صاحبان رستوران ها برای Yelp داوران: ملاحظه شود!

یک بررسی منفی در جامعه سایت Yelp صدمه دیده می تواند یک رستوران و کسب و کار. برای سال صنعت رستوران شکایت کرده

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

یک بررسی منفی در جامعه سایت Yelp صدمه دیده می تواند یک رستوران و کسب و کار.

برای سال صنعت رستوران شکایت کرده در مورد آنچه در آن می گوید: عدم اعتدال در سایت: هر کسی می تواند می گویند که آنها تا به حال یک تجربه بد با هیچ عواقب.

در حال حاضر در گیر با بسیاری از رستوران ها تعویض به بایگانی اطلاعات و تلاش برای شناور ماندن بسیاری از صاحبان و کارگران می گویند که بد Yelp از بررسی لطمه می زند بیشتر از همیشه و ... Yelp نیاز به گام تا بازی خود را.

جاشوا Chaisson یک متصدی بار و صنایع غذایی سازمان در پورتلند ایالت مین است. او گفت: "واقعی منفی اشک به پایین مرتب کردن بر اساس نقد و بررسی می شود واقعا فاجعه هم برای مالکیت و البته برای خود کارگران."

و برای یک صنعت است که از دست رفته حدود 120 میلیارد دلار فقط در سه ماه اول COVID-19 خاموش کردن هر مشتری می شمارد.

Paulie Giannone در بروکلین است که می رود توسط افسانه G. صاحب چندین pizzerias. او را بدست کاملا چند معنی Yelp از بررسی مانند یک مشتری که به نام takeout صندوقدار یک "نوپرست پنجره ، "اول از همه یک مرد و یک پسر. OK ؟ " گفت: Paulie G. "برخی از همدلی است. در این زمان برای مردم به کوبیدن رستوران که در حال مبارزه فقط به نگه داشتن درهای خود را باز فراموش کرده ام در مورد ساخت پول است. شما می دانید که مردم باید ... مردم باید آسان است."

به تازگی Yelp از ارسال این توصیه به داوران در وب سایت خود را: "بسیاری از رستوران ها در حال تجربه بیشتر takeout و تحویل سفارشات از همیشه قبل از. توان درک ملاحظه و حمایت از کسب و کارهای محلی."

اما Chaisson گفت که در حال حاضر بیشتر از همیشه Yelp باید برخی از مسئولیت برای چه نوشته شده است را در سایت خود.

Paulie G. گفت: بسیاری از بررسی های خوب هستند و او در تلاش برای ضربه را با یک خط تیره از طنز. او به تازگی خود را از صندوقدار یک تی شرت برای پوشیدن در محل کار.

آن را بار خوانده شده "نوپرست پنجره ،

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de