت. "من فکر می کنم احتمالا وجود دارد بسیاری از کسب و کار وجود دارد که انتظار می رود که دقیق سناریو و سپس هنگامی که آن پایین می آید به آن, آنها در واقع قصد دارند به جای اعلام ورشکستگی."

با توجه به عدم قطعیت در ادامه و گسترده اقتصادی اختلال بلوم و نویسندگان برآورد برخی از 13 میلیون شغل در حال حاضر از دست داده شده است برای خوب اگر هنوز بر روی کاغذ.

"من فکر می کنم که یک پیام کلیدی برای درک چشم انداز اقتصاد و سیاست پاسخ به همه گیر" گفت: استیون دیویس, یک استاد اقتصاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار و یکی از این مقاله نویسندگان. "سیاست به تاریخ شده اند عمدتا مبتنی بر این فرض است که تمام مشاغل و یا بیشتر از آنها خواهد آمد. بسیاری از آنها خواهد شد ... اما وجود خواهد داشت میلیون ها و میلیون ها شغل از دست داده و نمی خواهد آمد. بنابراین ما باید به این واقعیت است."

برای هر 10 شغل از دست رفته به دلیل همه گیر وجود دارد که ایجاد شده هر چند بسیاری از افراد در شرکت هایی مانند Walmart, آمازون, CVS و مهره های بازی دومینو به نظر نمی آید مانند شغل از بین رفته است. رفتن به جلو وجود دارد و به احتمال زیاد حتی بیشتر از یک تخصیص مجدد شغل به دلیل همه گیر هر دو بر اساس کوتاه مدت و در دراز مدت صورت با توجه به شکوفه.

"این COVID رکود اقتصادی به نظر نمی آید مانند نرمال رکود," او گفت:. "این بخشی طبیعی فاجعه و آن را بخشی از جنگ. بنابراین دیگر قیاس خوبی است پرل هاربر به موجب آن یک رویداد وحشتناک اتفاق می افتد و اقتصاد به سرعت در حال تغییر تمرکز است. در آن صورت به ساخت تانک و اسلحه و مسلح کردن برای یک جنگ. در مورد ما آن را برای کوچک کردن خدمات است که همه گیر شده نامناسب در كوتاه مدت مانند بسیاری از اوقات فراغت و گردشگری و سفر, و در حال گسترش تمیز کردن خانه تحویل مراقبت های بهداشتی است."

فقط دو ماه به همه گیر در حدود 70 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر بیکار یا ترس آنها را از دست دادن کار خود را در سال آینده با توجه به های اخیر بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی. تقریبا یک چهارم نه در همه اعتماد به نفس آنها را در پیدا کردن یک کار جدید در ظرف شش ماه. اعتماد به نفس است و حتی پایین تر در میان کسانی که بدون مدرک لیسانس و کسانی که کمتر از 50000 دلار در سال است. با نرخ بیکاری در حال حاضر بالاتر از آن بوده و پس از رکود بزرگ است که به احتمال زیاد یک چشم انداز واقع بینانه.

"ما باید بریس خودمان را برای یک مسیر بازگشت به نوع نرخ بیکاری است که ما تا به حال رشد عادت کرده اند به تازگی به عنوان ژانویه و فوریه," دیویس گفت:. "ما در یک محل عالی قبل از همه گیر رسید. متاسفانه ما در حال رفتن به عقب وجود دارد به سرعت."

نیز وجود دارد این: نرخ بیکاری واقعی در ایالات متحده است که به احتمال زیاد نزدیک به 20 درصد از 14.7 درصد گزارش روز شنبه توسط اداره آمار نیروی کار. چرا که میلیون ها نفر از افرادی که باید طبقه بندی شده به عنوان به طور موقت بیکار گزارش داد که آنها شاغل بودند اما از کار غایب معنی آنها در میان نیست به نرخ بیکاری با توجه به BLS.

سرعت بهبود خواهد لولا تا حد زیادی در مورد اینکه آیا دولت محرک به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار و کارگران بیکار شناور و آنچه اتفاق می افتد به عنوان شهرها و ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است.

"ما باید یاد بگیرند که بسیاری در چند هفته آینده به عنوان بسیاری از نقاط کشور شروع به حداقل انتخابی عقب برخی از مقررات مستند," دیویس گفت:. "اگر همه چیز به خوبی و ما را از این بیماری همه گیر را تحت کنترل در این مناطق پس از آن ما می توانیم به تدریج بازگشایی خیلی از اقتصاد است. اما اگر هر بار که ما استراحت محدودیت های ما دیدن بالا بروز عمده شیوع بیماری و سپس ما قصد داریم در این نوع از جهان ما در حال زندگی در حال حاضر برای یک مدت زمان طولانی است."

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن