در پایان این ماه 600 دلار در هفته فدرال همه گیر بیکاری پرداخت که میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها در حال حاضر گرفتن را اجرا خواهد کرد اگر کنگره نمی کند و آنها را گسترش دهد.

و فقط پس از آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها مبارزه مالی را یکی دیگر از چالش: پرداخت خود را در ماه اوت اجاره. برای افرادی که گذاشته شده است یا furloughed در گیر و خود را نمی, خانه, برای اولین بار از ماه همیشه بيشترین.

و در ماه ژوئیه ساخت اجاره نمی توان به خوبی برای مستاجران.

“سی و دو درصد یا از دست رفته و یا پرداخت با مشتقات جزئی در هفته اول ماه جولای نشان می دهد بسیار نگران کننده سطح دشواری با هزینه های مسکن,” اقتصاددان گفت: Chris Salviati در سایت اجاره آپارتمان لیست.

Salviati می گوید این گروه مستاجر نظرسنجی پیدا کردن مشکل بدتر است در میان مردم $50,000 یک سال یا کمتر است.

یکی از دلایلی که مستاجر شده اند و قادر به پرداخت در تمام این 600 دلار در هفته فدرال همه گیر بیکاری پرداخت. مایکل Karpman در موسسه شهری گفت: بررسی های اخیر نشان می در میان کسانی که به گرفتن پول “بسیار بزرگ کاهش در سهم نگران پرداخت هزینه های اساسی در ماه آینده مانند اجاره و یا وام مسکن و مواد غذایی و قبوض آب و برق و مراقبت های پزشکی.”

وقتی که می آید به پتانسیل پایان فدرال همه گیر بیکاری پرداخت آن را نه فقط در مستاجرها که نگران هستند. آپارتمان لیست یافت می شود نزدیک به 20 درصد از مالکان در حال حاضر به طور جدی در مورد سلب حق اقامه دعوی.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang’s. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net