هنوز در انتظار برای شما محرک پول ؟ IRS مهلت برای واریز مستقیم اطلاعات شنبه است.

چهار شنبه 12 p. m. ET مهلت برای مالیات دهندگان خود را برای ارائه اطلاعات بانکی به IRS اگر آنها می خواهند برای

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

چهار شنبه 12 p. m. ET مهلت برای مالیات دهندگان خود را برای ارائه اطلاعات بانکی به IRS اگر آنها می خواهند برای خود محرک پرداخت واریز مستقیم به جای استفاده از یک کاغذ بزنید.

IRS در حال حاضر پرداخت 130 میلیون پرداخت جمعا حدود 200 میلیارد دلار به مالیات دهندگان که از هفته گذشته که برگ حدود 20 میلیون آمریکایی هنوز در انتظار.

بورلی مباشر می گوید به نظر می رسد مانند هر کس او می داند که در حال حاضر دیده می شود که پول محرک آمار حساب های بانکی خود را. اما زمانی که او سیاهههای مربوط به IRS پورتال برای بررسی در او "آن می گوید: ما هیچ اطلاعاتی در این زمان است."

مباشر, درمان هماهنگ کننده در جرمنتاون مریلند دهکدهای از دست داد درآمد با توجه به همه گیر. او تا به حال به اندازه کافی پس انداز برای پرداخت صورتحساب خود در این ماه "اما هنگامی که در ماه ژوئن می آید در صورتی که محرک نمی آید من نمی دانم آنچه که من میخوام انجام," او گفت:.

مباشر به تازگی در زمینه مالیات برای سال گذشته. بنابراین مطمئن شوید IRS می داند که در آن برای پیدا کردن او فرستاده شده او پرداخت مستقیم اطلاعات یک زن و شوهر از راه های مختلف.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل IRS ممکن است یک مالیات دهندگان داده های بانک می گوید: گرگ Geisler بالینی استاد حسابداری در دانشگاه ایندیانا را Zicklin دانشکده کسب و کار. اما بزرگترین دلیل ؟

"اگر آنها بدهکار به جای گرفتن بازپرداخت IRS ندارد خود اطلاعات حساب بانکی" Geisler گفت.

که این مورد در حدود 40 میلیون آمریکایی. دیگران ممکن است در زمینه مالیات در حالی که برخی از انتخاب خود را برای دریافت بازپرداخت مالیات از طریق پست.

IRS می گوید: برخی از محرک چک در حال حاضر رفته توسط پست الکترونیکی حلزون اما دیگران می تواند تا ماه ژوئن یا جولای می رسند.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن