در خود واژه ها: شرکت اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم تولید جنگ

به عنوان یک coronavirus آزمون-ساخت تسهیلات در مریلند بسیج به تولید جنگ کارکنان صحبت از ریسک های درگیر و ترس و

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

به عنوان یک coronavirus آزمون-ساخت تسهیلات در مریلند بسیج به تولید جنگ کارکنان صحبت از ریسک های درگیر و ترس و نا امیدی و غرور بودن جلو و مرکز در طول این بیماری همه گیر.

یک شوهر و همسر تیم آزمایشگاه مدیران. بین المللی مدیریت عملیات. کیفیت-کنترل دانشمند. یک تولید کننده آزمون-کیت قطعات. ما شنیدن به طور مستقیم از مریلند کارکنان Qiagen, یک هیلدن آلمان مبتنی بر زیست فناوری تولید یک ساعت COVID-19 کیت تست و همچنین به عنوان یک قطعه مهم از ویروس-آزمایشگاه تست های زنجیره ای شناخته شده به عنوان یک RNA extraction kit.

Qiagen را استخراج RNA کیت (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Qiagen)

مصاحبه ها ویرایش شد برای وضوح و طول.

Je Vai باس-پری و جاناتان پری ارشد آزمایشگاه مدیران زن و شوهر

Je Vai: من مدیر ارشد vialing و مونتاژ تولید منطقه است. ما اساسا در حال تولید قطعات کیت. من شده است با Qiagen از سال 2006. ما ملزم به پوشیدن تجهیزات حفاظتی زمانی که ما در واقع کار در آزمایشگاه بنابراین مو تورهای ایمنی, عینک, آزمایشگاهی, کت, ماسک صورت, گوش, پوشش کفش را پوشش می دهد.

جاناتان و من دو کودکان در مدرسه است. قدیمی ترین من است 9 و جوانترین من است 4. پس درست قبل از اینکه همه چیز جور کردم دیوانه مدیریت تا به حال در مورد احتمال از مردم برنامه تغییر به جای مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش. بنابراین در حال حاضر من صفحه اصلی-تحصیل در صبح از 7 تا 10. و سپس من به کار می آیند از 10 تا 7:30. من واقعا طولانی روز در حال حاضر.

جاناتان: من را فله راه حل هایی که به کیت های مختلف است که ما را. ما در واقع ارائه آن به هر انبار یا به Je Vai منطقه برای vialing و مونتاژ. او را پایین و من بالادست.

ما فراموش اجرا به زنجیره تامین مسائل از بطری و یا مواد اولیه است که ما از [دفتر مرکزی] آلمان است. بنابراین ما قادر خواهد بود برای شروع با فردی کیت اما تا آنجا که مقیاس و سطح شیب دار تا برای دیدار با انتظار نیازهای ما هنوز راه کمی خاموش.

با Je Vai نیاز به شیفت دوم به شیفت من انتخاب شده. ما انجام یک کمی از تحصیل زمانی که من به خانه. من از طریق رفتن و چک کنید و مطمئن شوید که اگر آنها کاری اشتباه است.

Je Vai: اصلاح. این نه کار من. این کار من اختصاص پسران من' روز مراقبت را انجام دهد. بنابراین ما روشن است.

او واقعا پا و من نمی باید بپرسید. نمی شود شما می دانید "زن و مرد می کند این" اما ما باید به نوعی تغییر نقش کمی در جهت حفظ یک حس عادی برای فرزندان ما. بحث ما به بچه ها حداقل 15-20 دقیقه قبل از ما با عجله آنها را به خواب. گاهی اوقات ما تا اواخر شب بیرون کشیدن ما لپ تاپ نشسته در کنار یکدیگر است.

"به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار است که این بیماری ... تاثیر می گذارد بیشتر تا حد زیادی می بینم اشراف از تلاش برای مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم."

جاناتان پری, Qiagen مدیر آزمایشگاه

جاناتان: هر دو از پدر و مادر ما هستند در 70s و من حدس می زنم که یک آمریکایی آفریقایی تبار است که این بیماری حداقل از این آمار تا حد زیادی تحت تاثیر قرار, من می توانید ببینید اشراف از تلاش برای مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم برای محدود کردن اثرات این بیماری است.

Sean Augerson مدیر عملیات و آسیا و آمریکا

Sean Augerson مدیر عملیات و آسیا و آمریکا (عکس حسن نیت ارائه میدهد از Qiagen)

در ramping تا تولید و استخدام: بنابراین ما در زمان یک تدبیر از داشتن یک زن و شوهر از مردم قرار دادن چیزی در Facebook و می گویند: "ما به دنبال این انواع مختلف از نقش و اگر شما علاقه مند شود." و این منفجر شد. آن ویروسی رفت. ما تا به حال افرادی که بازنشسته شده بود از این شرکت گفت: آنها می آیند. ما تا به حال مردم را تحت تاثیر تغییرات سازمانی رسیدن به طور مستقیم گفت: "من دوباره در یک ثانیه. هر آنچه که من می توانید انجام دهید و می توانید به عقب می آیند. ما هر دو دانشمندان است." ما تا به حال سرشار از رزومه در عرض 12 تا 24 ساعت است.

در زنجیره عرضه چالش ها و قطعات در دسترس نیست: موجودی—نگه داشتن آن به پایین ترین سطح ممکن که شامل مواد خام است. هنگامی که شما یک زنجیره تامین در سطح جهان است که فقط منفجر می شود, شما در حال رفتن به آن دسته از مواد خام چون خود فروشنده است نه رفتن آماده می شود چرا که شما می گویید "من نیاز به ارزش یک سال در هفته آینده." بنابراین من احساس دل و روده خواهد بود که وجود دارد می تواند یک بازنگری از این استراتژی به دلیل این است که قطعا یک نقطه ضعف با یک بیماری همه گیر. ما امیدواریم که ما می توانیم [تحویل] مسائل پایان ممکن است. آن را بیشتر به دنبال در ژوئن قاب زمان از آنجا که ما لازم نیست که برخی از این تکه های مختلف. شما می دانید صبر است نه قدرت من و من می خواهم برای دریافت در این مبارزه به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.

"یکی از چیزهایی که من آموخته ام از چینی من از همکاران این است که شما باید به احترام این ویروس و وضعیت. اگر شما آن را به آرامی شما سوخته است."

Sean Augerson, Qiagen, مدیر عملیات, آسیا و آمریکا

ویروس شما احساس می کنید مانند آن است که هنوز هم در کمین همه جا. به خصوص از آنجایی که ما می دانیم مردم که گذشت به دور از ویروس. و آن را هنوز هم احساس می کنید مانند [Washington, d. C., تیرانداز از خفا, حملات 2002] از آنجا که شما نمی دانید. شما نگران خانواده خود را هنگامی که آنها بیرون بروید. شما را متوقف در ایستگاه های گاز شما باید برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی. اگر افراد دیگر نیست و مصرف آن را به طور جدی است که می تواند به خطر اندازد من و خانواده و همکاران من در محل کار. یکی از چیزهایی که من آموخته ام از چینی من از همکاران این است که شما باید به احترام این ویروس و وضعیت. اگر شما آن را به آرامی شما سوخته است.

Henry Butler با کیفیت-کنترل دانشمند

در واقع ما در حال شرکت در آخرین خط دفاع. ما به آمده تا با روش آزمون برای تست آنچه می رود به کیت. ما بسیار شلوغ است به تازگی. این در واقع بسیار شدید. و ما نمی دانیم که هنوز هم وجود دارد بیشتر به دلیل این که شما می خواهید می شود قادر به از لحاظ تئوری همه تست شده است.

ما تصمیم به رفتن به این COVID-19 آزمون و ما باید برای حفظ ما کلمه. [اما] ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از دیگر چیزهایی است که ما را. برای مثال ما یک سل تست کیت. ما نمی توانیم بگوییم به جهان "هی هر کسی که مبتلا به TB. ببخشید شما فقط باید برای مردن در حال حاضر."

"ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از دیگر چیزهایی که ما را.... ما نمی توانیم بگوییم به جهان 'هی هر کسی که مبتلا به TB. ببخشید شما فقط باید برای مرگ ، "

Henry Butler, کنترل کیفیت, دانشمند, Qiagen

هشتاد درصد از کار ما انجام شده است انجام می شود در آزمایشگاه است. با وجود اجتماعی فاصله و PPE ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد این ویروس به این می گویند مطلق راه است که شما نمی تواند آلوده. پس از آن اضافی و اضطراب است. تنش است و نه فقط "خوب من یک مقدار زیادی از کار را به انجام" بلکه آن چیزی که در پشت ذهن خود را که شما یک شانس آلوده شدن.

حتی در زمانی که شما خود را دریافت کنید [COVID-19] در نتیجه بازگشت به این معنی که شما در حال پاک کردن برای همیشه لطفا برای ، آن روز ممکن است روز شما می توانید در تماس با کسی که دارای آن است. بنابراین ما باید به تمرین ما رشته های خارج از محل کار بیش از حد. من مطمئن هستم حفاظت از همکاران من با آنچه که من انجام وقتی که من در خارج از ساختمان. هنگامی که شما در حال ضروری کارگر به این معنی است که شما باید مسئولیت حفاظت از کسانی که در اطراف شما از شما در مورد شما آلوده.

Henry Butler با کیفیت-کنترل دانشمند (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Qiagen)

برای تجهیزات ما اگر چیزی را با تاخیر می شود, آن را به بیش از زمان طبیعی به چیز ثابت شده است. در حال حاضر با این COVID-19 برخی از ابزار ما فروشندگان آنها نمی ارسال تکنسین. آنها سعی می کنید برای محافظت از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است. بنابراین اولین چیزی که آنها سعی کنید به انجام است برای دیدن اگر آنها می تواند به حل مشکل خود را از طریق تلفن. و بنابراین هر بار که شما یک مشکل آن را به دو برابر زمان برای حل این مشکل است. شما نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور, دعا در مورد همه چیز شما را انجام دهد و امیدوارم که همه چیز به خوبی. و در همان زمان شما نمی نا امید زمانی که همه چیز به اشتباه به دلیل سرخوردگی خواهد کم کردن سرعت.

ما خودمان را به عنوان اولین پاسخ دهندگان و در آن مسئولیت است. اگر شما نگاهی به خودتان است که شما فقط خودتان را در راه آسیب است بدون هیچ دلیل. آن می تواند خود را عضو خانواده است که نیاز به این کیت است. یا آن را می تواند شما را به خودتان. شما هرگز نمی دانید.

استیو Cononie ورق تولید کننده

ما می دانیم که آنچه ما انجام می دهیم می تواند کمک به مردم در سراسر جهان است. و شما می دانید اعطا 10 ساعت در روز من به آن استفاده می شود. من یک باغ بزرگ, پس از آن طول می کشد زمان کمی دور از آن, اما در دراز مدت به ارزش آن خواهد شد. من نامزدم زندگی در خانه با من است و او قادر به کار از خانه و او را بسیار حمایت, درباره من, شما می دانید قرار دادن در ساعت های اضافی.

من از ماسک در حال حاضر 10 ساعت در روز. و پس از آن زمانی که من در من بود که زمان به آن را در. اما در حال حاضر من مجبور به پوشیدن آن را حتی زمانی که من در پس در حال حاضر تنها زمانی که من آن را خاموش است زمانی که من به خواب رفتن.

استیو Cononie ورق تولید کننده (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Qiagen)

"ناهار. این سخت است چرا که ما همیشه استفاده می شود به نشستن با هم. بنابراین در حال حاضر شما باید به نوع نشستن در یک جدول [به تنهایی] و همه را رو به جلو ... مثل ما در دبیرستان و گرفتن امتحانات."

استیو Cononie, Qiagen تولید کننده ورق

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب