صرفه جویی در مقابل هزینه های در طول رکود اقتصادی

حدود 1.9 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت کار.

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

حدود 1.9 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت کار. این علائم اولین بار در نه هفته است که تعدادی شده است کمتر از 2 میلیون نفر از کارگران.

در مجموع نزدیک به 43 میلیون آمریکایی را در زمینه نرخ بیکاری و هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است 13 درصد به کشور وارد رکود اقتصادی ناشی از COVID-19 شیوع. چگونه شدید رکود اقتصادی خواهد شد که هنوز مشخص نشده است اما یک تئوری اقتصادی به کنکاش چگونه عدم مصرف می تواند همه چیز را بدتر کند.

تناقض از صرفه جویی یک تئوری اقتصادی نکردم اقتصاددان انگلیسی جان مینارد کینز در دهه 1930 ،

"این یک بازار شکست که افراد تصمیم به صرف بلکه به صرفه جویی در یک قیمت بهتر در روز بعد. و یا آنها در حال نگه داشتن پول و خرج کردن آن چرا که آنها فکر می کنم که آنها باید پس انداز احتیاطی" توضیح لیزا کوک, استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی میشیگان.

با خیلی اقتصادی عدم قطعیت در اطراف coronavirus شیوع مردم در حال برگزاری بر روی پول خود را. در ماه آوریل در حالی که هزینه های مصرف کننده آغشته به یک رکورد کم پس انداز خانوار نرخ آمار 33 درصد که بالاترین سطح از سال 1975 است.

"این یک مشکل است زیرا هزینه های مصرف کننده باعث می شود تا 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی است و اگر مردم نیست هزینه های فعالیت های اقتصادی و تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد و خواهد کرد که ایجاد یک چرخه معیوب" کوک گفت.

آنها نمی aThe بانک فدرال رزرو آتلانتا پیش بینی شده در این هفته است که در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت 53.8 درصد در سه ماهه دوم این سال با توجه به شیوع.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب