NYSE رئیس جمهور: بازار سهام است 'نه لزوما بازتابی از اقتصاد

طبقه تجاری در بازار بورس نیویورک است بازگشایی در روز سه شنبه پس از بسته بودن به مدت دو ماه. بازار میزبان کای R

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

طبقه تجاری در بازار بورس نیویورک است بازگشایی در روز سه شنبه پس از بسته بودن به مدت دو ماه. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با استیسی کانینگهام جمهور از بورس نیویورک در مورد آنچه در جریان بوده است در بازار سهام است.

"بازار سهام لزوما بازتابی از تمام عناصر اقتصاد" کانینگهام گفت. شاخص مانند S&P 500 و Dow Jones Industrial Average تنها نشان دهنده تمایلات سرمایه گذار برای یک زیر مجموعه از شرکت. "که گرفتن چه برخی از کوچک و متوسط کسب و کار است که بخشی از کسانی که شاخص در حال رفتن را از طریق در حال حاضر."

هر چند کانینگهام گفت: همه معاملات الکترونیکی در بورس کار کرده است برای گذشته 2 ماه, او گفت:, گرفتن معامله گران در طبقه متوسط کمتر در نوسان باشد.

"آنچه ما در حال از دست رفته زمانی که ما حرکت به این مدل زمانی که ما بسته طبقه است و ارزش انسان قضاوت" کانینگهام گفت.

اکثر کارکنان در بورس ادامه خواهد داد به کار از راه دور در حالی که 25 درصد از طبقه کارگزاران بازگشت با جدید اجتماعی-فاصله گرفته است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im