ضربه رکود اقتصادی آمریکا در ماه فوریه به پایان رکورد طولانی گسترش

اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه یک گروه از اقتصاددانان اعلام کرد دوشنبه, پایان دادن به طولانی تر

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه یک گروه از اقتصاددانان اعلام کرد دوشنبه, پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط.

اقتصاددانان گفت: اشتغال به اوج خود رسید و در آوریل به شدت کاهش یافت و پس از آن به مناسبت آغاز رکود اقتصادی است.

اقتصاددانان را تشکیل می دهند یک کمیته در اداره ملی تحقیقات اقتصادی یک گروه تجاری است که تعیین زمانی که رکود آغاز و پایان است. این تعریف رکود اقتصادی به عنوان "یک کاهش در فعالیت های اقتصادی است که طول می کشد بیش از چند ماه." این کمیته اشاره کرد هر چند که در این مورد عمق رکود از ماه فوریه منجر شده بود آن را به تعیین که رکود اقتصادی آغاز شده بود.

"این قدر بی سابقه از کاهش اشتغال و تولید آن گسترده رسیدن به سراسر اقتصاد حکم تعیین این قسمت به عنوان یک رکود اقتصادی حتی اگر آن را تبدیل به briefer از قبل انقباضات" NBER پنل گفت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب