دست دوم, فروش لباس در حال رشد در طول همه گیر

در طول رکود اقتصادی همیشه وجود دارد برخی از نقاط روشن در اقتصاد است. یکی از آنها رساله لباس. در حالی که گسترده

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

در طول رکود اقتصادی همیشه وجود دارد برخی از نقاط روشن در اقتصاد است. یکی از آنها رساله لباس. در حالی که گسترده تر بخش خرده فروشی کاهش خرید و فروش دست دوم کالا از آنلاین فروش مجدد سیستم عامل مانند Poshmark Depop و thredUP در حال رشد هستند.

در اوایل ماه مارس قبل از مستندات بازار را Marielle Segarra بازدید یکی از thredUP را از مراکز توزیع در شهر فینیکس برای دریافت زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده.

ThredUP آنلاین فروشگاه صرفه جویی. آن را به فروش می رساند انبوه برندها و همچنین به عنوان طراح برای زنان و کودکان.

در اینجا چگونه کار می کند: اگر شما می خواهید برای تمیز کردن گنجه خود را به شرکت ارسال خواهد شد شما یک هزینه پستی پرداخت میلر است که متناسب با یک مانع ارزش خود را از لباس.

شما آن را پر کنید تا ارسال آن را به عقب و thredUP فروشد خود را به لباس های در هر نقطه بین 5 ٪ و 80 ٪ از قیمت فروش.

شرکت توسعه یک سیستم استادانه درست شده برای پیگیری این لباس از زمانی که آنها می رسند به زمانی که آنها در سر درب.

آن شروع می شود در تجارت ایستگاه های که در آن کارگران پاره باز کردن کیسه های بازرسی هر یک از آیتم و تصمیم می گیرید که آیا برای قبول یا رد آن است. آنها همچنین وارد کردن داده ها در مورد آن به یک کامپیوتر و اختصاص آن به یک آویز لباس با منحصر به فرد, بار, کد, پس از آن می تواند ردیابی در هر نقطه در انبار.

رد اقلام بازیافتی و یا فروش به صورت عمده به فروشگاه های صرفه جویی.

انتخاب اقلام carted به ایستگاه بعدی که در آن آنها قرار داده شده بر روی مانکن قرار در مقابل یک دیوار و عکس برای سایت.

"نمونه خرده طول می کشد یک مورد و طول می کشد یک عکس از آن را به فروش می رساند و از 10 ، 000 از آنها گفت:" آنتونی مارینو thredUP رئیس جمهور. "ما باید برای گرفتن یک عکس از هر یک مورد که ما به فروش. همه آنها منحصر به فرد و قیمتی کمی برف."

پس از عکس, این لباس ها را در خود چوب لباسی و رفت روی یک نوار نقاله سربار به یک سری از قفسه سه طبقه بالا و چندین فوتبال زمینه های گسترده ای. آنها را نگه دارید میلیون ها نفر از لباس. در بین وجود دارد فلز گردشگاهها در دسترس پله ها.

به زودی خواهید بود آن را زمان برای انجام برخی از دستورات است. این اتفاق می افتد در امواج چندین بار در روز. قفسه چرخش آوردن یک تکه از لباس که کسی خریداری کرده است به پایان است.

کارگران ایستاده در راهرو با دستگاه های بسته خود را به لمسي است که به آنها بگویید آنچه آنها دنبال آن هستید — می گویند یک جفت شورت جین از جمهوری موز, اندازه 8 — و آن دندانه دار کردن آن است.

سپس کارگر آویزان آیتم در یک نوار نقاله است که حمل آن را به طرف دیگر از این انبار که در آن می شود و نورد در بافت کاغذ بسته بندی و حمل می شود.

پس من بازدید thredUP کل جهان تغییر کرده است. این شرکت تصمیم به نگه داشتن آن مراکز توزیع باز از طریق این بیماری همه گیر. آن را ارائه furloughs با مزایا به کارکنان که نیست راحت کار, اما آن را به پایان رسید کسانی که در حال حاضر. آن را می گوید اکثر کارگران مجبور به عقب می آیند.

برخی از فروشندگان عمده افزایش پرداخت در طول این بیماری همه گیر. در thredUP دستمزد را ماند همان.

در مراکز توزیع, کارکنان,' درجه حرارت گرفته شده قبل از هر تغییر. آنها با پوشیدن ماسک. وجود دارد نشانگر در طبقه بنابراین هر کس می ماند 6 فوت از هم جدا. همه چیز را در حال حرکت کمی کندتر است.

جز این که پس از همه گیر در زمان نگه داشتن مردم در حال ارسال thredUP بیشتر کیسه های لباس — 60 درصد بیشتر است.

"هستند بسیاری از افرادی که خانه های آنها به دنبال فضا در خانه خود را. آنها با دیدن بیش از هر زمان که آنها لباس است که آنها لازم نیست و یا نمی پوشند و آنها در حال ارسال آن را به ما" مارینو گفت.

همچنین از اواسط ماه مارس به پایان مارس به عنوان خرده فروشی کاهش یافت thredUP را افزایش فروش 20%. شاید به این دلیل که بسیاری از آجر و ملات فروشگاه های صرفه جویی تعطیل هستند — و یا اینکه در طول رکود اقتصادی مردم به دنبال چانه زنی.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im