چگونه به یک وام مسکن در طول COVID-19 همه گیر

آن را آسان تر به در طول همه گیر

شما dreading نیاز به یک وام مسکن در طول همه گیر?

بسته شدن به اندازه کافی سخت است در طول زمان عادی با مقدار مطلق از کاغذ, مردم و پول درگیر است.

اما در این مورد وجود دارد اخبار مثبت برای وام گیرندگان.

وام دهندگان و وام مقامات را ساخته اند تغییرات زیادی به خود قبل از بسته شدن نیاز به اجازه می دهد تا خریداران و refinancers به اقدام از طریق مستندات.

در واقع ممکن است آن را آسان تر به در طول همه گیر تر از همیشه.

بررسی نرخ جدید (Jun 23rd 2020)


در این مقاله (جست و خیز به…)


درخواست وام دهنده وام مسکن خود در مورد روند آن

پس COVID-19 وارد همه این قوانین جدید. آنهایی که درخواست معامله شما می توانید بستگی دارد:

  • وام دهنده خود را
  • این نوع از وام مسکن شما می خواهید (Fannie فردی FHA, VA, USDA, ادم تنومند و بدقواره وام و غیره.)
  • خود را به عنوان بیمه گر
  • دولت که در آن شما زندگی می کنند و محلی قفل کردن قوانین

وام دهنده خود را که مهم ترین آن عوامل است.

فنی فردی مک و دولت فدرال در حال حاضر به آرامش نیاز خود را برای بسته شدن. اما وام دهنده خود را رایگان است به چشم پوشی از آن و معرفی خود را دارد.

خوشبختانه چند وام دهندگان را انتخاب کرده اند به انجام این کار است. بیشتر خواهد شد همراه با قوانین جدید که درخواست برای این نوع وام شما می خواهید.

اما اگر شما هر گونه نگرانی در مورد چگونه شما را در طول همه گیر شما باید خود را بررسی کنید وب سایت وام دهنده و یا صحبت با افسر وام خود را.

در حالی که قوانین می تواند توسط وام دهنده وجود دارد برخی از تغییرات عمده ای که می تواند بر اکثریت refinancers و خریداران خانه. اینها شرح زیر است.

تغییرات به ارزیابی های خانه

ارزیابی یک نظر حرفه ای از ارزش خانه خود را. یک حرفه ای می آید تا با یک شماره با مقایسه خانه خود را به فروش اخیر در این منطقه است.

در حالت عادی که شامل ارزیاب جسمی ورود به خانه خود را. که ایده آل نیست در این زمان.

بنابراین بسیاری از آنها قطع بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی. به جای ارزیابی ممکن است بر اساس:

  1. درایو های ارزیابی — ارزیاب نمایش خانه خود را از محدود کردن و (با تعیین وقت قبلی) ممکن است سرگردان در اطراف حیاط خود را و همکار در برخی از ویندوز
  2. تورهای ویدئو — شما نشان می دهد ارزیاب در اطراف خانه خود را با استفاده از گوشی های هوشمند, قرص, و یا لپ تاپ
  3. دسکتاپ تحقیقات — ارزیاب هرگز ترک خانه خود را. آنها تحقیقات قابل مقایسه ارزش املاک در محله خود را, نگاهی به خانه های کنونی و گذشته listings و شاید آن را چک کنید در Google Street View — all آنلاین

برای برخی از refinances و خرید (به خصوص کسانی که با پرداخت پایین) آن را در حال حاضر ممکن است در برخی شرایط به جست و خیز ارزیابی در دسترس نباشد.

می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد جدید ارزیابی روند ؟ ارزیابی پایه و اساس پرسش و پاسخ صفحه وب است که ممکن است کمک به پاسخ به سوالات خود را.

ارزیابی برای پروژه های نوسازی

اگر شما نیاز به یک وام برای تامین مالی یک پروژه نوسازی وام خود توافق ممکن است نیاز به بازرسی های به کار می رسد توافق نقاط عطف.

تنها پس از یکی از این بازرسی می تواند به شما به طور معمول دریافت مرحله پرداخت (یا “قرعه کشی”) که شما احتمالا نیاز به حرکت بر روی مرحله بعدی از پروژه خود را.

در طول همه گیر وام دهندگان معمولا پرش این بازرسی و هنوز هم پرداخت.

اما آنها تقریبا قطعا هنوز هم می خواهید مدرک مستند که کار تکمیل شده است تا به استاندارد است. بنابراین شما ممکن است خواسته شود برای عکس ها رسید از پیمانکاران و تامین کنندگان مواد.

اشتغال و درآمد تأیید

شما به احتمال زیاد هنوز هم باید برای حمایت از ارائه اسناد و مدارک است که وام دهندگان نیاز به پردازش وام.

وام دهندگان نیاز به نظارت بر گزارش اعتبار خود را و نمره, از جمله آخرین لحظه قبل از بسته شدن. آنها را نیز بررسی مداوم درآمد و اشتغال در سمت راست تا زمانی که شما نزدیک است.

متاسفانه پرداخت کردند و بیکاری درآمد به حساب نمی آید نسبت به درآمد خود را برای وام واجد شرایط.

وجود دارد یکی از راه های که در آن اسناد و مدارک مورد نیاز را آسان تر شود.

وام دهندگان به طور کلی می دانیم که بسیاری از مدیران در حال حاضر کار از خانه و فاقد دسترسی به مقاله, فایل, آن را همیشه آسان نیست به سند خود از وضعیت اشتغال.

بنابراین بسیاری از آنها مایل به پذیرفتن یک تماس تلفنی و یا چت تصویری با رئیس خود یا HR نماینده به عنوان مدرک شما هنوز هم در کار است.

از راه دور بسته شدن در طول همه گیر

برخی از ایالت ها قبول e-امضا و آنلاین notarizations اما نه همه. شما ممکن است دریابید که شما می توانید با استفاده از این, به طوری که هیچ بخشی از بسته شدن خود نیاز به اتفاق می افتد در فرد است.

برای انجام این کار خود را در دفتر اسناد رسمی خواهد شد که به نظر شما e-امضای سند است. بنابراین شما نیاز به یک دستگاه است که اجازه می دهد تا ویدئو کنفرانس. و دفتر اسناد رسمی را بررسی هویت خود را با استفاده از سوابق عمومی است.

اجتماعی فاصله notarizations

در صورتی که هنوز ممکن است که در آن شما هستند, شما ممکن است قادر به ترتیب اجتماعی فاصله گواهی محضری و رسمی. زمانی که واشنگتن پست نگاه به این در ماه ژوئن سال 2020 خوانندگان خود تجارب خود را گزارش.

یک 75 ساله فرد تا به حال یک دفتر اسناد رسمی مراجعه و انجام سند finalizations در یک جدول کارت در گاراژ خود را. او برنامه ریزی شده می خواهم به انجام این کار در ایوان اما باد بیش از حد قوی بود.

یکی دیگر از پست خواننده قرض دهنده حاضر به عرضه یک دفتر اسناد رسمی با توجه به COVID-19. به طوری که وام گیرنده در یک قرار ملاقات با او در محلی فروشگاه یو پی اس. که بیش از یک مانع, اما نمی, آدرس اجتماعی فاصله. بنابراین شما ممکن است بخواهید به خود قلم, تازه, دستکش, و به تازگی laundered, ماسک, همراه, اگر شما مایل به باقی می ماند به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

ترین عنوان شرکت های بیمه که اغلب میزبان closings در حال اجرای جدید COVID-19 اقدامات ایمنی برای محافظت از مشتریان و کارکنان.

و به عنوان پست با اشاره به یک “یو پی اس, فروشگاه مبادلات ارزی بسیاری از بانک ها بسیاری از وکلا و حسابداران و حتی برخی از مدیران املاک می تواند محضر داری اسناد و مدارک برای شما.”

اما تنها برخی از انجام این کار می توانید از راه دور. بنابراین اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یکی که می کند انجام یک جستجوی آنلاین.

ممکن است مسائل عنوان زمانی که شما نزدیک

یکی دیگر از بسته شدن مانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. بسیاری از شهرستان ضبط دفاتر بسته شده اند و یا خود را اصلاح روش ها و فرآیندها.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده کسانی که ارائه برخی از خرید و refinancings مارس غرفه. این صنعت در حال تلاش برای غلبه بر این مانع است. اما پاسخ آن است که تکه تکه به عنوان حقوقی سایت JD مافوق گزارش داد:

“عنوان شرکت های بیمه را صادر اختصاصی بولتن تایید آنها ارائه خواهد شد عنوان پوشش بیمه برای معاملات رخ می دهد که در هنگام ضبط دفاتر نمی خواهد قبول اسناد و مدارک برای ضبط. هر شرکت عنوان مورد نیاز خود را و محدودیت بنابراین مهم است که برای تایید آن مورد نیاز در یک بسته-توسط-اختتامیه اساس است.”

اگر شما تحت تاثیر صحبت با افسر وام خود را وکیل و یا نماینده املاک و مستغلات. نمی دانم اگر شما تحت تاثیر قرار? آمریکا زمین های انجمن عنوان یک جستجو نقشه بر روی وب سایت خود را.

خط پایین: بسته شدن وام مسکن است که هنوز هم ممکن است

آن را خوب است برای دیدن دهندگان املاک و مستغلات و حرفه ای آماده برای کمک به homebuyers فروشندگان و کسانی که refinancing به طول بیماری همه گیر به راحتی و با خیال راحت.

ممکن است برخی از اضافی به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی. اما بسیاری از وام گیرندگان نیز لذت بردن از راحتی از e-ثبت و کنترل از راه دور بسته شدن از خانه.

بررسی نرخ جدید (Jun 23rd 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>