پیش بینی غلط از آمار بیکاری آسان نیست برای رفع

ما باید بدانید که بیشتر در مورد ملی بیکاری تصویر روز پنج شنبه زمانی که وزارت کار منتشر شده ماهانه خود رسید. اک

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

ما باید بدانید که بیشتر در مورد ملی بیکاری تصویر روز پنج شنبه زمانی که وزارت کار منتشر شده ماهانه خود رسید. اکثر اقتصاددانان انتظار دارند نرخ بیکاری به رها کردن برای ماه دوم در یک ردیف است اما داده ها ممکن است به عنوان دقیق به عنوان ما می خواهم.

که تا حدودی به این دلیل از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس اداره آمار نیروی کار است گفت: ممکن است undercounting تعداد کارگران طبقه بندی شده به عنوان "بیکار موقت اخراج" — furloughed کارگران به عبارت دیگر.

وزارت کار محاسبه تعداد مشاغل اضافه شده یا از دست رفته همراه با نرخ بیکاری با تماس تا یک گروه نماینده از آمریکایی ها و درخواست از آنها در مورد وضعیت اشتغال. بخش اداره آمار نیروی کار آن گفت: در حال حاضر ارائه آموزش بیشتر و دستورالعمل های جدید به مردم سوال.

"آنچه که ما باید یک برنامه نویسی مشکل گفت:" جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM. اما او اضافه کرد که این مشکل نیست مانند نوع برنامه نویسی است که می رود به نرم افزار.

"ما افراد مصاحبه با افرادی که می گویند" خوب من یک استادیوم کارگر اما هیچ کار.' آنها طبقه بندی شده به عنوان شاغل زمانی که آنها باید طبقه بندی شده به عنوان بیکار," او گفت:.

تبدیل کردن آن واقعا گیج کننده وضعیت برای هر دو پرسشنامه و کسانی که پاسخ دادن به آنها.

"اگر شما به نام و شما پرسید:" شما کار می کنید ؟ "این سوال خوبی است" گفت: مایکل پیرس در اقتصاد سرمایه. "اگر شما مدیر یک رستوران و رستوران خود را باید بازگشایی اما شما مطمئن نیستید که آن را واقعا یک سوال باز شما می دانید ؟ من شاغل یا نه؟"

پیرس گفت که او فکر نمی کند که ساده آموزش رفتن به پاسخ دادن به این سوال بسیار آسان تر است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب