چگونه برخی از 5.5 میلیون کسب و کار که کردم PPP وام صرف پول

دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه. وجود

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

وجود دارد برخی از نام آشنا در میان ده ها هزار نفر در لیست: Kanye West مد خط Yeezy رو بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. TGI جمعه و P. F. chang's دریافت بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار. چه کسب و کار ما احتمالا شنیده ام را با خود PPP پول ؟

زمانی که شهر نیویورک قفل شده در مارس, داستان های کوتاه, کوکتل بار و رستوران furloughed آن تمام کارکنان از 15. سپس آن را به یک 90000 دلار PPP وام.

"ما به ارمغان آورد یک متصدی بار و ما در حال استخدام جدید bartenders. و ما به ارمغان آورد ما باربرها و امنیت مردم" گفت: Ashwin Deshmukh یک شریک در رستوران. او گفت: پول وام داده است که داستان کوتاه به برخی از خطرات برای جبران درآمد از دست داد.

"ما باز تا 4 صبح در آخر هفته قبل بود که یک مقدار مناسب و معقول از هفتگی ما سود" Deshmukh گفت.

بنابراین رستوران در تلاش است چیزهایی مانند کوکتل و سبد پیک نیک بروید. اگر نیست آن را برای PPP وام برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی شد. همه در همه ،

"اگر ما بازگشایی, من نمی دانم که آن را در ظرفیت است که ما" گفت: مریل Arbuckle Terone بخش-صاحب ساحل چپ غذاهای یک رستوران ناهار خوری گاه به گاه در ونیز فلوریدا.

"این ممکن است مانند نگاه ما باز بودن تنها پنج روز در هفته فقط باز بودن برای شام در مقابل ناهار و شام," او گفت:. با وام رستوران باز است و هفت روز هفته و آن را به ارمغان آورد 80 درصد از کارکنان خود را. او گفت که این پول در حال اجرا است و رستوران ممکن است مجبور به شروع تخمگذار مردم خاموش دوباره.

این وام بودند نه همیشه آسان به دریافت کنید. دور اول بودجه زد در کمتر از دو هفته. در ضمن بسیاری از بانک ها واقعا نمی دانم چه می گذرد. Sally J. خودرا برای امتحان اماده است یک پریودنتیست در واشنگتن ،

"آنها نمی باید تمام اطلاعات و گرفتن چیزهایی که تغییر خواهد کرد و شما نیاز به ارائه مستندات مختلف هر روز" Cram گفت.

عمل او را PPP وام از $116,000 اجازه داده است او را به یک دستیار دندانپزشکی, دو, بهداشت, دو receptionists و حسابداری حرفه ای.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب