در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید منجر شهرستانها به دل کردن میلیون ها دلار در هزینه های اضافه کاری.

شهر نیویورک صرف 115 میلیون دلار در پلیس اضافه کاری در یک دوره دو هفته ای تقریبا پس از اعتراضات آغاز شد — بیش از چهار برابر این مقدار صرف شده در مدت مشابه در سال گذشته با توجه به شهر نیویورک مستقل بودجه ،

سیاتل پرداخت $6.3 میلیون در وقت اضافه در طول 12 روز از تظاهرات در حالی که تظاهرات در لس آنجلس بیش از فلوید مرگ و ماندن در خانه سفارشات هزینه LAPD 40 میلیون دلار در هزینه های اضافه کاری. اما پلیس لس آنجلس گفت این است که نه به طور مستقیم پرداخت افسران خود را و به جای آنها ارائه زمان پرداخت کردن.


چه شهرهای دیگر باید صرف اضافه کاری:

Madison, Wisconsin: 1.3 میلیون از 30 مه تا ژوئن 13

Louisville, Kentucky: 3 میلیون دلار از 28 مه تا ژوئن 14

Raleigh, North Carolina: $860,000 از 30 مه تا ژوئن 8

پلیس صرف شده و افزایش نظارت پس از فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس با فعالان خواستار پلیس به defunded. از آنجا که تظاهرات شروع شد و برخی از شهرستانها را اعلام کرد قصد دارد برای انتقال وجوه به دیگر نیاز دارد.

بوستون جدید بودجه پیشنهادی برای سال 2021 سال مالی است که حرکت 20% یا 12 میلیون دلار از پلیس اضافه بودجه نسبت به سهام و ورود در حالی که شهر نیویورک به تازگی اعلام کرد که این تغییر از 1 میلیارد دلار دور از اداره پلیس 2021 بودجه حدود 6 میلیارد دلار.

و در جمعه شهرستان رهبران در لس آنجلس رای به کاهش LAPD بودجه توسط 150 میلیون دلار است. دو سوم از این بودجه قرار بود مورد استفاده برای پلیس اضافه خواهد شد اما در حال حاضر صندوق خدمات و برنامه های برای جوامع از رنگ.

آنا Champeny مدیر مطالعات شهرستان در بگمارند نیویورک–بر اساس شهروندان بودجه کمیسیون گفت که در مناطقی مانند شهر نیویورک, پلیس به اضافه هزینه قابل توجه است. اضافه کاری و اغلب بیش از بودجه تصویب شده در نیویورک است. در سال 2016 آن را 600 میلیون دلار بیش از این شهر به تصویب رسید مقدار با توجه به CBC. در طول همان سال 53 درصد از لباس شخصی کارکنان دریافت اضافه کاری که بیش از 20 ٪ از پایگاه خود پرداخت.

“اگر وجود دارد یک دستگیری در پایان شیفت و افسر باقی می ماند برای انجام تمام کارهای اداری و پردازش که تبدیل به اضافه کاری” Champeny توضیح داد.

ست Stoughton, استادیار در دانشگاه کارولینای جنوبی دانشکده حقوق و یک افسر سابق پلیس گفت: از دیگر دلایل اضافه کاری می تواند شامل پاسخ به تماس است که تا پایان پایدار ساعت رفتن به دادگاه برای شهادت در روز و کار در رویدادهای خاص مانند رژه می روند.

“وجود دارد این است که برخی از اضافه کاری نیست که واقعا قابل پیش بینی چون شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که یک فرد افسر ممکن است دریافت گره خورده است تا با چیزی” استوتون اضافه شده است.

اما مانند در لس آنجلس مورد برخی از این اضافه کاری نیست که پرداخت می شود به طور مستقیم به افسران. اگر یک سازمان می گوید آن را پرداخت اضافه کاری برخی از آن ها ممکن است در واقع به شکل comp زمان. تحت قانون استاندارد نمایشگاه کار یک دولت و یا دولت های محلی آژانس می تواند به جبران زمان به جای پول نقد, اما آن را نمی توان در یک رای کمتر از یک و نیم ساعت برای هر ساعت اضافه کاری کار می کرد.

“بنابراین اگر یک افسر میدارد تا چهار ساعت اضافه کاری طول می کشد و آن را به عنوان comp زمان و یا به آن را به عنوان comp آنها در حال گرفتن شش ساعت از مرخصی در برخی از نقطه” استوتون گفت. “این بسیار ارزان تر حداقل در کوتاه مدت از آنجا که شما در حال نوشتن یک بررسی. در همان زمان شما در حال فرار است که پول است.”

استوتون اضافه شده است که اضافه کاری نیز مزایای حقوق بازنشستگی. در برخی از سازمان افسران’ حقوق بازنشستگی ممکن است بر اساس به طور متوسط بالاترین درآمد سه یا پنج سال است که می تواند شامل اضافه کاری پرداخت.

John J. Donohue III یک اقتصاددان و استاد حقوق در دانشگاه استنفورد گفت: این عمل نقد دریافت کرده است, با بسیاری از شهرداری ها در سراسر کشور مبارزه با بازنشستگی مورد نیاز است که بیرون آمدن از سازمان مانند ادارات پلیس.

“این تبدیل به یک مسئله ثابت در بخش های مختلف که در آن پلیس اتحادیه ممکن است فشار برای قوانین اجازه می دهد که افسران پلیس به پرونده بسیاری از اضافه کاری در سال گذشته به واقعا که حقوق و دستمزد تا” Donohue گفت.

Champeny از نیویورک شهروندان بودجه کمیسیون گفت: بهبود مدیریت و انعطاف پذیر تر نیروی انسانی شیوه می تواند کمک به کاهش اضافه کاری مسائل.

“این نوع از تغییرات ما حمایت برای,” او گفت: “اما آنها نیاز به مذاکره بین اتحادیه ها و شهرستان به دلیل همه این قوانین کار واقعا املای در قراردادهای معامله.”

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de