تایوان است که "نگران کننده نرمال" اما نه ایمنی بدن به بیماری همه گیر

در تایوان و بسیاری از رستوران ها و مغازه ها هنوز باز برای کسب و کار. "من آن را توصیف به عنوان نگران کننده عادی

توسط AKHBAREMAAAA در 20 اردیبهشت 1399

در تایوان و بسیاری از رستوران ها و مغازه ها هنوز باز برای کسب و کار.

"من آن را توصیف به عنوان نگران کننده عادی" گفت: آروین چن آمریکایی متولد فیلمساز که در حال حاضر زندگی در تایوان است. "علاوه بر این مردم با پوشیدن ماسک های صورت و گاه به گاه متوسط چک زمانی که شما راه رفتن را به برخی از رستوران ها تقریبا زندگی به صورت عادی. که دوباره نگران کننده است, اما من حدس می زنم کمی آرامش."

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 ردیاب تایوان یکی از پایین ترین coronavirus مرگ مربوط به شمارش در جهان و به نظر می رسد به طور موثر محدود از گسترش این بیماری است. مهاجم تماس ردیابی و بسته مرزهای ممکن است بخشی از دلیل.

اما این بدان معنا نیست که اقتصاد به طور کامل و در حال اجرا. چن یک فیلمساز نبوده است قادر به شلیک پس از شروع بحران است.

"من قرار بود به ساقه یک فیلم در اینجا در مارس و که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی" چن گفت: در مصاحبه با "بازار" میزبان کای Ryssdal.

"ما شلیک در مکان های واقعی به این معنی که ما نیاز به اجاره رستوران ها و هتل ها و بیمارستان ها" چن گفت. "من فکر می کنم مردم هنوز هم بسیار با احتیاط از 50 تا 100 خدمه آینده به مکان است."

سفر و فیلمبرداری ممکن است یخ زده اما چن نیست ،

"من همچنین انجام برخی از کار در لا به عنوان یک نویسنده," او گفت:. "در یک راه عجیب و غریب آن را متوقف کرده است. و احتمالا حتی برداشت تا کمی بیشتر به این دلیل که همه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر در حال توسعه مناسب است؟"

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن