چگونه برای مذاکره بهتر است نرخ وام مسکن وام خانه خود

به مذاکره نرخ وام مسکن برای اولین بار شما باید به فروشگاه خرید به اطراف به شما می دهد مهمات شما نیاز به مذاکره

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

به مذاکره نرخ وام مسکن برای اولین بار شما باید به فروشگاه

خرید به اطراف به شما می دهد مهمات شما نیاز به مذاکره کاهش نرخ وام مسکن.

خریداران صرفه جویی در $1,500 با گرفتن فقط یک نقل قول و 3000 $برای پنج نقل قول به طور متوسط.

جای تعجب هر چند بسیاری از خریداران خانه و refinancers جست و خیز خرید ، حدود نیمی از رفتن با اولین دهنده آنها صحبت کنم.

به عنوان یک مصرف کننده شما باید ورزش قدرت خود را برای دریافت نرخ های متعدد و درخواست برای بهترین معامله.

نه مذاکره نرخ وام مسکن به معنی شما در حال خروج پول روی میز.

فروشگاه برای کم نرخ وام مسکن (May 28th, 2020)

در این مقاله:


4 راه برای مذاکره نرخ وام مسکن خود را

بسیاری از مردم آگاه نیست آنها مذاکره می تواند از وام مسکن خود را و یا تشکیلات جدید بکار تجاری هستند. در واقع آن را کاملا ممکن است. اما آن را به عنوان ساده به عنوان haggling over درصد است.

به مذاکره نرخ وام مسکن خود را, شما باید ثابت کند که شما شایسته اعتباری وام گیرنده. و شانس شما بهتر اگر شما می آیند به جدول پایین تر با نقل قول از وام دهنده دیگر در دست.

در اینجا چهار استراتژی شما می توانید سعی کنید برای دریافت یک نرخ پایین تر قبل از اینکه شما قفل:

  1. در اطراف مغازه با وام دهندگان متعدد
  2. درخواست وام دهنده خود را برای مطابقت با یک نرخ پایین تر ارائه
  3. مذاکره با تخفیف امتیاز
  4. تقویت درخواست وام مسکن خود را

ما پوشش هر استراتژی جزئیات بیشتر در زیر.

اما حقایق اساسی هستند: اگر شما قوی مالی و شما مایل به نگاه بیش از یک وام دهنده شما معمولا می توانید یک نرخ پایین تر برای وام مسکن خود را.

پیدا کردن نرخ پایین از وام دهندگان عمده شرکت (May 28th, 2020)

چگونه به فروشگاه برای یک نرخ پایین تر

بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای دریافت یک کم نرخ وام مسکن است که در اطراف مغازه. شما منحصر به فرد رای دادن نقل قول از هر وام دهنده است. مقایسه نرخ بهره بسته شدن هزینه ها و نکات موجود در این تخمین می زند. شما خواهید دید که وام دهنده در واقع رقابتی ترین هزینه در طول عمر 30 سال وام مسکن.

به یاد داشته باشید: این شرکت با کمترین چشمگیر نرخ وام مسکن ممکن است در واقع به "ارزانترین" شرکت یک بار امتیاز هزینه ها و هزینه های بسته در حال شمارش است.

این شرکت با کمترین چشمگیر نرخ وام مسکن ممکن است در واقع به "ارزانترین" شرکت یک بار امتیاز هزینه ها و هزینه های بسته در حال شمارش است.

وام دهندگان انجام برخی از انعطاف پذیری با نرخ آنها به شما ارائه دهد. بنابراین اگر شما ترجیح می دهید یک وام دهنده — شاید به این دلیل که شما می دانید وام افسر شخصا و یا یک شعبه در این نزدیکی هست — آیا نمی شود ترس به آنها را پایین تر برآورد کنید و ببینید اگر آنها می توانید آن را مطابقت.

در برخی موارد شرکت شما می خواهید برای کار با قادر خواهد بود به کاهش نرخ خود را برای رقابت با دیگر وام تخمین می زند. بار دیگر آن را نمی -- اما آن را هرگز لطمه می زند به درخواست.

چگونه به مذاکره خود نرخ وام مسکن با تخفیف امتیاز

شما همچنین باید این گزینه برای خرید "تخفیف امتیاز" با بسیاری از وام دهندگان.

امتیاز تخفیف به شما اجازه پرداخت کمی بیشتر به جلو برای کاهش نرخ وام مسکن بیش از زندگی از وام. به طور معمول یک تخفیف نقطه هزینه 1% از کل مبلغ وام و کاهش نرخ خود را در حدود 0.25%.

  با هیچ امتیاز تخفیف با یک تخفیف نقطه
مبلغ وام $200,000 $200,000
هزینه برای خرید تخفیف نقطه $0 $2,500
نرخ وام مسکن 3.75% 3.50%
بهره پرداخت می شود بیش از 30 سال* * * * $133,446 $123,315

*وام مفروضات: 250.000 دلار قیمت خانه های خریداری شده در ایالت واشنگتن با 20% پایین. نرخ و پرداخت سود نشان داده شده است برای نمونه اهداف تنها. خود رای و پرداخت متفاوت خواهد بود.

در این سناریو خرید یک نقطه هزینه $2,500 در جدول بسته. اما این امر صرفه جویی این صاحب خانه بیش از $10,000 بیش از زندگی از وام خود را.

بررسی نرخ جدید (May 28th, 2020)

قوی تر نرم افزار به شما می دهد قدرت مذاکره بیشتر

این استراتژی ممکن است به عنوان مفید اگر شما نزدیک به بسته شدن وام مسکن وام. اما اگر شما زمان کمی بیشتر قبل از اینکه شما قفل در نظر بگیرید که قوی تر نرم افزار به شما می دهد مقدار زیادی بیشتر اهرم برای مذاکره وام مسکن خود را رای.

اساسا بهتر مالی خود را نگاه کنید بیشتر وام دهندگان می خواهید کسب و کار شما. و بیشتر آنها در حال حاضر به مذاکره به آن را دریافت.

که می تواند به معنای تلاش برای:

  • بالاتر نمره اعتباری — گرفتن مراحل به منظور بالا بردن نمره خود را قبل از شما درخواست
  • بزرگتر پرداخت — یک بزرگتر به پرداخت اغلب منجر به کاهش نرخ وام مسکن. شما خواهید صرفه جویی حتی بیشتر اگر شما می توانید از 20% پایین و جلوگیری از وام مسکن بیمه
  • کاهش بدهی ماهانه — پرداخت برخی از بدهی های قبل از شما درخواست منجر به کاهش بدهی به نسبت درآمد (DTI) و اغلب کاهش نرخ وام مسکن

البته بالا بردن نمره اعتباری خود را برای صرفه جویی در پرداخت و یا پرداخت بدهی های تمام وقت.

اما اگر شما می توانید صبر کنید در حالی که کمی — یا اگر نرخ خود را نگاه بدتر از شما فکر می کنید و شما می خواهید برای ایجاد یک تغییر قبل از تلاش دوباره — این راه خوبی برای نمره قابل توجهی پایین تر از نرخ وام مسکن.

چرا شما باید به فروشگاه برای مذاکره نرخ

وام مسکن خیلی بیشتر تنظیم شده از آنها استفاده می شود. به عنوان یک نتیجه فرد افسران وام کمتر انعطاف پذیری لازم برای تغییر نرخ از مشتری به مشتری.

همین دلیل است که ما صحبت در مورد تاکتیک های مانند وام در مقایسه برآورد و خرید امتیاز تخفیف به کاهش نرخ خود را — به جای تلاش برای معامله با خود را مسئول وام.

در بازار امروز برخی از وام دهندگان در حال کارآمد تر از دیگران است. آنها کاهش هزینه های عملیاتی با استفاده از برنامه های کاربردی آنلاین و پردازش دیجیتال. و کسانی که سربار پس انداز اغلب به مشتریان منتقل می شود.

>> مرتبط با: 9 بهترین آنلاین وام دهندگان وام مسکن

وام دهندگان دیگر انجام چنین حجم بالایی که آنها می توانید استطاعت به اتهام نرخ پایین تر و هزینه و هنوز هم به نوبه خود سود.

و بیشتر از هر وام دهنده است برخی از مرتب کردن بر اساس از تو رفتگی در دیوار. برخی از شرکت ها وام مسکن در حال دوستانه نسبت به کم درآمد و یا کم اعتبار وام گیرندگان برخی از آنها بهتر برای مردم خود اشتغالی برخی از ادم تنومند و بدقواره وام چند میلیون دلار خانه و غیره.

بنابراین خرید در اطراف نیست فقط به شما مهمات برای مذاکره کاهش نرخ وام مسکن.

همچنین کمک می کند تا شما با دقت اشاره کردن وام مسکن وام دهندگان که تخصص در این نوع وام شما نیاز دارید. و است که قرض دهنده خواهد بود به احتمال زیاد به شما یک نرخ رقابتی بدون در نظر گرفتن.

هنگامی که شما می توانید و نمی تواند خود را مذاکره نرخ وام مسکن

در بسیاری از موارد وام دهنده می تواند به شما یک معامله بهتر از آنها را به دیگری مشابه گیرنده. که ممکن است از نظر تبعیض آمیز علیه دیگر قرض.

با این حال وجود دارد برخی از اتاق را برای مذاکره است.

برای مثال دهندگان مجاز به اعتبار هزینه بسته به یک گیرنده که تاخیر در نتیجه دمیده رای قفل و یا هنگامی که آن را لازم برای رقابتی اگر نرخ به طور ناگهانی سقوط.

بزرگ نکته است که وام افسر commissionable درآمد نباید تحت تاثیر این مذاکرات است.

موفق نرخ وام مسکن مذاکره کاهش درآمد به قرض دهنده, بنابراین, اما هرگز به مسئول وام. این را نگه می دارد وام افسر بهره تراز وسط قرار دارد با مشتری, و این خوب است.

برای مشتریان به دنبال بهترین نرخ وام مسکن ممکن است, سپس آن را همیشه خوب به درخواست.

وام دهندگان کمتر انعطاف پذیری لازم برای تغییر نرخ بهره یا هزینه اما شرایطی وجود دارد که ممکن است — به ویژه هنگامی که حوادث پیش بینی نشده افزایش وام خود را در هزینه های اختتامیه.

چگونه وام مسکن نرخ مذاکرات استفاده می شود به کار

یک افسر وام وام مسکن یا وام مسکن کارگزار به عنوان یک رفتن ، آنها اتصال شما مصرف کننده با وام دهنده یا سرمایه گذار قرار دادن پول برای وام مسکن خود را.

کارگزاران به طور مستقل کار عملکرد به عنوان نیروی فروش به صورت عمده فروشی وام دهندگان وام مسکن. وام ماموران نیروی فروش برای وام دهنده است که در استخدام آنها.

افسران وام و وام مسکن کارگزاران به طور معمول کار برای کمیسیون. و البته آنها می خواهند برای به حداکثر رساندن این درآمد. هیچ کس می خواهد به کار به صورت رایگان.

در گذشته تنها سه راه برای اعطای وام حرفه ای برای افزایش کمیسیون های خود را:

  • افزایش نرخ بهره
  • افزایش هزینه های بسته
  • افزایش مبلغ وام

این جایی است که ایده "خرید در اطراف برای یک وام مسکن برای اولین بار از. همیشه وجود دارد شانس است که حداقل یک افسر وام خواهد بود مایل به کار برای یک کوچکتر کمیسیون که شما یک معامله بهتر.

تحقق نظام بود "نابرابر"

افسران وام در حال فروشندگان و تحت سیستم قدیمی از اعطای وام وام مسکن در هر حال انگیزه ای برای ارائه به مشتریان با بالاترین نرخ وام مسکن ممکن است به منظور به حداکثر رساندن درآمد بانک و شخصی خود را به کمیسیون.

البته وام گیرندگان رایگان برای چک با وام دهندگان دیگر برای دیدن اگر آنها می تواند بهتر انجام دهید. درست مثل شما می توانید برای معاملات هنگامی که شما خرید یک ماشین.

اما دقیق تر تحلیل این عمل نشان داد که همه مشتریان نمی شد به همان اندازه درمان.

برخی از مشتریان دریافت بسیار بالا نرخ وام مسکن و برخی از دریافت بسیار کم نرخ وام مسکن. گاهی افسران وام با میل و رغبت کاهش هزینه های بسته و بار دیگر آنها نیست. آن را وابسته خود را سبک منحصر به فرد از عامل.

نرخ وام مسکن گاهی اوقات متنوع به اندازه 50 واحد درصد (0.5%) بین وام گیرندگان مشابه صفات و خصوصیات در همان قرض دهنده است. و آن را بسیار آسان تر برای تبعیض به خزش به روند.

چرا این سیستم برای مذاکره نرخ وام مسکن تغییر

شارژ هزینه های مختلف به مشابه مشتریان بالقوه وام وام مسکن قانون نقض شده است. و در نهایت دولت وضع جریمه در بسیاری از بانک های ایالات متحده برای "درمان متفاوت" از مشتریان.

در پاسخ بانک ها متوقف شد, روند مذاکرات است.

افسران وام برای دریافت دقیق همان کمیسیون صرف نظر از آنچه که نرخ وام مسکن و یا هزینه های آنها متهم را به مشتریان خود.

تحت قانون جدید وام افسران به حال هیچ دلیلی برای افزایش نرخ بهره وام مسکن برای هزینه های بالاتر; یا به اتهام امتیاز بیشتر در خصوص "دشوار" وام. همه وام به ارزش همان.

اگر شما نام خود را قرض دهنده و تلاش برای رسیدن به یک نرخ پایین تر زمانی بین سال های 2010 و 2014, شما می توانید آن را پیدا کرده اند بعید است.

وام دهندگان وام مسکن نمی مذاکره هنگامی که آن را می تواند در درمان ناعادلانه. خود رای بود و نرخ خود را صرف نظر از آنچه رقابت دهندگان به شما ارائه می گردد.

همین دلیل است که امروز شما باید به اطراف مغازه و مقایسه وام دهندگان برای پیدا کردن پایین ترین نرخ.

وام دهندگان ممکن است برخی از اتاق تکان دادن. اما شما خیلی بیشتر احتمال دارد به یک مذاکره موفق اگر شما می توانید نشان می دهد که یکی دیگر از ارائه دهنده شما یک نرخ پایین تر برای همان نرم افزار است. که به شما می دهد اهرم واقعی.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

امروز نرخ وام مسکن کم هستند اما ممکن است ارزان تر در برخی از بانک ها بیش از دیگران است. آن را همیشه خوب به اطراف مغازه برای پیدا کردن پایین ترین نرخ ممکن است.

ما توصیه می کنیم در مقایسه با نرخ از حداقل 3-4 وام دهندگان خود را برای پیدا کردن پایین ترین پیشنهاد.

بررسی نرخ جدید (May 28th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im