شمال غربی تولید کنندگان دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 به عنوان بهار برداشت شروع به در آمده

شمال غربی تولید کنندگان در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به کار در اطراف COVID-19 همه گیر و هنوز را در آینده

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

شمال غربی تولید کنندگان در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به کار در اطراف COVID-19 همه گیر و هنوز را در آینده برداشت از میوه ها و سبزیجات است. کارگران مزرعه هستند ضروری در نظر گرفته شود چرا که آنها بخشی از مواد غذایی زنجیره تامین است. اما چگونه می توانم به شما در حفظ و کارگران اجتماعی فاصله گرفته و در بسته بندی ریخته?

شمال پاسکو واشنگتن جیم میدلتون مزرعه خدمه شستشو
پشته از جعبه های پلاستیکی به نام جای. آنها سر و صدا به عنوان آنها سقوط به بتن و سپس آنها را شسته و برداشت دوباره. به زودی آنها را بسته بندی شده با fresh-cut مارچوبه. بسته بندی ریختن یک فضای بسیار کوچک اما کارگران می تواند خود را حفظ فاصله از یک دیگر در این زمینه است.

انباشته مانند رنگارنگ لگو پلاستیک جعبه به نام جای به زودی پر خواهد بود با مارچوبه. (آنا King/NW شبکه خبر)

"من فکر نمی کنم از آن خواهد شد که بد" منچستر گفت. "خدمه هستند و تنها یک یا دو نفر آنها معمولا اعضای خانواده. ما همیشه به تجمع بزرگ قرار گرفتند."

اما او مارچوبه برداشت و مختصر است ، آن می رود در هر روز به مدت 10 هفته است. فقط یک یا دو ویروس موارد می تواند فلج عملیات خود را.

"پس ما نمی توانیم نگاهی به یک استراحت دو هفته در مورد افراد بیمار" منچستر گفت.
"بدون یک نیروی کار به طور منظم هر روز ما در حال رفتن به دریافت حمایت
سرعت و بسیاری از محصولات است که ما نمی خواهد بود قادر به بسته و یا فروش است که می تواند وارونه در عجله بسر می رسانید."

فیل Clouse با لذیذ شرکت بازرگانی در پاسکو واشنگتن گفت که او الزامی تمام کارگران در کارخانه فرآوری پوشیدن دنده محافظ مانند hairnets پیش بند و دستکش و دست ساخته ماسک.

تازه کاشته شده شیارهای span سراسر حوضه بزرگ به کشاورزان آماده برای فصل آینده با نگرانی از COVID-19 كردن در اروپای مرکزی و شرقی واشنگتن است. (آنا King/NW شبکه خبر)

آنها همچنین می خواهید پاک کردن کل مرکز بزرگ بیش از حد معمول دو بار در روز.

"ما قصد داریم به بررسی مردم برای درجه حرارت های آینده به کار" Clouse گفت. هر کسی که نشان می دهد یک تب نمی خواهد اجازه دهید داخل.

"ما از آنها بخواهید برای رفتن
صفحه اصلی و قرنطینه خود را دارند."

هنوز هم به برخی از غربی ترین فشرده دست برداشت محصولات: گیلاس و زغال اخته. آنها آماده به برداشت شروع در اواخر این ماه و در ماه ژوئن.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب