تاثیر گذار مدل آمار گرفته در طول COVID-19. می Instagram کمک کند ؟

اونا عشق یا نفرت 'em اثرگذارندهها شده است به یک جزء اصلی از اقتصادی و تکنولوژی بوم از دهه گذشته است. آنها افر

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

اونا عشق یا نفرت 'em اثرگذارندهها شده است به یک جزء اصلی از اقتصادی و تکنولوژی بوم از دهه گذشته است.

آنها افرادی که پرداخت توسط شرکت پست در رسانه های اجتماعی تصاویر و فیلم ها از همه چیز از چای از دست دادن وزن به آرایش کیت. با COVID-19 همه گیر و بحران اقتصادی که مدل کسب و کار گرفته شده ، به دلیل گسترده قرنطینه سفارشات مردم صرف بیشتر زمان آنلاین. اما مارشال Sandman یک مشاور رسانه های اجتماعی می گوید:"بودجه بازاریابی به طور کامل ناپدید شد و پس از آن رفتن به واقعا سخت برای تاثیرگذاران سازندگان در فضای دیجیتال را به یک زمان زندگی می کنند."

در حال حاضر Instagram اعلام کرده است برخی از ویژگی های جدید پس از تاثیرگذاران می توانید نگه داشتن پول برای مثال اجازه می دهد تبلیغات در IGTV یک Instagram ویژگی های است که اجازه می دهد تا فیلم های طولانی تر می شود ارسال شده است. در حدود نیمی از درآمد حاصل از کسانی که تبلیغات را به اثرگذارندهها خود را. این چیزی است که دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی انجام شده است ،

به گفته پروفسور دیوید کریگ از USC آننبرگ, Instagram شروع به احساس رقابت است. "آنها در حال از دست دادن به Infinite. بنابراین این قطعا یک تلاش برای سعی کنید به نگه داشتن از دست دادن بیشتر به Infinite."

اما با کمتر از هزینه های مصرف کننده در حال حاضر می تواند تاثیر گذار در اقتصاد برای زنده ماندن ؟ کارشناسان می گویند که بستگی به آنچه که آنها در حال فروش است. نگاهی به تناسب اندام مانند Brittne کودک یک تمرین گورو با 1.6 میلیون followers on Instagram, او به احتمال زیاد خواهید کرایه بهتر از گفتن یک سفر و اوقات فراغت تاثیر گذار. چرا که ورزش چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد. سفر در حال حاضر ... که سخت بگیرید.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن