کشورهای نفت خیز باید ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر. چگونه می توانید آنها حرکت می کند ؟

این COVID-19 همه گیر شده روت کردن صنعت نفت و کشورهایی که وابسته به نفت است. کشورهای نفت خیز شده اند صحبت کردن

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

این COVID-19 همه گیر شده روت کردن صنعت نفت و کشورهایی که وابسته به نفت است. کشورهای نفت خیز شده اند صحبت کردن در مورد انتقال دور از, نفت, اما آن را بسیار آسان تر از انجام گفت و بسیاری از آنها به هیچ وجه آماده شده است.

راجر McShane خاورمیانه و سردبیر اکونومیست نوشت: در این مورد در مقاله اخیر "وجود خواهد داشت و درد است." او در گفتگو با بازار خبر صبری بن-Achour و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: چقدر بد است که coronavirus شده برای کشورهای نفت خیز?

راجر McShane: منظورم آن بوده است بسیار بد است. من نمی خواهم به گزافه گویی همه چیز. منظورم این است که زمانی که قیمت آتی نفت رفت منفی در اوایل سال بود که بدیهی است که واقعا بد است. در حال حاضر آن را تقویت زیادی است. آن را برای حدود $40, 45 دلار برای نفت خام برنت اما هنوز راه زیر نوع مالی شکستن حتی قیمت برای بسیاری از تولید کنندگان نفت در خاورمیانه است. منظورم این است که تقریبا هر نفت-صادرات کشور در منطقه نیاز دارد قیمت نفت به افزایش حداقل 10 دلار به منظور تعادل خود کتاب. بنابراین شما می دانید که همه آنها در شکل بسیار بد وقتی که می آید به بودجه خود را.

بن-Achour: آیا کشورهایی مانند عربستان سعودی تلاش کرده اند و یا امیدوار به حرکت به دور از نفت برای سال در حال حاضر اگر نه دهه?

McShane: آره منظورم این است که اگر شما به اطراف نگاه منطقه هر کشور است, شما می دانید یک طرح اصلاحات. اما حاکمان عربستان سعودی شده اند صحبت کردن در مورد تنوع برای چندین دهه به عنوان به شما می گویند. و بیشتر وجود دارد فوریت در حال حاضر وجود دارد بیشتر شده است فوریت من می خواهم بگویم در طول پنج سال گذشته. و آنها شروع به انجام کارهایی مانند شما می دانید به تازگی افزایش, مالیات بر ارزش افزوده کشورهای دیگر را قطع یارانه. من فقط می گویند که به نوعی به این نقطه آنها در حال حرکت است بسیار به آرامی. آنها بوده ام مرتب کردن بر اساس از گرفتن گذارد.

بخشی از این است که بخش دولتی است که هنوز هم در منطقه کارفرمای اصلی است که هر دو در کشورهای تولید کننده نفت و در غیر نفتی کشورهای تولید کننده. و اگر شما نگاه کنید در خلیج فارس که می دانید اقتصاد خود را هنوز هم در اطراف نفت است. و در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن در مورد خصوصی سازی یک دسته از صنایع مختلف به منظور بالا بردن درآمد. و این سوال را باید پرسید این است که مرتب کردن بر اساس به همین دلیل باید آنها منتظر ،

بن-Achour: خوب راست. منظور من چه بوده است و برگزاری آنها را به عقب ؟

McShane: بخشی از آن است که این واقعا دردناک بسیاری از این اصلاحات است. و قطعا در حال حاضر آنها در حال رفتن به سخت تر به انجام, در حالی که قیمت نفت بسیار پایین است و وجود ندارد یک تن از پول را به مرتب کردن بر اساس از صاف انتقال به "کمتر چرب" اقتصاد. اما بحران نیز به نوعی فراهم می کند و من می خواهم بگویم یک فرصت وجود دارد و مرتب از این ضرورت به من گفت: به نوعی از ساخت بیشتر پایدار اقتصاد و نماینده بیشتر دولت است. اما این همچنین بدان معنی بازنویسی قرارداد اجتماعی. برای دهه حاکمان عرب که نوعی احتکار ثروت و نوع خریداری وفاداری با ارائه رایگان خدمات و مشاغل دولتی. حال اگر همه از ناگهانی آنها در حال رفتن به ارائه کمتر از مشاغل دولتی و ناگهان همه از یک سرویس در حال رفتن به هزینه پول و آنها در حال رفتن به ارائه کمتر از یارانه, همه از ناگهانی مردم ممکن است فکر می کنم "خوب شما درخواست به ما قربانی هستیم اما شما به ما هیچ می گویند در این موضوع است. ما می خواهیم بیشتر می گویند در این موضوع که بدان معنی است که بیشتر نماینده دولت است." و ما فقط ببینید که چگونه رهبران عرب واکنش نشان می دهند به آن است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب