پاول به کنگره دیگری ارزیابی اقتصادی

فدرال رزرو صندلی جروم پاول خواهد بود صحبت کردن در مورد "همه گیر اقتصاد" با آمریکا را امروز. در روز سه شنبه گفت

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

فدرال رزرو صندلی جروم پاول خواهد بود صحبت کردن در مورد "همه گیر اقتصاد" با آمریکا را امروز.

در روز سه شنبه گفت: کمیته بانکی سنای وجود دارد برخی از نشانه هایی از ثبات در اقتصاد و تصریح کرد فدرال رزرو قصد به حفظ سیاست های پولی به عنوان مفید به عنوان امکان پذیر است برای کمک به بهبود است.

اما او همچنین گفت که این کاهش در سه ماهه دوم رشد اقتصادی خواهد بود که "شدید ترین در سابقه بوده است." و او هشدار داد در دراز مدت خطرات ناشی از نرخ بالای بیکاری به افزایش شکاف ثروت.

پس چگونه این اقتصاد در واقع انجام می دهند در حال حاضر ؟

خرده فروشی هستند تا بیش از 17 درصد. کسب و کارهای کوچک و مصرف کننده اعتماد به نفس است که به شدت از رفتن به تابستان است.

"بسیاری از سرفصل های اخیر ساخته شده اند به نظر می رسد مانند همه چیز واقعا خوب است" گفت: اقتصاد مت Speakman در Zillow.

Speakman گفت: اقتصاد شروع به نوبه خود در اطراف پس از تاریخی کاهش از مارس و آوریل.

"اما در واقع ما باید یک راه طولانی برای رفتن" او گفت:.

مصرف کننده هزینه های تولید و کسب و کار سرمایه گذاری به مراتب کمتر از قبل همه گیر سطوح. بیکاری است که هنوز هم بالاتر از هر زمان پس از رکود بزرگ.

و علامت زندی در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار هنوز هم نیاز به کمک.

"اگر سیاستگذاران — کنگره و دولت نمی تواند آمد تا با یکی دیگر از بسته نجات مالی به زودی حداقل توسط خود اوت زنگ تفریح, من فکر نمی کنم اقتصاد ادامه خواهد داد به خوبی انجام رکود خطرات افزایش خواهد" زندی گفت.

پاول هشدار داده است از دیگر خطرات: ادامه گسترش COVID-19 عفونت و افزایش کسب و کار و ورشکستگی است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن