بیش از 20 میلیون شغل از بین رفته در آوریل گزارش ADP می گوید

ایالات متحده کسب و کار کاهش بی سابقه 20.2 میلیون شغل در ماه آوریل یک حماسه سقوط با COVID-19 شیوع بسته شدن دفات

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

ایالات متحده کسب و کار کاهش بی سابقه 20.2 میلیون شغل در ماه آوریل یک حماسه سقوط با COVID-19 شیوع بسته شدن دفاتر و کارخانه ها و مدارس و سایت های ساخت و ساز و فروشگاه ها است که با سوق دادن اقتصاد ایالات متحده.

چهارشنبه گزارش از حقوق و دستمزد شرکت ADP نشان داد غم انگیز عمق و مقیاس کار ضرر و زیان که در سمت چپ هیچ بخشی از بزرگترین اقتصاد جهان صدمه ندیده است.

اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی از جمله رستوران ها و هتل ها به 8.6 میلیون نفر است. هیچ کس زنده در ایالات متحده در حال حاضر تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

ماهانه گزارش ADP بر اساس واقعی حقوق و دستمزد داده است. ADP می گوید: این بدترین کار از دست دادن اعداد تا کنون.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب