برخی از فیلم های قدیمی با نژادپرستی هشدار, اما آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر شده ؟

برای میلیون ها نفر از مردم "بر باد رفته" است که خیره کننده لباس سبیل پرپشت آقایان و campy درام. اما برای بسیار

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

برای میلیون ها نفر از مردم "بر باد رفته" است که خیره کننده لباس سبیل پرپشت آقایان و campy درام.

اما برای بسیاری از آمریکایی ها این فیلم conjures تصویر از "لله" شاد و وفادار جنوب, برده, بازی های برگزار شده توسط هتی مک دنیل که برنده جایزه اسکار برای این نقش. فیلم glosses بیش وحشت از برده داری.

در چند هفته گذشته چند فیلم تاریخی آمده اند تحت افزایش یافت. مانند فیلم "بر باد رفته" و "صبحانه در تیفانی" که کلاسیک در نظر گرفته شده اما همچنین حاوی تصاویر دردناک از مردم از رنگ.

زمانی که "بر باد رفته" برای اولین بار در آتلانتا در سال 1939 مخاطبان "اساسا فقط تایید در همه چیز را که آنها معتقد بودند" گفت: پروفسور گرگ گرت از دانشگاه. "این وجود دارد بسیار قوی اساطیر در مورد چگونه برده داری بود و نه طاقت فرسا و یا کابوسی."

یک پوستر تبلیغاتی برای "بر باد رفته." (هولتن بایگانی/گتی ایماژ)

"بر باد رفته" رفت و تبدیل به یکی از بزرگترین box office بازدید از همه زمان. اما در جریان اعتراضات علیه نابرابری نژادی, HBO, کشیده, فیلم از پلت فرم آن و تنها آن را دوباره در دسترس با یک تاریخی توضیح.

HBO تنها نیست. انگلیسی, شبکه آسمان به تازگی اضافه شده یک برچسب به "صبحانه در تیفانی" طولانی متهم نژادپرستانه تصاویر از آسیایی ها. هشدار بینندگان که آن را حاوی "رده خارج نگرش و زبان است."

دیزنی+ مشابه دارای برچسب فیلم مانند "دامبو" و "کتاب جنگل".

برج دیده بانی گفت: یک برچسب یا توضیح "در واقع هل دادن در برابر امتیاز سفید و فیلتر که در آن افرادی مانند "خوب این است که فقط راه همه چیز هستند."

هر کس موافق است. استاد میا ماسک Vassar دانشگاه گفت: بحث در مورد آنچه به انجام در مورد "بر باد رفته" "مقدار به پنجره پانسمان. زیرا که من به 20-یه چیزی و حتی millennials بسیاری از آنها هرگز دیده می شود 'بر باد رفته.' و به طوری که آنها واقعا تعجب که چرا آن را حتی مربوط به زندگی مهم است."

بیشتر تغییر قابل توجهی در نظر او اتفاق می افتد "استخدام و حمایت از نه تنها بیشتر هنرمندان از رنگ اما بیشتر حرفه ای رنگ است." این تغییرات به معنای فرهنگی و اقتصادی تغییر است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن