ماه به همه گیر بسیاری هنوز نمی بیکاری

هر وقت هری Mazurkiewicz خواستار محاکمه بیکاری در ویسکانسین بهار در این گوشی فقط حلقه و انگشتر و حلقه. پس از چن

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

هر وقت هری Mazurkiewicz خواستار محاکمه بیکاری در ویسکانسین بهار در این گوشی فقط حلقه و انگشتر و حلقه. پس از چندی او داد و خواستار متوقف.

"من فقط خسته شدم از بودن در آن تلفن گوش دادن به احمق موسیقی و رفتن هیچ جا" گفت: Mazurkiewicz, 61, نقاش خانه در میلواکی است. "هیچ کس تا کنون پاسخ."

در پنسیلوانیا همان چیزی که اتفاق افتاده است به کوین Askew, 57, پس از او از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز در دانشگاه کارنگی ملون در پیتسبورگ. او خواستار محاکمه بیکاری اما هرگز از طریق به هر کسی و نداشت که دسترسی به یک کامپیوتر سعی کنید به پر کردن آنلاین. در نهایت او داد تا بیش از حد.

"بسیاری از مردم تا آنجا که من می دانم که آنها در حال رفتن را از طریق همان چیزی که" او گفت:.

بیش از 50 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در این چهار ماه پس از همه گیر آغاز شد و بیش از 30 میلیون نفر در حال حاضر در حال دریافت مزایای, اما شما لازم نیست که به دنبال جایی برای پیدا کردن داستان از افرادی که برای یک دلیل و یا دیگری را ثبت نکرده برای منافع حتی اگر آنها واجد شرایط. بسیاری مانند Askew و Mazurkiewicz در حال تلاش برای پرداخت اجاره و هزینه مواد غذایی بدون مزایا.

"وجود دارد بسیاری از مردم که فقط, واقعا, واقعا, واقعا, تلاش برای گرفتن حتی از طریق سیستم دریافت هر کسی به صحبت کردن به آنها گفت:" هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد و مدیر سیاست در موسسه سیاست اقتصادی. "هنگامی که شما که تجربه بارها و بارها و بارها من در واقع می توانید ببینید که چرا کسی فقط می گویند آن را فراموش و رها کردن است."

آن سخت است می دانم که چگونه بسیاری از افرادی که واجد شرایط برای بیکاری داده اند و یا هرگز سعی به اعمال می شود اما بررسی های EPI آیا در مارس یافت که برای هر 10 نفر که با موفقیت ثبت شده برای مزایای بیکاری سه یا چهار قادر به دریافت از طریق و دو زحمت نیست سعی کنید چرا که آن را بیش از حد دشوار است. بود که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در هنگام بارگیری در این هفته مدعیان بیکاری برای اولین بار سر به فلک کشید به میلیون ها; دولت بیکاری دفاتر unequipped برای مقابله با حجم تماس ها و برنامه های کاربردی آنلاین.

"وجود دارد بسیاری از مردم در حال سقوط از طریق ترک در آن نقطه" Shierholz گفت. "این برنامه هنوز هم واقعا بسته اما من فکر می کنم آنها شده اند قادر به از طریق برخی از انباشت بنابراین من شک دارم آن را به عنوان قابل توجهی در حال حاضر به عنوان آن بود. اما آنچه ما می دانیم این است که آن را هنوز هم یک مشکل بزرگ است."

"وجود دارد بسیاری از مردم که فقط, واقعا, واقعا, واقعا, تلاش برای گرفتن حتی از طریق سیستم دریافت هر کسی به صحبت کردن به آنها گفت:" هایدی Shierholz از موسسه سیاست های اقتصادی. "هنگامی که شما که تجربه بارها و بارها و بارها من در واقع می توانید ببینید که چرا کسی فقط می گویند آن را فراموش و رها کردن است." (عکس از جان Sommers دوم/گتی ایماژ)

نیز وجود دارد کسانی که حتی نمی سعی کنید به فایل چرا که آنها فکر می کنم آنها واجد شرایط نیست. که درست بوده است برای سال 2009 مطالعه در این کار ماهانه نقد و بررسی دریافتند که بیش از نیمی از کسانی که بیکار هستند فایل نیست برای منافع چرا که آنها فکر می کنم آنها نمی خواهد واجد شرایط — اما آن را تبدیل به حتی بزرگتر مسئله در این بیماری همه گیر.

"فقط چیزهای زیادی وجود دارد سردرگمی گفت: Annelies Goger یک Rubenstein همکار در بروکینگز شهری سیاست های برنامه است. "من فکر می کنم بسیاری از مردم که کار پاره وقت, یا, که, کار, به عنوان نوک کارگران آنها فقط ممکن است فرض کنیم که آنها در حال رفتن به واجد شرایط. اما از آنجا که مراقبت های عمل تغییر زیادی است که آنها احتمالا خواهد بود. بنابراین من فکر می کنم مردم فقط کاملا درک کنید که چه کسی است و نمی واجد شرایط."

فراتر از آن است که افرادی وجود دارند که نمی خواهید بدون هیچ زحمتی از اعمال که نمی دانم چگونه به اعمال می شود که احساس وجود دارد ننگ متصل به اینکه در بیکاری و یا افرادی که نمی فکر می کنم آن را به ارزش آن است زیرا آنها انتظار می رود به کار دوباره به زودی.

برای ماریا Guardado یک سرور در تاسیس کشاورزان رستوران در پوتوماک مریلند آن را ترکیبی از دلایل.

"این فقط در زمان بسیار طولانی برای اثبات همه چیز من بود, من نمی دانم, من لازم نیست که زمان برای این" او گفت:. "من چهار بچه. آنها را به تمام من و من در تلاش بود تا فقط تمرکز بر روی آنها انجام مدرسه با آنها چون شوهر من کار از خانه تا تلاش برای نگه داشتن آنها را دور از او."

مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها که مشاغل از دست رفته در ماه مارس و آوریل Guardado همچنین انتظار می رود برای رسیدن به نام بازگشت به قدیمی خود را به زودی به اندازه کافی — و او پس از چند هفته. اما او را ساخت در حال حاضر کمتر از او استفاده می شود به, و او و همسرش به شیب به پس انداز برای دریافت از طریق آن هفته او کار نمی کند.

"وجود دارد یک طیف کامل از دلایلی است که مردم اعمال نمی بیکاری گفت:" کریس o'leary اقتصاددان ارشد در W. E. Upjohn موسسه تحقیقات استخدام. "دولت فدرال شده است علاقه مند در این سال است."

درصد بیکار و افرادی که از دریافت مزایای بیکاری واقع افزایش یافته است در طول همه گیر تا حد زیادی به دلیل مراقبت در عمل گسترش واجد شرایط بودن. در سال های اخیر قبل از همه گیر حدود یک سوم از کسانی که بیکار خواهد بود و بیکاری در هر زمان داده شده "اما در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به 50 درصد به 60 درصد و در برخی از هفته حتی 70% از همه بیکار در حال گرفتن منافع" اولری گفت.

هنوز هم برای برخی از کسانی که به عواقب وخیم. Mazurkiewicz نکرده اند و قادر به پرداخت اجاره و نگران اخراج. Askew است که تنها قادر به تحمل مواد غذایی چون او با گرفتن ضربه محکم و ناگهانی مزایای. مردم در آن موقعیت می تواند و باید در قرار دادن یک نرم افزار در حال حاضر o'leary گفت: — آن را خیلی دیر است.

"من فکر می کنم مردم نباید به دلیل پرداخت را می توان عطف به ماسبق" او گفت:. "مردم به عنوان جبران خسارت. آنها آن را به دست آورده آنها را به آن تحت عنوان اگر آنها غیر ارادی بیکار و آن را می توانید به مقدار یک مقدار قابل توجهی از پول است."

به خصوص با اضافی $600 یک هفته از دولت فدرال برای افرادی که بیکار بودند بین ماه های مارس و پایان ماه ژوئیه "این پول واقعی و آن را می تواند کمک به مردم برای زنده ماندن این بحران پرداخت صورتحساب خود را پرداخت اجاره خود را دریافت آنچه آنها نیاز دارند و برخی از آنها احساس امنیت تا زمانی که همه چیز را بهبود بخشد."

در بالای آن, آن را خوب است برای اقتصاد اگر مردم در حال گرفتن — هزینه — کسانی که چک بیکاری Shierholz گفت.

"این خوب است برای اقتصاد کلان اگر افرادی که دیده می شود از دست دادن شغل در این رکود اقتصادی در واقع کسانی که منافع چرا که اگر آنها را مجبور به کاهش هزینه های خود را که لطمه می زند همه ما است. این بدان معناست که افرادی که ارائه کالا و خدمات آنها دیگر نمی خواهد خرید چرا که آنها لازم نیست که آن منافع را در واقع از دست دادن شغل خود و در و در و در. بنابراین مزایای آن واقعا مهم به اقتصاد گسترده تر."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب