چگونه ادارات پلیس کردم میلیاردها دلار از تاکتیکی تجهیزات نظامی

برای دهه ادارات پلیس را به دست آورد نظامی سلاح مانند نارنجک و وسایل نقلیه زره پوش با کمی هزینه از طریق یک بحث

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

برای دهه ادارات پلیس را به دست آورد نظامی سلاح مانند نارنجک و وسایل نقلیه زره پوش با کمی هزینه از طریق یک بحث برانگیز وزارت دفاع برنامه ای به نام 1033. این برنامه فرستاده شده بیش از 7 میلیارد دلار به ارزش بیش از حد تجهیزات نظامی به بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر کشور, به گزارش دفتر نظارت بر برنامه است.

به عنوان تصاویر بیشتر ظهور از پلیس ضد شورش مقابله با معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس چندین قانونگذاران در هر دو طرف راهرو هستند و خواستار پایان دادن به این برنامه است که سلاح های غیر نظامی افسران با دنده به طور معمول مورد استفاده در مبارزه با فعال.

این 1033 برنامه برقرار شد در سال 1997 تحت دولت کلینتون در میان فشار به تقویت نیروهای پلیس توانایی برای مبارزه با جنگ با مواد مخدر. این نقل و انتقال نظامی اضافی و یا منسوخ دنده به دولت و مقامات محلی که برای آن اعمال می شود که فقط مسئول هزینه های حمل و نقل.

برنامه پرتاب شد به ویژه در سال 2014 به دلیل نظامی پاسخ پلیس به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات در فرگوسن ایالت میسوری در پی تیراندازی پلیس مایکل براون. دولت اوباما در پاسخ با قرار دادن برخی محدودیت ها در انواع از آیتم های است که می تواند منتقل شده به ادارات پلیس اما این محدودیت برداشته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017.

حامیان 1033 اشاره می کنند که این همه سلاح — خیلی از دنده منتقل شده است دنیوی اقلام مانند دفتر و لوازم و لباس. اما منتقدان می گویند که دسترسی به سلاح های قوی و تاکتیکی وسایل نقلیه اجازه می دهد تا سازمان های محلی برای ساخت outsized نیروهای پلیس و تشویق خشونت پلیس.

"مردم در حال دیدن برای اولین بار فقط در چگونه نظامی نیروی پلیس است. و این نظامی است که کمک به طور بالقوه به نرخ بالاتر از خشونت است که ما در حال دیدن بیشتر ubiquitously در این جنبش خاص که اتفاق می افتد در حال حاضر" سابرینا کریم استاد دولت در دانشگاه کورنل گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

"من همچنین می گویند که نظامی پلیس است و نه فقط خاص برای پاسخ به اعتراضات. بلکه این نوع از روزمره انجام ندادی. بنابراین شما می بینید که بدون دست کشیدن از حملات که به کشته شدن Breonna تیلور," او گفت:.

کریم صحبت با Brancaccio در مورد چگونه این برنامه تغییر کرده است چگونه پلیس تعامل با جوامع در سراسر کشور. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: بنابراین ایده این است که پنتاگون خریداری این مسائل در اصل برای ارتش نیست و نیاز به آن نیست و می توانید آن را به پلیس محلی بخش است. و آن را فقط به چراغ قوه. برخی از این بسیار سنگین ،

سابرینا کریم: درست است. بنابراین ما باید همه چیز را از دفتر تجهیزات, لباس, ابزار رادیو. اما پس از آن ما را بسیار سنگین چیزها مانند وسایل نقلیه زره پوش تفنگ و نارنجک و چیزی به نام Mine-مقاوم در برابر کمین محافظت خودرو (MRAP) که اختراع شده بود و توسط وزارت دفاع به عنوان یک استراتژی ضد شورش قادر به مبارزه با بمب دست ساز حمله در عراق و افغانستان است.

در حال حاضر این برنامه برای MRAP به عنوان آنها نامیده می شد بسیار گران قیمت برنامه در میلیاردها دلار که هزینه ای در حدود 800.000 دلار در هر وسیله نقلیه. و غیره وجود دارد بیش از این به عنوان نظامی توسعه یافته و کارآمد تر وسایل نقلیه. و بنابراین چه چیزی شما را با بیش MRAPs که شد ساخته شده است ؟ خوب یک راه حل برای انتقال حدود 600 از این به سازمان های اجرای قانون محلی از طریق این برنامه است.

Brancaccio: و کسانی که وسایل نقلیه دیده نمی شد به عنوان یک موفقیت بی حد و حصر که در اصل مستقر کرد. منظورم این است که اول از همه آنها سوخت خوک, من به یاد داشته باشید.

Karim: بله, به طوری که آنها ناکارآمد از نظر سوخت و همچنین ناکارآمد خود را ضد شورش منظور زیرا آنها برای وسایل نقلیه بزرگ که در واقع جلوگیری از سربازان از بودن قادر به ارتباط برقرار کردن با جامعه است. و بنابراین اگر آن را بی اثر ضد شورش در من کاملا مطمئن هستم که آنها موثر خواهد بود در اجرای قانون محلی که کار پلیس این است که قادر به تعامل با جامعه.

Brancaccio: چه اداره پلیس پرداخت ؟ حمل و نقل مناسب است ؟

Karim: درست است. این انتقال به طوری که بدان معنی است که سازمان ها لازم نیست به پرداخت هزینه برای این تجهیزات است. بنابراین از آنجا که دولت در حال حاضر صاحب آن پرداخت می شود برای آن است که وزارت دفاع آن را اموال. بنابراین این یک راه برای آنها را به انتقال بیش از حد مواد اضافی و تجهیزات بیش از حد وسایل نقلیه است که منسوخ شده شاید آنها تهیه بیش از حد از آن — به محلی و مقامات دولت است. مطالعات نشان داده اند که به طور متوسط یک شهرستان در مورد دریافت $58,000 هر سال از تجهیزات و آژانس به طور متوسط می توانند در مورد $48,000 از تجهیزات.

Brancaccio: و حتی مدارس می تواند واجد شرایط برای این نظامی مازاد?

Karim: می توان آنها بله. شما فقط باید به یک سازمان اجرای قانون. و در واقع این بدان معنی است که مدرسه افسران پلیس و همچنین کالج دانشگاه, افسران پلیس و همچنین حتی دولت پارک افسران واجد شرایط برای دریافت برخی از این تجهیزات است.

"این یک انتقال به طوری که بدان معنی است که سازمان ها لازم نیست به پرداخت هزینه برای این تجهیزات است. بنابراین از آنجا که دولت در حال حاضر صاحب آن پرداخت می شود برای آن است که وزارت دفاع آن را اموال."

سابرینا کریم استاد دولت در دانشگاه کرنل

Brancaccio: در میان نگرانی های خود را است اگر شما علاقه داشتن به تجهیزات از ارتش این نوع التماس نوعی از استفاده شما فکر می کنم که می تواند مملو.

Karim: بله. بنابراین شما می توانید فکر می کنم از این به عنوان یک حال حاضر از دولت است. بنابراین اگر شما در حال حاضر در زمان کریسمس یک اسباب بازی جدید شما می خواهید می شود قادر به استفاده از آن. این نوع از همان چیزی که برای تعدادی از سازمان های اجرای قانون. چرا که اگر شما این دنده و سپس شما پانسمان تا تقریبا در مبارزه با خستگی و در آینده در این وسایل نقلیه زره پوش. شما یک افسر پلیس دیگر شما یک سرباز و شما اتخاذ کنند که ذهنیت است.

Brancaccio: و در این لحظه در تاریخ ایالات متحده آمریکا, شما در حال دیدن بیشتر تماس به ارزیابی مجدد کل این برنامه ؟

کریم: ما می باشد. ما باید دو چیز در اینجا. ما باید بسیار گسترده و مشارکت بیشتر وجود دارد پوشش خبری و بنابراین مردم در حال دیدن برای اولین بار فقط در چگونه نظامی نیروی پلیس است. و این نظامی است که کمک به طور بالقوه به نرخ بالاتر از خشونت است که ما در حال دیدن بیشتر ubiquitously در این جنبش خاص که اتفاق می افتد در حال حاضر. من همچنین می گویند که نظامی پلیس است و نه فقط خاص برای پاسخ به اعتراضات بلکه این نوع از روزمره انجام ندادی. بنابراین شما می بینید که بدون دست کشیدن از حملات که به کشته شدن Breonna تیلور. و من فکر می کنم که 1033 برنامه یک enabler اما نه لزوما علت مستقیم.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب