ساخت آن را سخت به سقط جنین می آید با یک هزینه

دادگاه عالی اتحاد زده لوئیزیانا قانون است که به احتمال زیاد می توانست آن را مشکل تر برای زنان در دولت به پیدا

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

دادگاه عالی اتحاد زده لوئیزیانا قانون است که به احتمال زیاد می توانست آن را مشکل تر برای زنان در دولت به پیدا کردن یک کلینیک سقط جنین.

2014 قانون مورد نیاز پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان که دادگاه قانون اساسی در یک 5-4 رای دادن. قاضی جان رابرتز طرفه با دادگاه چهار لیبرال قضات.

این امتیازات اعطای یک پزشک توانایی "به اعتراف بیماران خاص بیمارستان و ارائه خدمات خاص در این مرکز" قیصر سلامت نیوز نوشت. بسیاری از بیمارستان ها نیاز به پزشکان به اعتراف حداقل تعداد بیماران است که می تواند دشوار برای ارائه دهندگان خدمات سقط جنین پس از چند تن از بیماران خود نیاز به مراقبت در بیمارستان.

دیوان عالی کشور زده کردن یک قانون مشابه در تگزاس در سال 2016 که تا به حال نیز مورد نیاز پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات. تصمیم دادگاه در این مورد تحت تاثیر قرار رابرتز " تصمیم جمعه.

"لوئیزیانا قانون تحمیل بار در دسترسی به سقط جنین فقط به عنوان شدید به عنوان آن اعمال شده توسط قانون تگزاس به همین دلیل است. بنابراین لوئیزیانا قانون نمی تواند ایستاده در زیر ما سوابق" رابرتز نوشت.

قانون بود و انتظار می رود به ترک دولت که در حال حاضر دارای سه درمانگاه سقط جنین فقط با یک درمانگاه. این مکان از این امکانات در حال حاضر تحمیل بار مالی بر زنان که ممکن است مجبور به سفر صدها مایل به رسیدن به یک.

به گفته مرکز حقوق باروری تقریبا نیمی از زنان در لوئیزیانا را به سفر بیش از 50 مایل به رسیدن به یک کلینیک که سقط جنین را فراهم می کند. بیماران نیاز به ایجاد دو بازدیدکننده داشته است به یک کلینیک سقط جنین است که می تواند به میزان دو 100 مایل سفر گفت: دکتر سارا رابرتز, عنوان استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که بخشی از دانشگاه پیشبرد استانداردهای جدید در تحقیقات بهداشت باروری ،

"تحقیقات نشان می دهد که مردم به صورت قابل توجهی موانع به سقط جنین مراقبت در لوئیزیانا -- و این به خصوص در مورد افرادی که در حال مبارزه مالی" رابرتز گفت.

Quita Tinsley, معاون دسترسی باروری مراقبت – جنوب گفت: این هزینه ها ممکن است شامل اسکان و بنزین در برخی موارد حتی مسافرت با اتوبوس یا پرواز. این هزینه ها می تواند به طور گسترده ای متفاوت است اما Tinsley گفت: آنها می تواند طیف وسیعی از $50 به 75 دلار اگر شما فقط پرداخت برای گاز و تا $300 یا 400 دلار اگر شما پوشش و گاز و غذا و مسکن.

"هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد که در آن ساده ترین راه برای آن را قطعا افرادی که درآمد بالاتر است. افرادی که به طور بالقوه خود را بیمه است که قادر به پوشش خود روش. افرادی که قادر به دیدن آنها خصوصی پزشکان برای مراقبت از" Tinsley گفت.

او اشاره کرد که در تضاد با افرادی که کم درآمد نیاز به سفر از مناطق روستایی و یا افرادی که عجیب و غریب و یا trans.

دیگر موانع مالی شامل هزینه برای سقط جنین خود را که UC San Francisco رابرتز گفت: می تواند هزینه بیش از $500 به طور متوسط در سه ماهه اول بارداری. در بالا از آن مردم ممکن است نیاز به مرخصی از کار و پرداخت هزینه اضافی برای مراقبت از کودکان. همچنین پزشکی را پوشش نمی دهد سقط جنین در لوئیزیانا.

"بنابراین کم درآمد مردمی و مردمی که در دولت خود را مدیکید برنامه به طور خودکار نیاز به پرداخت از جیب" Tinsley گفت.

در تحقیقات خود بر اساس در سراسر کشور نمونه رابرتز یافت که حدود نیمی از بیماران مجبور به پرداخت بیش از یک سوم از درآمد ماهانه خود را از جیب برای به دست آوردن سقط جنین.

"و این تنها مردم هستند که می توانند به سقط جنین," او گفت:. "مردم اغلب به خودداری کردن از انجام کارهایی مانند پرداخت اجاره و یا پرداخت صورتحساب به منظور به آمده تا با پول است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن