سلامتی از دست رفته بیمه ؟ کبرا یک گزینه است اما آن را ارزان نیست

بیش از 33 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس بیش از یک پنجم کارگران که تا به حا

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

بیش از 33 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس بیش از یک پنجم کارگران که تا به حال کار قبل از همه گیر.

و در اقتصاد ایالات متحده که در آن کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده به هنجار است از دست دادن شغل اغلب به معنی از دست دادن پوشش گاهی اوقات برای کارگران تمام اعضای خانواده است.

موسسه سیاست های اقتصادی اخیرا تخمین زده است که نزدیک به 13 میلیون گذاشته و کارگران خود را از دست دادهاند کارفرما-ارائه بیمه درمانی.

EPI مدیر پژوهش جاش Bivens گفت که کمتر از نیمی از کارگران دریافت بیمه بهداشت و درمان خود را از کارفرما و COVID-19 ضربه سخت ترین در میان کارگران با دستمزد پایین و ناچیز مزایای. "زیان کار تا کنون در این بحران شده اند بسیار متمرکز در بخش های مانند اقامت و رستوران ها که اصلا تمایل به ارائه کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده," او گفت:.

کارگران که بیمه خود را از طریق کارفرمایان خود را می توانید آن را نگه دارید. در زیر ارائه مزایای فدرال قانون به نام کبرا بیشتر کارکنان که از دست دادن یا ترک یک کار باقی می ماند می تواند خود به کارفرما طرح سلامت برای حداقل 18 ماه.

اما آن را ارزان نیست.

"تعداد بسیار کمی از مردم در ثبت نام برای کبرا گفت:" متی Rae, دانشیار مدیر مراقبت های بهداشتی, بازار, پروژه در قیصر بنیاد خانواده. "و به این دلیل است که آن را باور نکردنی گران است. کارگر را به پرداخت هزینه کامل, بنابراین شما در نهایت پرداخت پول برای یک خانواده چهار — جایی شمالی به طور متوسط از $20,000 در سال است."

قیصر محاسبه شده است که کبرا برای یک خانواده چهار بر یک کارفرمای بزرگ سلامت طرح هزینه $22,885 یک سال است. که شامل کارفرما حق بیمه (به طور معمول 80 درصد از کل) از $15,159 کارمند حق بیمه $4,706 خارج از جیب هزینه از $3,020 به علاوه 2 ٪ هزینه های اداری.

برخی از شرکت ها در حال ادامه به پرداخت بخشی از حق بیمه بیمه سلامت برای کارگران در کردند.

اوهایو پیش دبستانی, معلم, دارچین, Deutsch شده است furloughed بدون پرداخت از اواخر ماه مارس است. او می پردازد 120 دلار در ماه از جیب برای حفظ سلامت بیمه — همان کارمند سهم بود که کسر از او چک زمانی که او مشغول به کار بود.

Deutsch گفت: این مقدار او می توانیم از او دریافت مزایای بیکاری از جمله 600 دلار در هر هفته فدرال همه گیر سود تحت مراقبت عمل می کنند.

"من یکی از افرادی است که به نوعی زندگی می کند چک چک" Deutsch گفت. "بنابراین در حال حاضر من می توانم یک لانه کوچک تخم مرغ در مورد ماشین من شکسته شدن و یا هر چیز دیگری."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن